رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۱

زنم بهم خیانت کرده با او چکار کنم؟

زنان خیانت کار در زندگی زناشویی 

علت خیانت زن به شوهر چیست ؟ تاثیر فضای مجازی بر خیانت زنان 

خانم های خیانت کار  

تصویر چرا زنان به همسران خود خیانت می‌کنند؟


زن مظهر عشق و وفاداری در خانواده است، اما گاهی عامل یا عواملی دست به دست می‌دهند تا یک خیانت رقم بخورد و این موضوع هم از جایی نشات می‌گیرد که مرد به یکی از نیازها یا مجموعه‌ای از نیازهای زن توجه نکند.


 چرا زنان به همسران خود خیانت می‌کنند؟

بسیاری از زنان به‌دلیل حجب و حیایی‌که دارند، اگر شوهرشان نیازهای مختلف آنان را تامین نکند، با وضع موجود می‌سوزند و می‌سازند یا اگر شرایط برایشان غیر قابل تحمل باشد، به طلاق به عنوان آخرین راه حل نگاه می‌کنند. اما تعداد کمی زمانی‌که با بی‌توجهی همسرشان مواجه می‌شوند، به سمت مرد دیگری می‌روند و اینجاست که خیانت به شوهر و از هم پاشیده شدن کیان خانواده رقم می‌خورد. علیرضا و وحید دو مردی هستند که همسران‌شان به آنها خیانت کرده‌اند.

وایبر زندگی‌ام را به آتش کشید

علیرضای سی و سه ساله چند ماه است‌که متوجه شده همسرش به او خیانت می‌کند. ماجرا از زمانی شروع شد که او اینترنت گوشی تلفن همراه همسرش را فعال کرد. او به مشاور دادگاه خانواده تهران می‌گوید: «آن ‌روز همسرم مشغول پختن غذا بود و خیلی اتفاقی گوشی‌اش را برداشتم و وارد وایبر شدم. فهرست را که باز کردم، اسم چند مرد غریبه را دیدم. نفس در سینه‌ام حبس شده بود. یکی یکی همه را باز کردم و خواندم. چیزی را که می‌دیدم باورم نمی‌شد. او با چند مرد از شهرستان‌های مختلف رابطه اینترنتی برقرار کرده و با یکی از آنها قرار گذاشته بود وقتی به تهران آمد، با هم به سینما بروند. با قیافه بهت‌زده و رنگ‌پریده از همسرم خواستم در این باره توضیح دهد. ابتدا انکار کرد، اما وقتی گفتم قرار است با یکی از آنها به سینما بروی، رنگش سفید شد و گریه کرد. او گفت که همه چیز از ایمیل و چت‌ شروع شد و کار به قرار گذاشتن کشیده شده‌است. بعد از این اتفاق تصمیم گرفتم همسرم را طلاق دهم.

زنم به خاطر پول به من خیانت‌کرد

وحید هم وقتی مقابل مشاور دادگاه نشست، گفت: همسرم دختر یکی از اقوام دور بود و با تمام مشکلاتی‌که داشتیم، زندگی‌مان راشروع کردیم. دو سال بعد، خدا یک دختر به ما داد. مشکلی نداشتیم، اما چند وقتی بود که به او شک کرده بودم. یک روز که به مسافرت رفته بودیم دیدم با تلفن همراهش دور از چشم من و پنهانی صحبت می‌کند. از کارش ناراحت شدم و قول داد دیگر این‌کار را انجام ندهد. دوباره دوماه پیش داخل کمد لباس بچه یک گوشی پیدا کردم. وقتی بازش کردم دیدم مردی با او تماس گرفته‌. همسرم که فهمیده بود گوشی را پیدا کرده‌ام، چنگ انداخت و گوشی را از دستم گرفت و شکست وسیم کارت را هم نصف کرد. دو روز قهر بودیم، اما جلو پدرش قول داد دیگر این‌کارها را تکرار نکند. دوهفته قبل، زودتر به خانه آمدم و صدای زنم را شنیدم که داشت با تلفن صحبت می‌کرد. پشت در ایستادم و متوجه شدم با مردی در حال صحبت است. دیگر نمی‌توانم به زندگی با او ادامه دهم، هرچند اصرار دارد او را ببخشم.

مرد باید نیازهای عاطفی زن را تامین کند

دکتر پرویز رزاقی، روانشناس و مدرس دانشگاه در خصوص علل خیانت زنان در زندگی زناشویی، می‌گوید:« زنان در جامعه ایرانی همیشه برای حفظ و ثبات زندگی قدم برداشته‌اند و تمام تلاش آنها برای حفظ کیان خانواده بوده و هست. معمولا زنان با نیازهای احساسی و ایده‌آلی که برای خود متصور می‌شوند، با فردی ازدواج می‌کنند. اما زمانی‌که وارد زندگی مشترک می‌شوند و نیازهای اساسی در زندگی زناشویی برآورده نمی‌شود، گاهی این ناکامی می‌تواند به خیانت منجر شود.

