رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

نقاط تحریک زنان | حساس ترین قسمت های بدن خانم ها

نقاط تحریک زنان و چگونگی تحریک این نقاط

مناطق حساس بدن زن ها برای تحریک شدن رابطه زناشویی

 نقاط تحریک زنان


 نقاط تحریک زنان نقاط تحریک زنان:

 


در ابتدای این مطلب عرض کنم که ممکنه هریک از این نقاط در بدن یک نفر بسیار حساس و در دیگری خیلی خیلی کم تحریک پذیر باشه.بنابراین باید یکی یکی این نقاط رو تست کنید و همونهایی رو که بیشتر از همه به همسرتون لذت میده رو،کشف کنید.


۱) سر: شاید یکی از ساده ترین و دلچسب ترین حرکات برای همسر شما این باشه که:

شما دستتون رو لای موهای اون ببرین و به آهستگی با اونها بازی کنید.دقت کنید که این حرکت در ۲ جا بسیار کاربرد داره:


 


الف)در ابتدای شروع به تحریک.یعنی درست بعد از اینکه حرفهای عشقولانه رو به هم میزنید و جزء اولین حرکات فیزیکی


 


ب)پس از پایان هم بستر شدن و درست بعد از لحظه ای که همسرتون و یا خودتون به ارگاسم میرسین.به یاد داشته باشین که اگر در این لحظه به همسرتون توجه نکنین ،همسرتون فکر خواهد کرد که شما تنها برای شهوترانی به اون علاقه مندین.بنابراین همیشه پس از پایان همبستر شدن، چند برابر به همسرتون محبت کنین.یکی از بهترین راهها در این اوقات هم صحبت شدن،ابراز مکرر عبارت:دوستت دارم،در بغل گرفتن همسر،و نوازش موهای اون خواهد بود.


 


 


۲) گوش: خانومها از بوسیدن و زبان زدن لاله گوش و خارج آن لذت میبرند.گاهی اوقات لاله ی گوش همسرتون روگاز بگیرید،البته به نرمی!!!


 


 


۳) لبها: بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد؛ اما به نظر من این کار برای خانوما لذت بیشتری داره .البته زبون خانومها هم خیلی حساسه!


 


۴) گونه ها: که نقش بسیار مهمی در تحریک دارند.همچنین گونه ها نشانگرهای بسیار مناسبی هستند که غالبا با سرخ شدنشون می تونین از تحریک شدن همسرتون با خبر بشید.


 


 


۵) پشت گردن :نقطه ای بسیار بسیار حساس و تحریک پذیر.شما می توانید به آرامی با دست کشیدن،قلقلک دادن و گاهی اوقات آهسته گاز گرفتن پشت گردن همسرتون،معجزه ی این حرکت رو ببینید.به یاد داشته باشید که هیچ وقت روی این نقطه برای مدت طولانی کلیک نکنید.


 


 


۶) سینه: فکر کنین که یه بچه اید و میخواین از این سینه ها شیر بخورین و باهاش بازی کنین. توجه داشته باشید که منظورم از سینه فقط نوک اون نیست!!!حتی در خانومهایی که حامله هستند و یا بچه شیر میدن؛زبون زدن و یا دست زدن به نوک سینه ها، باعث ایجاد حس بدی در اونها خواهد شد.حتی گاهی اوقات ممکنه کلا حواسشون از مسئله پرت بشه.هر دو سینه رو به آرامی در دست گرفته و مثل خمیر اونها رو بمالید.لطفا به آرامی.گاهی اوقات آهسته نوازش کردن و گاهی یکباره مالیدن و گاهی هم حتی این جوری نشون بدین که می خواین سینه هاشو لمس کنین ولی دست نزنین.(دستتون رو با فاصله ی کمی از سینه های همسرتون حرکت بدین).

از گاز گرفتن نوک سینه ها هم غافل نشین(عرض کردم برای قبل از حاملگی و بچه دار شدن). فضای بین دو سینه هم که جای خودش رو داره.


