رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

علت و دلایل کج بودن آلت تناسلی مردان | راه حل و درمان انحراف شکستگی الت 

دلایل کجی آلت تناسلی در مردان انحراف آلت تناسلی در مردان،شکستگی آلت تناسلی مردان،انحراف آلت تناسلی،کجی آلت تناسلی،شکستگی آلت تناسلی،آلت  

به دنبال رابطه جنسی خشن یا استفاده از دستگاه، شکستگی های ریزی در آلت به وجود می آید که به سادگی بهبود پیدا نمی کنند.

کج بودن آلت تناسلی در مردان:علل و راهکارها!!

از هر 9 مرد، یک نفر مبتلا به انحراف آلت است. کجی آلت تناسلی می تواند بطرف بالا، پائین، سمت راست، چپ و یا مجموعه ای از آنها باشد، مثلا بطرف پائین و چپ. این حالت نه تنها باعث درد هنگام مقاربت می شود بلکه لذت جنسی طرف مقابل را هم کاهش می دهد. 

دکتر محمد رضا صفری نژاد ضمن ارائه این آمار و توضیحات، ادامه داد: «انحراف آلت تناسلی 2 دلیل دارد: یا مادرزادی است و با رسیدن فرد به بلوغ شدت می یابد و خودش را ظاهر می کند یا اکتسابی که به دلیل ضربه به آلت تناسلی یا تحت فشار قرار گرفتن آن ایجاد می شود و در اصطلاح به آن بیماری پیرونی می گویند». 

 

دلایل کجی آلت تناسلی در مردان -آکاانحراف آلت تناسلی در مردان،شکستگی آلت تناسلی مردان،انحراف آلت تناسلی،کجی آلت تناسلی،شکستگی آلت تناسلی،آلت تناسلی مردان،بیماری پیرونی،نع

 دلایل کجی آلت تناسلی در مردانبه گزارش تنظیم خانواده . بلاگ: رئیس انجمن علمی سلامت خانواده ایران و استاد دانشگاه، نوع اکتسابی را خطرناکتر از نوع مادرزادی دانست و یکی از دلایل بروز نوع اکتسابی را استفاده از دستگاههای مختلف برای تغییر اندازه آلت تناسلی معرفی کرد و هشدار داد: «سیر بیماری پیرونی معمولا بطرف ناتوانی جنسی کامل است». 

وی در توضیح اتفاقی که در نوع اکتسابی برای آقایان می افتد ادامه داد: «به دنبال رابطه جنسی خشن یا استفاده از دستگاه، شکستگی های ریزی در آلت به وجود می آید که به سادگی بهبود پیدا نمی کنند و زمانی که بهبود یابند بعلت ایجاد پلاک باعث انحراف آلت و قوس آن می شوند». 

وی به آقایانی که مبتلا به نوع مادرزادی انحراف آلت هستند عمل جراحی را توصیه کرد و اذعان داشت: «آقایان مبتلا به بیماری پیرونی در اولین فرصت به متخصص مراجعه و مشورت بگیرند زیرا این مشکل با دارودرمانی، تزریق یا در نهایت عمل جراحی ممکن است درمان شود». 

دکتر صفری نژاد هشدار داد: «مردان زیر 30 سال بیشتر در معرض این مسئله هستند و لازم است با مشاهده هر نوع علامتی با پزشک تماس بگیرند». 
دلایل کجی آلت تناسلی در مردان انحراف آلت تناسلی در مردان،شکستگی آلت تناسلی مردان،انحراف آلت تناسلی،کجی آلت تناسلی،شکستگی آلت تناسلی،آلت  

وی همچنین تاکید کرد: «اگر آقایان نعوظ دردناکی دارند علت آن یا بیماری است یا مصرف زیاد دارو! به هر حال بهتر است در مورد این موضوع با پزشک متخصص مشورت کنند. نعوظ دردناک اولین علامت بیماری پیرونی است و نباید آنرا نادیده گرفت».

 کجی آلت تناسلی و راه های درمان آن

امروزه جوانان زیادی را که مبتلا به کجی آلت تناسلی هستند مشاهده می کنم که از این قضیه نگران و دنبال راه حل درمانی آن هستند. بد نیست که در اینجا به مکانیسم نعوظ یا سفت شدن آلت تناسلی یک مرد اشاره ای داشته باشم.