علت دوم، خیانت مردان است. وقتی زن می‌بیند شوهرش به او خیانت کرده، با برقراری رابطه با مرد دیگر، از همسرش انتقامجویی می‌کند.

انجام رفتارهای پرخاش‌گرایانه، کتک‌کاری، عصبانیت و واکنش‌هایی از این قبیل باعث می‌شود زن از شوهرش بریده و خیانت کند.

علت بعدی تامین نشدن نیازهای عاطفی و احساسی زن است. مردان به دلیل تفاوت‌های شخصیتی که دارند، احساسات خود را نشان نمی‌دهند. مرد با خودش این‌طور فکر می‌کند که من چون زنم را دوست دارم، همین‌ کافی است. این درحالی است که زن دوست دارد جمله « دوستت دارم» را از همسرش بشنود. این تفاوت‌های شخصیتی به قدری فاحش هستند که مرد از نیازهای احساسی زن غفلت می کند و زمانی‌که زن ناکام می‌شود، هیچ بعید نیست برای تامین نیازهای عاطفی‌اش به سمت ارتباط با مرد دیگری برود.

ممکن است وابستگی مرد به خانواده خود، یا حضور فیزیکی و روانی و فکری اعضای خانواده به قدری باشد که قدرت تصمیم‌گیری را از او سلب کند و همسر را به بن بست بکشاند و به جایی برسد که زن روابط عاطفی و کلامی‌اش را قطع کند. همین موضوع باعث می شود تا به برقراری ارتباط در فضای خارج از خانه فکر کند.

نیاز مادی نیز از علل دیگر خیانت زن است. مرد از زنش حمایت لازم مادی نمی‌کند و او نیز برای تامین نیازهای مادی‌اش، با مرد دیگری ارتباط برقرار می‌کند.

نبودن شوهر درکنار زن هم خیانت را رقم می‌زند. وقتی شوهر نباشد، زن رفته‌رفته، احساس خلأ عاطفی و فکری کرده و برای پر کردن این خلأ به سمت فردی می‌رود که پاسخ این حس او را بدهد.

گاهی زن در خلال روابط اجتماعی که در محل کارش با دیگران دارد، ممکن است دچار لغزش شود. یعنی در طول همکاری به‌دلیل رابطه عاطفی که بین او و مرد دیگری شکل می‌گیرد، آن مرد را با شوهر و زندگی‌اش مقایسه می‌کند و اگر نتواند کاستی‌های همسرش را قبول کند، لغزش رقم می‌خورد.

حس‌ کمال‌طلبی یک عامل دیگر است. این زنان قبل از ازدواج، دنبال یک زندگی بی‌عیب و نقص بودند، اما بعد از ازدواج برخلاف آنچه‌ انتظارش را داشتند روبه‌رو شده‌اند.

گاهی موقعیت شغلی در بعضی از زنانی که تحصیلات، حقوق بالا و نقش اجتماعی دارند نیز در بروز خیانت بی‌تاثیر نیست.

تنوع‌طلبی در برخی زنان هم مشاهده می‌شود. زنانی که دوران مجردی در روابط پایدار و عمیقی قرار داشتند، وقتی وارد زندگی مشترک می‌شده و با شرایط تازه‌ای مواجه می‌شوند و شرایط فعلی‌شان با گذشته فرق دارد و همسرشان از بسیاری موارد حتی ظاهر با فردی‌که قبل از ازدواج با او رابطه داشته فرق می‌کند، به زندگی و همسرشان وفادار نمی‌مانند و خیانت می‌کنند.

مهم‌ترین عاملی‌که باعث می‌شود زن به شوهرش خیانت کند، کمبود روابط عاطفی و احساسی است. مرد سرش به وایبر یا رایانه‌اش گرم است، با زن حرف نمی‌زند، تلویزیون تماشا می‌کند، وقت برای همسرش نمی‌گذارد، با هم به مسافرت نمی‌روند، شوهر دست بزن دارد و... همه اینها باعث می‌شود تا زن همچنان مشتاق شنیدن پیام احساسی و روانی از سوی شوهرش باشد، اما در عمل ناکام می‌ماند.

راه‌حل چیست؟

در وهله اول بهتر است مرد نیازهای مادی، عاطفی و احساسی همسرش را تامین‌کند و پیامک‌هایی‌که حاوی پیام دوست داشتن زن باشد، به او بدهد. با هم به مسافرت بروند، مرد اگر عصبی است، نزد مشاور برود و مهارت‌های کنترل خشم را آموزش ببیند. اگر زن می‌گوید از این زندگی خسته شده‌ام، به پیام‌های کلامی‌که همسرش می‌دهد، توجه داشته باشد. زن نیز بهتر است نگرش خود را تغییر بدهد و با افزایش حقوقی که دارد نظام خانواده را از هم نپاشد. سعی کند فضای خانه را گرم کند، شرایطی را فراهم نکند که سبب عصبانیت همسرش شود و رفتار و و ارتباطش در جهت تحکیم خانواده باشد.