 


 


۶) شکم و ناف: زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید. دستتون رو بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بیارید. هرگز از بوسیدن شکم غافل نشین. بوسیدن، مکیدن و لیسیدن ناف خانوما خیلی لذت بخشه. 


 


 


7) پشت: بیشتر زنها کشته ماساژ پشت هستند. انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید .


 


 


 8) باسن: تحریک این منطقه بسیار تحریک انگیز بوده میتوانید آنرا نوازش کنید.در هنگام شروع تحریک به آهستگی و آرام آرام وهمزمان با تحریک شما،جریان خون در این منطقه و در منطقه ی لگن افزایش مییابد.دقت داشته باشید که دست زدن به باسن نیز باید به نرمی صورت بگیرد.


 


 


۹) قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا: رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید. پشت زانو را به آرامی با نوک انگشت تحریک کنید. ساق و قسمت بالای مچ پا نیز فوق العاده حساس است.


 


 


۱۰) پاها: ماساژ پا و انگشتان میتونه تحریک کننده باشه.


 


 


۱۱) اندام جنسی: آخرین جایی است که باید به سراغ آن بروید. لب خارجی واژن را با نوازش دست، بوسیدن و مکیدن تحریک کنید. سپس سراغ کلیتوریس رفته و با تحریک آن بوسیله انگشت و نوک زبانتان، همسرتون رو به اوج لذت جنسی برسانید.(در انجام سکس دهانی کاملا مختار هستید.)


 


 


چگونگی تحریک زنان،معرفی 20 راه:


این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از سکس به قهرمانان داستانهای عشقی تبدیل میکنند، آیا دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید ؟ اگه دوست دارید سعی کنید جزء این ۲۰ مرد باشید تا ببینید که هیچ زنی توان رد کردن و پس زدن جنسی شما را ندارد !!!


 


 


۱- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند ( آقایونی که به سرعت میروند سراغ شورت خانمشان و عمل دخول را شروع میکنند و فوری و باعجله میخواهند کار را تمام کنند به این نکته دقت کنند که اگر شعله های جنسی خانمشان را به آرامی روشن کنند این شعله ها تا مدت بیشتری روشن خواهند ماند. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۲- مردهایی که در بستر نیز با همسرشان صحبت میکنند ( آقایونی که نمیخواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین سکس بیان کنند، به این نکته دقت کنند که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از سکس به زن احساس محبوبیت و امنیت میدهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۳- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان میزنید میتواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود می آید و اورا شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید! )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۴- مردهایی که با چشمان خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند ( این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۵- مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند ( قابل توجه آقایونی که تا شهوتی میشوند فوری و با عجله شروع میکنند به کندن لباسهای خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن که معشوقشون لخت کرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! این را برای بار آخر میگویم، زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این کار میتواند یکی از آمادگیهای لازم را به آنها بدهد . )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۶- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای سکس نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۷- مردهایی که با موهای همسرشان بازی میکنند ( فکر نمیکنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۸- مردهایی که از معاشقه سکسی با همسرشان لذت میبرند ( خیلی ساده است هنگامی که معاشقه بکنید و احساساتتان را به بیرون تراوش کنید این خود مهمترین جذب کننده برای همسرتان است. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۹- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، میتواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمیکنید، فردا صبح امتحان کنید ! )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۰- مردانی که می دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند.


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۱- مردهایی که میدانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند.


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۲- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده میکنند. ( کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و ... میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۳- مردهایی که به همسرشان احساس زیبا بودن می دهند. (اینجا یک راز را بهتون میگم ، هنگامی که یک زن احساس بکند که برای شما زیبا است ، قطعا موجبات لذت بیشتر شما رو فراهم میکنه)


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۴- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت میبرند. ( زبان عشق لمس کردن است، دستهای شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۵- مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند.


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۶- مردهایی که دستهای همسر خود را در دست میگیرند و آن را نوازش میکنند.