از نظر ساختاری آلت مرد از عروق شریان و ورید و ۲ عدد جسم غاری و یک عدد جسم اسفنجی که در قسمت پائین و بین دو اجسام غاری قرار گرفته است و از وسط آن مجرای ادراری عبور می کند تشکیل شده است. مانند شکل زیر

 هنگام حالتهای تحریک پذیری مرد خون از طریق شریان وارد اجسام غاری که شکل استوانه ای هستند وارد و باعث پرشدگی و اتساع آنها شده و باعث سفتی آلت مردانه می گردد. در هنگام نعوظ کامل ورید ها بسته می ماند تا مانع خروج خون از آلت شوند و حالت سفتی آن برجا باشد.  کجی آلت تناسلی زمانی ایجاد می شود که که قسمتی از بافت های قابل انبساط آلت قادر به اتساع نباشد که اغلب به علت بافت فیبری که در معاینه سفت می باشند ایجاد می شوند و در نتیجه در هنگام نعوظ آلت مرد به همان طرف کج می شود. که درصد کجی آلت ارتباط مستقیم با درصد و اندازه بافت فیبری دارد. هرچه بافت فیبری بیشتر باشد درصد انحراف بیشتر خواهد شد.

h;

علت ایجاد انحراف آلت ( کجی آلت تناسلی) چیست؟

 کجی آلت تناسلی می تواند مادرزادی یا اکتسابی باشد.

در حالت مادرزادی که اغلب به علت نامتقارن بودن اجسام غاری و کوچک بودن یکی از سیلندرها می باشدکه باعث انحراف درجاتی از آلت تناسلی مرد می گردد که اغلب باعث اختلال در مقاربت نمی شود و مقدار انحناء آن کمتر است.

مقاله مرتبط >  بهترین و کم عارضه ترین روش درمانی انحناء آلت تناسلی مردان
 

اگر مقدار انحناء بیش از ۳۰ درصد باشد با جراحی اصلاح می گردد.

علل اکتسابی: که انحناء در اول وجود ندارد و بعداً ایجاد می شود که به آن بیماری پیرونی نیز می گویند.

پیرونی یا پلاک آلت تناسلی می تواند با نشانه های زیر خود را نشان دهد:

۱-     احساس سفتی در تنه آلت که توسط فرد در معاینه آلت متوجه آن می شود.

۲-     درد در ناحیه تناسلی: این درد مخصوصاً در موقع نعوظ و سفتی آلت تشدید شده و باعث افت میل جنسی فرد می شود و در ۳/۲ افرد مبتلا این درد به درجاتی وجود دارد.

۳-     خمیده گی یا انحناء آلت که شایعترین علامت می باشد و فرد سالم با انحناء تدریجی آلت روبه رو می شود که اگر بیش از ۳۰ درصد باشد باعث اختلال در دخول و نزدیکی می شود.

چه عواملی باعث انحناء ثانویه آلت می شوند؟

علت قطعی آن مشخص نیست ولی این انحناء اغلب در افراد مبتلا به فشار خون ، بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و زمینه ژنتیکی ایجاد می شود.

لازم به ذکر است هر گونه ضربه به آلت تناسلی و شکستگی آلت تناسلی که اغلب هنگام نزدیکی اتفاق می افتد می تواند باعث انحناء آلت شود.

در اینجا توصیه می کنم از هرگونه خم کردن و فشار به آلت در حالت نعوظ اجتناب نمائید که باعث شکستگی آلت تناسلی شما می گردد.

درمان  کجی آلت تناسلی

آیا هر درجه ای از انحناء آلت نیاز به درمان دارد و درمان قطعی آن چیست؟

اصولاً داروی درمانی قطعی برای درست کردن انحراف آلت وجود ندارد. در مواردی که درصد انحناء آلت کم است و مانع مقاربت نمی شود بهترین توصیه مدارا کردن با آن می باشد.

مقاله مرتبط >  در باره شکسته شدن آلت تناسلی چه میدانید
 

  امروزه جوانان زیادی را می بینم که به کوچکترین انحناء آلت حساس بوده و دنبال اصلاح آن هستند. در اینجا لازم می دانم عرض کنم با توجه به حساسیت منطقه آلت تناسلی بهتر است از کوچکترین دستکاری غیرضروری اجتناب شود چرا که هر عمل جراحی ممکن است باعث ایجاد اختلال در نعوظ و کوچکی آلت تناسلی گردد و لذا مواردی که باید تحت عمل اصلاح انحناء آلت قرار گیرند عبارتند از:

۱-     انحناء بیش از ۳۰ درصد

۲-     اختلال در دخول

۳-     حتی الامکان به خاطر زیبائی و با توجه به عوارض احتمالی عمل جراحی نکنید

با توجه به حساسیت خونرسانی منطقه که کوچکترین آسیب به عروق باعث افت نعوظ می گردد اینجانب بهترین روش درمانی جراحی را Pelicution می دانم که در آن بدون ایجاد برش و بدون برداشتن پلاک فیبری که برداشت آنها باعث پنچری عروق خواهد شد و تنها با چند بخیه این انحراف را اصلاح می کنم.