لیلاحسین زاده / تپش (ضمیمه چهارشنبه روزنامه جام جم)


زنم بهم خیانت کرده با او چکار کنم؟زهری به نام خیانت؛با خیانت همسر چه باید کرد؟خیانتبا-خیانت-همسر-چه-باید-کرد

 نشانه های خیانت شوهر به زن؛ خانم‌ها بخوانند ..... زنم بهم خیانت کرد. ...... .سومین خیانتش بعد از بدنیا اومدندخترم و همین طور ادامه پیدا کرد تا 9 بار که کلا ...

اگر خیانت دیدید دست نگهدارید

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در اینجا باید ذکر کرد این است که حتماً از برقراری .... بقرآن محبت کردم کهمثل من توی زمین پیدا نمیشه ولی زنم خیانت کرد و گفت مهر .... سلام خانمی ۳۱ ساله ام با دو بچه پنج و دوساله شوهرم از طریق اینترنت با خانم ها ...

چاپ صفحه - کمک کنید با این خیانت کنار بیام - مرجع مشاوره و ...

شوهر من بعدش گفت وقتی این اومد دفتر ما انقدر ناله زاری کرد که من بدبختم و کسی ... گرفته بود یه بار من رفتم پرده خونشو زدم یه بار رفتم شوفاژش رو درست کردم یه ..... بعد از کلی بیچارگی خود خاله ام کشف کرد که پسرش وقتی چادر مشکلی میبینه از حال ...

تیترآنلاین - مردانی که به زندگی خود خیانت می‌کنند

اوایل خیلی به زنم وفادار بودم و حتی فکر خیانت هم نمیکردم...اما وقتی که اینهمه ..... منم شوهرم تو نامزدی بهم خیانت می کرد الان هم از کارش دس برنداشته .می گه تو اون موقع هم ...

میگنا - از خیانت همسرتان جلو گیری کنید! - پایگاه خبری علمی

به گفته این کارشناسان عدم رغبت همسر به داشتن روابط جنسی با شوهر یکی از عوامل مهم برای بروز خیانت در مردان ..... من چی بگم که زنم بهم خیانت کرده؟

درد دل های مردی که به زنش خیانت کرد! - صراط

 با لبخندی شماره تلفن را از دوستم گرفتم و به آن زنگ زدم. ... بیار معرکه شد و هر وقت صحبتی به میان می آمد به ملیحه می گفت: پسرم بهترین موقعیت ها ..... بازم خوب مردى بوده قبول کرده تقصیر خودش بوده شوهر من که خیانت میکنه طلبکار هم ...

عاشق شوهرم هستم ایا با خیانتی که کرد میتونم بهش اعتماد کنم ..

عاشق شوهرم هستم ایا با خیانتی که کرد میتونم بهش اعتماد کنم ..... خیلی عصبانی شدم و حرفی که نبایست میزدم رو زدم بهش گفتم خوبه منم با ...

مرکز پاسخگویی به سوالات روان شناسی - خیانت

انتظارات دوست پسرم- سوال ن. ... دوست پسرم بعد از 8 سال ازدواج کرده- سوال مهتا .... شماره های مختلفی دیدم که هر باربه اسم یکی ازدوستانش سیو کرده بود هربار که زنگ زدم ... سوال: من میخواهم از شوهرم طلاق بگیرم چون بهم خیانت کرده و خانواده خودم و خانواده خودش ...

جام نیوز :: JamNews - بهترین برخورد لازم با همسران خیانت کار

 از نظر اخلاق کاملا درست است که زن و شوهر از اوضاع و احوال هم با خبر باشند. .... هفته پیش فهمیدم زنم با یکی رفیقه دنیا روسرم خراب شد میخاستم بکشمش به بچم دلم سوخت الان هیچ راه ..... سلام من یه دخترم نامزدم بعد یکسال بهم خیانت کرد.

عاشق دوست شوهرم هستم - تعامل

خواهرم حتما حتما دچار مشکل خواه شد جا که دوست شوهرت هست حضور نداشته باش ومدت موبال را فراموش کن ... من مردیم که عشقش بهش خیانت کرد(رفتو با دوستم دوست شد). ..... دخترم بدان باید با پروراندن شیطان توسط این مرد شیطان صفت ، سعی کن ..... من اولش خودمو به نفهمی زدم بعد هرموقع شوهرم درخانه نبود به بهانه های مختلف ...

آیا باید همسر‌ خیانتکار را بخشید؟ 

 اگر بفهمید همسرتان خیانت کرده است و یا حتی سوءظن نسبت به شریک زندگی‌تان ... از نظر اخلاق کاملا درست است که زن و شوهر از اوضاع و احوال هم با خبر باشند. .... واجور ازش میبینم فقط میریزم تو خودمو گریه میکنم وبخاطر پسرم ارم زندگی میکنم. ... ده روز پیش متوجه شدم زنم ششساله که بهم خیانت میکنه در نبود من وپسر ...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">