رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

 • ۰
 • ۱

خارش واژن | علت و درمان سریع سوزش در ناحیه واژن

درمان خارش واژن روش درمان خارش واژن خارش ناحیه تناسلی داروی خارش واژن راه خارش واژن خارش شدید واژن مشکلات واژن درمان سوزش زنان درمان خارش زنانه درمان خارش واژن با سرکه درمان خارش واژن با عسل درمان خارش دستگاه تناسلی زنان درمان خارش مهبلی درمان خانگی خارش دهانه واژن درمان خارش واژن با داروی گیاهی علل خارش و سوزش واژن در زنان و روش های درمان آن

ترشح و خارش رحم 


روش های درمان خانگی عفونت قارچی و خارش واژن در زنان

درمان خارش واژن , روش درمان خارش واژن , خارش ناحیه تناسلی , داروی خارش واژن
ترشح و خارش رحم  

 

خارش و ترشحات رحمی و واژن   از شایعترین دلایل مراجعه خانم ها به پزشک متخصص زنان است و علل بسیاری جهت  آن وجود دارند و نوع درمان بسته به علت آن می باشد.

علت  بیماری

میزان مختصری ترشح روزانه از دستگاه تناسلی خانم ها که شفاف و سفید رنگ است، نرمال تلقی می شود .تغییر در تعادل نسبت بین این قارچها و باکتریهای مفید واژن  ممکن است منجر به التهاب واژن یا واژینیت شود .عوامل مختلفی که می توانند تعادل میکروبی  نرمال واژن را بهم بزنند شامل :

   آنتی بیوتیک ها 

 تغییرات در سطح هورمون ها بر اثر حاملگی ، شیردهی ویائسگی

   شستشوی واژن با  دوش واژینال و ژل بهداشتی بانوان 

   مواد کشنده اسپرم

   رابطه جنسی

   عفونت های جنسی

بر اثر تغییر در تعادل نرمال واژن ، مخاط آن  متورم شود و سبب سوزش و خارش و بوی بد و افزایش مقدار ترشح می شود .

 درمان خارش واژن , روش درمان خارش واژن , خارش ناحیه تناسلی , داروی خارش واژن , راه خارش واژن , خارش شدید واژن , مشکلات واژن , درمان سوزش زنان , درمان خارش زنانه , درمان خارش واژن با سرکه , درمان خارش واژن با عسل , درمان خارش دستگاه تناسلی زنان , درمان خارش مهبلی , درمان خانگی خارش دهانه واژن , درمان خارش واژن با داروی گیاهی ,


تشخیص - درمان بیماری 

برای تشخیص واژینیت ، پزشک شما یک نمونه از ترشحات واژن شما را برداشته و تست هایی روی آن انجام می دهد .برخی از این تست ها در مطب دکتر می توانند انجام شوند و نتایج آن سریع در دسترس هستند اما برخی دیگر ممکن است به آزمایشگاه فرستاده شوند و نتایج در عرض چند روز در دسترس باشند .برای اطمینان از صحت نتایج تست ، از هیچ داروی واژینال حداقل تا 3 روز قبل از معاینه توسط پزشک خودداری کنید .همچنین از دوش واژینال و رابطه جنسی و مواد اسپرم کش تا قبل از ویزیت پزشک خودداری کنید .

درمان وابسته به علت واژینیت است . درمان ممکن است که به صورت قرص خوراکی و یا ژل و کرم واژینال باشد .ذکر این نکته ضروری است که دوره درمانی خود را کامل کنید حتی اگر در حین درمان متوجه ناپدید شدن علائمتان شده اید زیرا این امر ممکن است منجر به عود بیماری شود . اگر پس ار اتمام دوره درمانی ، هنوز علائم دارید حتما به پزشک خود مراجعه کنید تا بررسی بیشتری انجام شود و یا داروی دیگری تجویز شود .