 

Video Player
 
 
 

 

توضیح درباره کیفیت عمل کجی آلت تناسلی

به بیماران توصیه می کنم یک عکس از آلتشان در حالت نعوظ و با موبایلشان گرفته و نشان دهند. اگر بیمار مورد جراحی باشد این عمل به صورت سرپائی و با بی حسی نخاعی انجام می شود که ابتلا یک حالت نعوظ مصنوعی در اطاق عمل ایجاد و محل انحناء را مشخص کرده و سپس با ۴ عدد بخیه محل انحناء را اصلاح می کنم و عصر همان روز بیمار مرخص می شود.

جهت بهبودی کامل توصیه می کنم که از داروهای آرام بخش برای جلوگیری از نعوظ شبانه و از هرگونه تحریک جنسی و مقاربت حداقل به مدت یک ماه اجتناب نمایید تا محل عمل کاملاً خوب شود.

 ساده ترین روش درمان کجی آلت تناسلی مردان با تکنیک پلیکاسیون  
 

عوارض عمل

عمده ترین عارضه عمل کوتاه شدن طول آلت تناسلی است که به شدت انحناء از ۱-۲ سانت فرق می کند. با بریدن و برداشتن قسمت های فیبروز امکان ایجاد اختلال در نعوظ که اینجانب نسج طبیعی را جهت جلوگیری از عارضه ذکر شده نگاه می دارم، می شود.

منبع : http://drkarami.com/درمان و راه حل انحراف و کج بودن آلت تناسلی مرد | جدید 95

بیماری مردانه, کجی آلت تناسلی در مردان, ناتوانی جنسی, درمان بیماری, علل کجی آلت تناسلیآلت تناسلی مردان, بیماریهای جنسی,درمان کجی آلت تناسلی, علائم کجی آلت.

کج بودن آلت تناسلی در مردان:علل و راهکارها!! - نیک صالحی

رابطه جنسی,لذت جنسی بیشتر,مشکلات جنسی و درمان آن,لذت بیشتر از رابطه جنسی و ارگاسم ... در 3-1 در صد مردان کجی شدید آلت تناسلی وجود دارد. ... مشکل از ازدواج امتناع می کند، در صورتیکه این مشکل با جراحی به راحتی قابل حلاست.

هر انچه که در باره کجی آلت تناسلی باید بدانید | وب سایت 

... به کجی آلت تناسلی هستند مشاهده می کنم که از این قضیه نگران و دنبال راه حل درمانی آن هستند. ... در حالت مادرزادی که اغلب بهعلت نامتقارن بودن اجسام غاری و کوچک بودن یکی از ... مقاله مرتبط > بهترین و کم عارضه ترین روش درمانی انحناء آلت تناسلی مردان ... به آلت در حالت نعوظ اجتناب نمائید که باعث شکستگی آلت تناسلی شما می گردد.

کجی مادرزادی آلت تناسلی در مردان | هفت سیب

کجی مادرزادی آلت تناسلی یک بیماری نسبتا شایع است و حدود ده درصد مردان را گرفتار می کند. ... در بسیاری از موارد، مرد به علت این مشکل از ازدواج امتناع می کند، در صورتیکه با ... پیش‌آگهی، تشخیص و درمان آنها کاملاً متفاوت است و باید این دو بیماری را از ... مادرزادی جسم اسفنجی کوتاه تر از اجسام غاری باشد، آلت‌تناسلی بطرف پائین کج ...

روش‌های درمان یک اختلال جنسی مردانه - جام جم آنلاین

۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جام جم سرا: کجی آلت تناسلی در مردان مشکلی جدی است. نباید در درمان آن تعللی به عمل بیاید؛ چون تاخیر دردرمان ممکن است به ناتوانی جنسی بیمار منجر ...