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۷- مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار میکنند. ( این نکته ماله کهنه کاراست، با تجربه ها دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد. )


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۸- مردهایی که به همسرشان نشان میدهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» میدهند.


 


نقاط تحریک زنان 


 


۱۹- مردهایی که همسرشان را دوست دارند و به او عشق میورزند.


 


نقاط تحریک زنان 


 


۲۰- مردهایی که چنین باور دارند عشق همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان و حتی ارزشمند میکند


 نقاط تحریک زنان | حساس ترین قسمت های بدن خانم ها


  تصاویر برای نقاط تحریک زنان | حساس ترین قسمت های بدن خانم هاگزارش تصاویر

تصاویر بیشتر برای نقاط تحریک زنان | حساس ترین قسمت های بدن خانم ها

حساس ترین نقطه بدن زن در رابطه زناشویی - زنجفیل

مثل اینکه خانم‌ها در فضای مجازی راحتتر به این سوالات پاسخ می‌دهند. ... لبها را می توان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای ... زنان نادیده می گرند اما باید بدانند که لبها جزء مهمترین قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است.

زنان از نوازش کدام قسمت از بدن خود لذت میبرند

نقاط لذتبخش بدن زنان و نقاط تحریک آمیز بدن زن. ... تصور اکثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فکر نمیکنند بلکه به علت عدم آگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم شناخت جامع از ...

لذت بخش ترین قسمت های بدن زن و مرد در روابط جنسی | مجله 

ذت بخش ترین قسمت های بدن زن و مرد در روابط جنسی قسمتهایی از بدن است که لمس ... باید توجه داشت که مناطق لذت بخش بدن در افراد متفاوت است و شما باید بتدریج مناطق حساس بدن خود و ... خانم هایی که بر این باورند که تنها نقطه تحریک آمیز بدن مرد اندام جنسی اوست ... سینه ها : حرکت آرام دست ولمس سینه و همچنین نوازش پهلو ها و پشت کمر با ...

نقاط حساس بدن مرد و زن | جدید 95 - رهافان

 
نقاط حساس بدن مرد و زن اندام جنسی بدن مرد ماساژ در سکس اندام جنسی بدن زن مالیدن و خوردن بدن زن باسن واژن مقعد زن ... تمامقسمتهای لب رو در معرض این کار قرار بدین.

نقاط تحریک زنان و چگونگی تحریک این نقاط - مجله

 
۸ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ۱) سر: شاید یکی از ساده ترین و دلچسب ترین حرکات برای همسر شما این باشه که: ... ۶) شکم و ناف: زنها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت میبرند. ... این مردان تحریک کننده، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از سکس به قهرمانان ...ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، ...

نقاط حساس بدن زنان و مردان – جدیدترین اخبار ایران و جهان ممتاز .

در اکثر آقایان و خانم ها توجه شریک جنسی به بخش های دیگری از بدن، غیر از اندام های ... قسمت لوله آلت تناسلی و بخصوص سر آن از نقاط بسیار تحریک پذیر اندام جنسی میباشند. ... اندام جنسی : نوبت به حساس ترین نقطه برای تحریک شدن خانم ها رسید.

نقاط جنسی حساس زنان که باعث تحریک شدیشان میشود - ایران 

 
در این مطلب از ایران مادام به بررسی و شناساندن نقاط حساس بدن خانم ها که باعث میشود تحرک و ارگاسم بهتری داشته باشند میپردازیم . ... قسمت داخلی ران پشت زانو و ساق پا: رانها را ماساژ داده به سمت اندام جنسی بروید. ... راه های رسیدن به ارگاسم چندگانه… .... لباس عروس 2014 شیک ترین لباس های زنانه مجلسی شیک ترین مدل لباس مجلسی زنانه ...

قسمت های تحریک پذیر و حساس بدن مردان و زنان کجاست ؟ 

قسمت های تحریک پذیر بدن داستنی های زناشویی : تحریک بدن توسط شریک جنسی ... از رابطه و افزایش میل جنسی دارد که در ادامه بهنقاط حساس بدن زنانا و مردان اشاره خواهیم کرد. .... اندام جنسی : نوبت به حساس ترین نقطه برای تحریک شدن خانم ها رسید, ناحیه ...