 

پیشگیری

   عدم استفاده از دوش واژینال ، اسپری های  بهداشتی زنانه و تامپونها ی واژن

   استفاده از ماست های دارای لاکتوباسیلوس در رژیم غذائی روزانه

   استفاده از کاندوم حین رابطه جنسی

   استفاده از لباسهای زیر گشاد و از جنس کتان

   تعویض لباسهای زیر خیس و مرطوب و کلا خشک نگاه داشتن مهبل و دستگاه تناسلی 

   نپوشیدن لباس زیر شب موقع خواب

   اگر شما در حال مصرف آنتی بیوتیک برای درمان عفونت های دیگر هستید ، با پزشکتان در مورد

   پیشگیری از عفونت قارچی صحبت کنید

 

انواع واژینیت

                                                                                           

عفونت قارچی        Yeast infection  - همچنین بنام کاندیدیازیس     Candidiasis   نیز  نامیده می شود . قارچ بطور نرمال به مقدار کمی در واژن همه خانم ها وجود دارد ولی اگر تعادل نسبت قارچ با باکتری ها بهم بخورد ، ممکن است که قارچ بیش از حد رشد کند و سبب علائم شود . بعضی از انواع آنتی بیوتیک ، ریسک عفونت قارچی را افزایش می دهد .  آنتی بیوتیک ها باکتریهای نرمال واژن را می کشند . در حالیکه قارچها سر جای خود باقی مانده و ممکن است بیش از حد تکثیر یابند .

بنابر این پس از هر دوره مصرف آنتی بیوتیکهای خاصی ، فرد ممکن است دچار عفونت قارچی واژن شود . حاملگی نیز سبب تغییرات در سطوح هورمونهای بدن می شود . خانم های دارای دیابت قندی نیز در افزایش ریسک هستند . افزایش رشد قارچ را همچنین در حالات ضعف سیستم ایمنی بدن مثل مصرف دارو های تضعیف کننده سیستم ایمنی ویا ایدز داریم . درمان عفونت در اینها مشکل تر است .

علائم بیماری قارچی واژن : خارش و سوزش  در ناحیه خارجی دستگاه تناسلی که ولو( مهبل) نامیده می شود و با رابطه جنسی و یا ادرار کردن تشدید می شود . ولو ممکن است قرمز و متورم شده باشد. بعضی از خانم ها ، افزایش یا تغییر در ترشحات واژن را ذکر می کنند . این ترشح ممکن است که سفید و پنیری شکل و بدون بو باشد .

درمان بیماری قارچی واژن : استعمال کرم واژینال ( کلوتریمازول ) و نیز قرص خوراکی (کپسول فلوکونازول ) اساس درمان میباشد . در موارد شدید بیماری ، می توان از کرم های کورتون دار مثل بتامتازون  بر روی سطح خارجی ولو و نیز پماد جلدی کلوتریمازول سود جست .

درمان شریک جنسی مبتلا فقط در موارد عود بیماری یا وجود علائم در وی ضرورت دارد .در موارد عودهای مکرر بیماری ( 4 بار در سال یا بیشتر ) بررسی بیمار از لحاظ وجود بیماری ایدزو دیابت و نیز مصرف قرص خوراکی فلوکونازول هفته ای یکبار تا 12 هفته ضرورت دارد .

بعضی از خانم ها بدون مراجعه به پزشک ، از دارو های بدون نسخه موجود در داروخانه  استفاده می کنند . ولی باید در نظر داشت که اگر شما برای بار اول است که دچار این عفونت ها می شوید بهتر است که جهت تشخیص نوع بیماری عفونت واژن که آیا قارچی است یا خیر ، به پزشک مراجعه کنید و از مصرف خودسرانه دارو پرهیز کنید .باکتریال واژینوزیس     Bacterial vaginosis  - علت آن عدم تعادل در نوع باکتری های نرمالی است که در واژن زندگی می کنند . نشانه های آن افزایش ترشحات واژن هراه با بوی بد مثل ماهی می باشد .