کجی آلت تناسلی در مردان از علت شناسی تا درمان - آفتاب

 آلت تناسلی در مرد یک عضو کاملا عروقی است که از ترکیب ۳ جزء استوانه ای تشکیل می ... کجی آلت تناسلی در مردان از علت شناسی تا درمان ... پلاک‌ها ضمن کج‌ و کوتاه‌کردن آلت‌تناسلی به توانایی نعوظ بیمار نیز آسیب می‌زنند. ...شکستگی آلت تناسلی ... گفت وگو با دکتر غلامحسین قائدی درباره علل و راه حل کاهش …

انحنای آلت - دکتر محمد جباری متخصص کلیه و مجاری ادراری ...

تنها درمان انحنای مادرزادی آلت جراحی است که در هر زمانی از بلوغ قابل انجام است. ... میزان شیوع بیماری پیرونی بین ۰٫۴ تا ۹ درصد بوده و علت آن ناشناخته است. ... می شوند عبارتند از دیابت، بالا بودن فشار خون، اختلالات چربی، گرفتگی عروق قلبی، ... کلاژناز (clostridial collagenase) ممکن است باعث کاهش قابل توجهی در زاویه انحراف آلت، ...

جامعترین مقاله کجی آلت تناسلی،علل،درمان - بیوطب | بیوطب

بد نیست که در اینجا به مکانیسم نعوظ یا سفت شدن آلت تناسلی یک مرد ... ایجاد می شوند و در نتیجه در هنگام نعوظ آلت مرد به همان طرف کج می شود. ... بودن یکی از سیلندرها می باشدکه باعث انحراف درجاتی از آلت تناسلی ... لازم به ذکر است هر گونه ضربه به آلت تناسلی و شکستگی آلت .... راه کار تشخیص باکره بودن همسر.

خمیدگی آلت تناسلی - پزشک آنلاین

به طور طبیعی آلت تناسلی در مردان در حالت نعوظ بصورت مستقیم قرار می گیرد و ... خمیدگی عمده در این بیماری در نوک آلت یا حشفه دیده میشود که به دلیل کوتاه بودن مجرای ... شکستگی آلت : به آسیب و پارگی تنه آلت که معمولا به علت ضربه شدید حین ... این پارگی اگر ترمیم شود عوارضی ندارد ولی عدم درمان آن می تواند باعث کجی آلت شود.

درمان انحراف و کج بودن آلت تناسلی مرد

 کجی آلت تناسلی در مردان؛ از علت شناسی تا درمان - آفتاب ... انحناء آلت ... 16 . علائم ،دلایل و روش های درمان پیرونی (کج شدن آلت تناسلی مردان) | زناشویی ... به منظور شرح شکستگی واختلال کجی آلت تناسلی مردانضروری است که ابتدائا ... درمان و راه حل انحراف و کج بودن الت تناسلی مرد جدید 95 29 . علت ...

روش های درمان کجی آلت تناسلی یا بیماری پیرونی – جدیدترین 

کجی آلت تناسلی و راه های درمان آن. امروزه جوانان زیادی را که مبتلا به کجی آلت تناسلی هستند مشاهده می کنم که از این قضیه نگران و دنبال راه حل درمانی آن هستند. ... در حالت مادرزادی که اغلب به علت نامتقارن بودن اجسام غاری و کوچک بودن یکی از سیلندرها ... لازم به ذکر است هر گونه ضربه به آلت تناسلی و شکستگی آلت تناسلی که اغلب هنگام ...

شکستگی آلت تناسلی مردان ( penile fracture )،( تعریف ، علل 

شایعترین حالت ایجاد شکستگی آلت تناسلی مردان حین نزدیکی و زمانی است که زن به ... کوچکی از تنه آلت ) که حین نزدیکی باعث کجشدن مکرر آلت از همان قسمت باریک و ... شکستگی آلت تناسلی مردان (penile fracture) ، دردناک بودن آلت تناسلی ( تعریف ، علل ، درمان ، عوارض و..) .... وقتی لخته در خون حل شود، زخم نیز التیام یافته است.

کجی آلت تناسلی در مردان؛ از علت شناسی تا درمان-پرشین پرشیا

کجی آلت تناسلی در مردان؛ از علت شناسی تا درمان,کجی مادرزادی آلت تناسلی مردان کجی ... از آلت تناسلی بدون خون باقی می ماند و ضمن کوتاه کردن آلت تناسلی باعث کج شدن آن به ... تنها درمان در این مرحله جراحی است که همیشه مشکل بیمار را حل نمی کند. ... درشکستگی، آلت تناسلی در حالت نعوظ به یک باره تا می شود که به دنبال آن درد شدید ...