فرد مطلبآقایان از کدام قسمتهای بدن زنان تحریک میشوند -

 تحریک جنسی مردان- آقایان با کدام قسمتهای بدن زنان تحریک … ... ذت بخش ترین قسمت های بدن زن و مرد در روابط جنسی قسمتهایی از بدن است که لمس آنها نقش … ... مردان نیز مانند زنان نقاط حساس مختلفی در بدن شان دارند که لمس کردن آنها ...

نقاط حساس بدن مردان در رابطه جنسی (ویژه خانمها) - اس ام اس

مردان نیز مانند زنان نقاط حساس مختلفی در بدن شان دارند که لمس کردن آنها باعث تحریک جنسی در فرد می شود. بسیاری از ... در این مطلب به شما نقاط مختلف تحریک کننده مردان را معرفی خواهیم کرد. ... باسن: کفل و ناحیه مقعد مرد پایانه های حسی زیادی دارد. ... بهترین آرزوها تقدیم به شما زوجین ایرانی (سماتک جامع ترین پورتال تفریحی پارسی).

آموزش ماساژ جنسی بدن زن و شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین 

 آموزش ماساژ نقاط لذت بخش بدن زن وشوهر + ماساژ نقاطه حساس باسن آموزش ماساژ ... بعد از اینکه تمامقسمت های گردن رو مالش دادید ، به آرومی قسمت های پایین تر .... بعضی موقع ها زن ها در حالی هوایی نیستند که بخواهند تحریکبشوند و بعدش ...

دکتر رهام صادقی - حساسترین نقاط مرد کجاست؟؟؟؟(لطفا یکی  

شاید باورش سخت باشه ولی مرد از لمس کردن بدن شریک جنسیش و حس کردن اون بی نهایت .... 4-دیدن صحنه های تحریک کننده ازنقاط حساس خانم ها هم تاثیر گذار است. ... 4/بوسه که در تمام مراحل نزدیکی یکی از موثر ترین تکنیکهای رسیدن به ارگاسم میباشد .... مالیدن بیضه ها و سایر قسمت های آلت هنگام خوردن و لیسیدن سر آلت به شما در رسیدن ...

همه چیز در مورد نقاط حساس بدن مردان - مجله پزشکی دکتر سلام

 مردان نیز مانند زنان نقاط حساس مختلفی در بدن شان دارند که لمس کردن آنها باعث تحریک جنسی در فرد می شود. بسیاری از افراد به ... جامع ترین مجله پزشکی و سلامت · صفحه اصلی ... در این مطلب به شما نقاط مختلف تحریک کننده مردان را معرفی خواهیم کرد. ... ۷٫ باسن: کفل و ناحیه مقعد مرد پایانه های حسی زیادی دارد. این ناحیه را ...

همه چیز در مورد نقاط حساس بدن زنان - مجله پزشکی دکتر سلام

 یکی از مهم ترین رموز داشتن یک رابطه جنسی خوب ، شناخت بدن طرف مقابل است. ... زنان نسبت به مردان در بدنشان نقاط حساس بیشتری دارند که در این مطلب برای شما این نقاط ... ۶٫ شکم و ناف: زنان از نوازش و قلقلک این دو قسمت خیلی لذت می برند. ... ۸٫ باسن: به دلیل فراوانی گیرنده های عصبی تحریک این منطقه بسیار شهوت ...

مردها از چه قسمتی از بدن زنان تحریک می شوند

مردها از چه قسمتی از بدن زنان تحریک می شوند. ... بعبارتی گستردگی آن میتواند شامل تمامی قسمتهای بدن خانم ها بشود ، بد ... شناسائی نقاط تحریک پذیر زنان ... یا زفاف · آیا خوردن منی باعث بارداری می شود · حساس ترین نقطه بدن زنان ...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">