این بو ممکن است که حین پریود و یا پس از داشتن رابطه جنسی تشدید شود . ترشح اغلب رقیق و تیره رنگ و یا خاکستری است ولی ممکن است که سبز رنگ هم بنظر آید . خارش ناشایع است اما ممکن است اگر ترشح زیاد باشد موجود باشد .
درمان خارش واژن

– برای درمان باکتریال واژینوزیس درمانهای متعددی وجود دارد . شامل مترونیدازول و کلیندامایسین . این درمانها هم به صورت خوراکی و هم به طریق استعمال داخل واژن می تواند بکار رودو درمان شریک جنسی ضرورتی ندارد .باکتریال واژینوزیس اکثر موارد حتی با وجود درمان  عود میکند و ممکن است که دوره های مکرر درمانی نیاز باشد . حتی در برخی موارد درمانهای طولانی مدت 3 تا 6 ماهه ( مصرف کپسول اسید بوریک واژینال ) ممکن است نیاز باشد .

 

تریکومونیازیس      Trichomoniasi   علت آن یک انگل میکروسکوپی بنام تریکوموناس واژینالیس است . این بیماری ، یک بیماری منتقله از راه رابطه جنسی محسوب می شود. خانم های دارای این بیماری در معرض افزایش خطر داشتن سایر عفونتهای جنسی  هستند ، لذا از این جهت باید بررسی شوند . نشانه های آن شامل ترشح واژینال سبز یا زرد مایل به سبزرنگ از واژن و نیز بوی بد ترشح واژن شبیه بوی ماهی می باشد . ممکن است که سوزش و خارش و یا قرمزی ولو هم موجود باشد . گاهی موقع ادرار کردن درد وجود دارد .

 

درمان تریکومونیازیس 

 درمان اغلب توسط مصرف مترونیدازول خوراکی است . حال یا به صورت یک فرم یک دوز مصرف دارو در یک بار و یا در مقادیر منقسم در هفت روز متوالی بکار میرود . درمان شریک جنسی مبتلا حتما ضرورت دارد تا از عود بیماری پیشگیری شود . اجتناب از رابطه جنسی تا کامل شدن دوره درمانی توصیه می شود .نکته مهم

اگر شما فکر می کنید که نشانه های عفونت واژن و رحم  مثل سوزش و خارش دارید ، حتما به پزشکتان مراجعه کنید . در اغلب موارد واژینیت می تواند پس از یافت علت آن درمان مناسبی شود .درمان خارش واژن , روش درمان خارش واژن , خارش ناحیه تناسلی , داروی خارش واژندرمان خارش واژن و نسخه های گیاهی و خانگی برای درمان سریع سوزش و خارش واژن

خارش واژن (ناحیه تناسلی زنان) مشکلی است که هر خانمی یکبار در عمر ان را تجربه میکند و می داند که این مشکل بسیار سخت و غیرقابل تحمل است.خارش واژن را به روش های مختلف می توان درمان کرد. سوزش و خارش واژینال یکی از مشکلاتی است که بایستی در درمان آن جدی بود.ladycarehealth نسخه های خانگی فوق العاده ای را برای درمان سریع خارش ناحیه تناسلی زنان پیشنهاد می کند.  در میان راههای درمان خارش واژن ما در این بخش به سراغ درمان های خانگی و گیاهی خارش وازن رفته ایم که بی خطر و عوارض هستند. 
درمان سریع خارش واژن و سوزش واژن در خانه

به سراغ راه و روش های خانگی برای درمان سوزش و خارش واژن می رویم.راه و روش هایی که بایتسی به دقت و درستی استفاده شوند تا نتیجه بخش باشند. 
برای درمان سوزش و خارش واژن آلوئه ورا را امتحان کنید:

آلوئه ورا سرشار از ویتامین سی و آمینو اسید و دیگر مواد معدنی ضروری برای بدن است.ژل آلوئه ورا سلول های آلوده را نابود می کند. نوشیدن منظم آب آلوئه ورا (آبمیوه) سیستم ایمنی بدن شما را تقویت کرده و کاندیدای رشد میکروب و عفونت را در بدن شما کاهش می دهد. مصرف موضعی ژل آلوئه ورا در ناحیه تناسلی زنان یکی از نسخه های عالی طب سنتی برای درمان خارش واژن است. آلوئه ورا درمان سریع و خانگی خارش واژن


 سیر درمانی عالی برای خارش و سوزش واژن

سیر حاوی مجموعه ای از ترکیبات فوق العاده شامل آلیسین، آلیناز و آلیین است که به عنوان قوی ترین ضد باکتر و ضد قارچ ها شناخته شده اند. مصرف سیر به طور مرتب فاکتورهای ایجاد میکروب و عفونت را در بدن نابود می کند و به طبع از بروز بیماری های عفونی جلوگیری می شود.

 برای درمان عفونت و خارش واژن می توانید حبه ای از سیر را داخل یک گاز تمیز بپیچید و مثل یک تامپون در دهانه حفره واژن قرار دهید تا با از بین بردن عفونت واژن منجر به درمان خارش واژن شود.

 چند قطره از روغن سیر را با 1 قاشق چایخوری روغن ویتامین ای رقیق کنید و به محل بمالید. بعد از 10 دقیقه آبکشی کنید. تکرار 2 بار در هفته با این روش خارش وازن را درمان کنید. 

روغن پونه کوهی نسخه درمان خارش واژن در طب سنتی

یکی از نسخه های گیاهی قدیمی برای درمان مشکلات عفونی واژن و درمان خارش واژن استفاده از شاخ و برگ پونه کوهی است که به صورت های مختلف می توان استفاده کرد.

به عنوان مثال میتوانید شاخ و برگ پونه را داخل آب بجوشانید و سپس آن را از صافی رد کرده و مایع به دست آمده را داخل وان حمام ریخته و به مدت 20 دقیقه داخل آن بنشینید تا با تماس واژن با این محلول بتوانید خارش واژن و عفونت های ناحیه تناسلی زنان را درمان کنید.  

چای گیاهی برای درمان خارش واژن

چای تهیه شده از گیاهان دارویی مثل دارچین و یا بادرنجوبه یکی از درمان های گیاهی و طب سنتی برای درمان خارش واژن است. 

سرکه سیب درمانگر قوی خارش واژن

سرکه سیب درمان مناسبی برای خارش واژن است. 


درمان خارش واژن , روش درمان خارش واژن , خارش ناحیه تناسلی , داروی خارش واژن , راه خارش واژن , خارش شدید واژن , مشکلات واژن , درمان سوزش زنان , درمان خارش زنانه , درمان خارش واژن با سرکه , درمان خارش واژن با عسل , درمان خارش دستگاه تناسلی زنان , درمان خارش مهبلی , درمان خانگی خارش دهانه واژن , درمان خارش واژن با داروی گیاهی ,

 درمان خارش و سوزش واژن با سرکه سیب

 1- برای درمان خارش واژن 2 قاشق از سرکه سیب خالص و تصفیه نشده را داخل یک لیوان آب گرم مخلوط کنید و روزانه 2 بار واژن را با آن شستشو دهید.

2- 1 قاشق سرکه سیب را به همراه 1 قاشق عسل داخل یک لیوان آن گرم حل کنید و مثل نسخه ی قبل روزانه 2 مرتبه واژن را با این محلول شستشو دهید.  