شکستگی آلت تناسلی مردان (penile fracture) ، دردناک بودن 

 شکستگی آلت تناسلی مردان (penile fracture) ، دردناک بودن آلت ... آلت تناسلی مردان اندامی است بدون استخوان و غضروف، ولی بافت نعوظی آن از سه ... شدن قسمت کوچکی از تنه آلت ) که حین نزدیکی باعث کج شدن مکرر آلت از همان قسمت باریک و ضعیف خواهد شد. ... بزرگ‌ترین مشکل درمان نعوظ یا تورم دردناک آلت تناسلی نه ...

آلت تناسلی - آکاایران

آکا ایران از هر 9 مرد، یک نفر مبتلا به انحراف آلت است. ... علت کج شدن آلت تناسلی مرد و درمان آن ... آکاایران: شکستگی آلت تناسلی مردان، علل، عوارض و درمان آن آکاایران: شکستگی آلت ... یکی از نگرانی های مردان هراس از کوچک بودن آلت تناسلی شان است.

10مشکل خطرناک آلت تناسلی پسربچه ها - نمناک

تناسلی و مشکلات دستگاه تناسلی کودکان و نکات مهم ختنه پسربچه و علت بیماری ... اگر کودک شما کج ادرار می کند و یا چرخش آلت تناسلی دارد بهتر است برای درمان آن اقدام ... ضمن اینکه بعلت داشتن ظاهر دستگاه تناسلی غیر طبیعی ناشی از خالی بودن کیسه ... هیدروسل ارتباطی معمولا تا سن دو سالگی بعلت بسته شدن راه ارتباطی شکم با ...

هنر رابطه زن و مرد - راهنمای جنسی آقایان

 هویچ و خرمای برنی در ایستایی الت مردان نقش بسزایی دارند و اثر ان ..... گناه بودن, آثار و عواقب این عمل نا شایست و روش های کنترل و درمان است. .... یکی از علل و عوامل انحرافات جنسی و به طور کل انحرافات اخلاقی، محیط .... ترس از دخوا آلت تناسلی به دلیل درد و یا بارداری ... شکسته شدن آلت تناسلی مردان(هنررابطه زن ومرد).

طب سنتی و داروهای شفابخش طبیعی - شکسته شدن آلت

آلت تناسلی مردان اندامی است بدون استخوان و غضروف، ولی بافت نعوظی آن از سه ... درمان شکستگی آلت: ترمیم به روش جراحی و بصورت اورژانسی می باشد که این ... ( نازک شدن قسمت کوچکی از تنه آلت ) که حین نزدیکی باعث کج شدن مکرر آلت از همان ... ها و حتی طلاق در میان زوجین میشود درحالی که براحتی قابل حل و درمان است.

درمان کج شدگی آلت تناسلی مردان - صبح بخیر

علت اصلی این بیماری وارد شدن ضربه به آلت تناسلی در حالت نعوظ است، ... باشند امید است تا با مطالعه این مقاله با آگاهی بیشتری جهتحل مشکل خود قدم بردارند. ... درمان ناتوانی جنسی بررسی اختلالات و ناتوانی درعملکرد جنسی مردان ناتوانی جنسی اختلال ... نعوظ آلت تناسلی هنگام خواب و ارتباط آن با شکستگی آلت نعوظ آلت تناسلی هنگام ...

درمان کج بودن آلت بدون جراحی، مشکلات آلت مردانه، افزایش سایز 

خرید اینترنتی دستگاه لارجر باکس، علت کج بودن آلت تناسلی در مردان، درازکننده آلت مردان · خرید اینترنتی ... خرید پستی سفت کننده آلت،راه های رفع انحنای الت تناسلی مردان، راه حل بزرگ کردن آلت ..... درمان بیماری پیرونی (انحراف یا شکستگی آلت)

نکاتی مهم در رابطه با شکستگی آلت - مجله پزشکی دکتر سلام

شکستگی مناسب ترین واژه برای این حادثه نیست چون در آلت تناسلی ... علت به وجود آمدن عارضه ... دلایلبروز عارضه و روش درمان و عوارض عدم ترمیم یا ترمیم دیررس و تشخیص. دلایل بروز عارضهشایعترین حالتی که منجر به شکستگی آلت در مردان ... شدن قسمت کوچکی از تنه آلت) که حین نزدیکی باعث کج شدن مکرر آلت از ...
  • ۹۵/۰۵/۲۵
  • m

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">