کمپرسور سرد خارش واژن را درمان می کند

تکه ای یخ را داخل یک پارچه ی تمیز بپیچید. برای چند دقیقه آن را روی واژن قرار دهید. بعد از دقیقه ای آن را برداشته و بعد از گذشت 30 ثانیه دوباره تکرار کنید.این روش یک روش برای درمان سریع خارش واژن است. درمان خارش واژن با آب و نمک

1- برای درمان خارش واژن با آب نمک بایستی 1 قاشق غذاخوری نمک را داخل یک لیوان آن حل کنید و برای شستشوی واژن از ان استفاده کنید. این روش به سرعت خارش وازن را تسکین می بخشد.

 2- 1/4 فنجان نمک را داخل وان پر از آب گرم حل کنید و به مدت 10 الی 15 دقیقه داخل آن بنشینید. با تکرار دوبار در روز به سرعت خارش واژن متوقف و درمان می شود.

 نکته:اگر حساسیت پوستی و یا زخمی در این ناحیه دارید از این نسخه استفاده نکنید. 

با ماست خارش واژن را درمان کنید:

یک تامبون آغشته به ماست راداخل مهبل قرار دهید تا خارش وازن را متوقف کند. همچنین خوردن یک فنجان ماست در طول روز به درمان خارش واژن کمک می کند.


درمان خارش واژن ، بهترین و سریعترین راههای درمان سوزش و خارش واژنمنابع : drlotfizad.com namnak.irخارش واژن ، علت و درمان سریع سوزش در ناحیه واژن


درمان خارش واژن روش درمان خارش واژن خارش ناحیه تناسلی داروی خارش واژن راه خارش واژن خارش شدید واژن مشکلات واژن درمان سوزش زنان درمان خارش زنانه درمان خارش واژن با سرکه درمان خارش واژن با عسل درمان خارش دستگاه تناسلی زنان درمان خارش مهبلی درمان خانگی خارش دهانه واژن درمان خارش واژن با داروی گیاهی 
درمان خارش واژن | بهترین و سریعترین راههای درمان سوزش 

  خارش واژن و مهبل و درمان سوزش و خارش واژن در خانه و روش گیاهی درمان سریع خارش واژن وشایع ترین دلیل میتواند عفونت قارچی یا سوزش در -ماست یک درمان عالی برای درمان خارش واژن .

  علل خارش و سوزش واژن در زنان و روش های درمان آن

  را مستعد خارش و سوزش می کند.خارش واژن درمان خارش و سوزش ناحیه سریع و جالب برای 

  درمان عفونت قارچی واژن 

  و باعث خارش مهبل و احساس سوزش درواژن چیست؟ راه درمان عفونت را هرچه سریع تر

  راه حل فوری برای درمان خارش ناحیه تناسلی!!!

  خارش ناحیه تناسلی,درمان خارش وازن,درمان خارش رحمعدرمان خارش سریع,خارش درمان خارش و سوزش 

  عفونت و ترشحات واژن 

  درمان عفونت واژن عفونت سبب حساسیت و خارش و سوزش در ناحیه واژن بشود، سریع ‌ ترین 

  علت خارش پس از رابطه ‌زناشویی چیست؟

   هستند یا از درمان‌‌های شیاف واژن است موجب سوزش و خارش واژن شوند شامل سریع ‌ ترین 

  درمان عفونت ادراری بدون دارو، درمان سوزش، علل سوزش، علت 

  سوزش ادرار,درمان سوزش معده,درمان سوزش ادرار,درمان سوزش واژن,درمان  کاهش خارش و سوزش و

  علت خارش واژن + درمان 

  علت خارش واژن,خارش واژن,درمان خارش واژن  خارش ، بوی نامطبوع و سوزش  سریع خشک

  برفک واژن چیست، چه علائمی دارد و چگونه درمان می شود؟ | کوکا

  درد، خارش و سوزش فرج، قرمز شدن واژن و فرجف  ناراحتی، سوزش و خارش در نوک درمان برفک واژن

  نظرات (۰)

  هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

  ارسال نظر

  ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
  شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
  <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">