رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

واژن گشاد را چگونه باید تنگ کنیم؟
درمان شل شدگی واژن خانم ها
بهترین ماده و درمان برای گشادی واژن
تنگ کننده های واژن گشاد


مشکل گشادی واژن خانم ها و مقاربت زناشویی

مشکل گشادی واژن خانم ها و مقاربت زناشویی

یکی از مشکلات عمده زن و شوهر ها در رابطه زناشویی، مشکل گشاد شدن دریچه واژن خانم ها است که این اتفاق به دلایل مختلفی می افتد و در بسیاری از موارد قابل درمان است.

آقای دکتر نادر عضو انجمن علمی پزشکی و سلامت بیان می کنند :

در بعضی از نامه هائی که در یافت میکنیم و همچنین در نامه هائی که در تالار های خارجی مشاهده می شود.. گاهی به مسئله ارتباط گشادی واژن خانمها با مقاربت بر میخوریم.. که برای بعضی از آقایون مشکل ساز شده و گله مند هستند …


و به همین خاطر اظهار عدم رضایت از مقاربتشون دارند.

به یکی از این نامه ها توجه کنید:

…. من ….. سال است که ازدواج کرده ام . من و همسرم مرتب با هم مشکل داریم و من نمی دونم چه کنم و از اینکه بخوام این مسئله رو با کسی مطرح کنم خجالت می کشم …مسئله مربوط به به دستگاه تناسلی من می باشد. به صورت خیلی عامیانه مجرای تناسلی من بعضی اوقات خیلی گشاد است و بیشتر زمانی که آمیزش به صورت 1-2 روز درمیان باشد …من با یک پزشک صحبت کردم و او گفت که این مسئله طبیعی است و بدن هر شخص خصوصیات خودش را دارد.اما شوهرم ادعا دارد که دکتر خانوادگی شان این موضوع را رد کرده و می گوید فقط زمانی این حالت به وجود می آید که آمیزش زیاد باشدو چون من و شوهرم حداکثر هفته ای 2 بار آمیزش داریم باعث شده تا زندگی من جهنم شده و این مسائل باعث افسردگی من و انزجارم از رابطه شده است … من و او هیچ مشکلی نداریم و او منو خیلی دوست داره ولی ندونستن بعضی چیزا زندگی ما رو بهم زده، چیزهایی که با فرهنگ غلط ما شکل گرفته … من از شما میخوام در صورت امکان به سوال ما جوابی بدید که این مشکل حل بشه … و بتونه جوابی قانع کننده برای شوهرم باشه … و من بتونم از خودم با دلیل و منطق دفاع کنم…

جواب این خانم از همان اول مشخص بود که مقاربت زیاد باعث گشادی واژن نمیشه و یکی از تصورات غلط در باره مقاربت همین مسئله است…. با اینحال من تحقیق مختصری انجام دادم . به این ترتیب که … از یکی از سایتهای خارجی معتبر که تحت نظارت پزشک متخصص زنان اداره میشود.. پرسیده شد که علت این مسئله چه هست و چه کاری برای رفع اون میتوان انجام داد..
در جواب گفته شد که… یکی از علل ضعف دیواره واژن زایمان طبیعی هست.. گرچه نمیتونیم صراحتا بگیم مجرا رحم شل هست.. بلکه ممکنه آلت همسر بیش از اندازه کوچک هست و خلاصه عدم تناسب بین آلت و واژن باعث ایجاد احساس گشادی واژن شده.. و یکی از روشهائی که برای محکم تر شدن .. پیشنهاد شده… مانور کگل هست.. که ما قبلا خودمان در بارش صحبت هائی داشتیم…

به هر حال من هر چقدر که در منابع گشتم چیزی در باره ارتباط تعداد مقاربت و گشادی واژن پیدا نکردم و اگر بالفرض هم چنین باشه و زایمانی هنوز رخ نداده باشه.. علت بخصوصی نداره و به خاطر مسائل ژنتیکی هست..

مشکل گشاد شدن واژن,چرا واژن گشاد می شود,درمان گشادی واژن,تنگ کردن واژن,عمل تنگ کردن واژن,عکس واژن,واژن,درمان واژن,داروی تنگ کننده واژن,تنگ کردن فوری واژن,علت گشادی واژن چیست,علت اصلی گشادی واژن,رابطه جنسی از واژن,تعداد دفعات رابطه جنسی,قطره تنگ کننده واژن,آموزش های جنسی,اس ام اس عاشقانه معذرت خواهی,جراحی دریچه واژن,جراحی واژن,داستان گشادی واژن,راه های تنگ کردن واژن,سایت آموزش زناشویی,سوال جواب درباره واژن,سوال درباره واژن,مشکلات واژن,مطلب درباره واژن,واژن چیست,پرسش درباره واژن,پرسش پاسخ درباره واژن,جنسی و زناشویی


در مقاله خارجی دیگری که مفصلا و اختصاصا در این باره به روی نت رفته است.. در باره روشهای رفع این مشکل صحبت شده

خانمی گفته که تابحال سه زایمان رو پشت سر گذاشته و و آخرین زایمان به همراه اپیزیوتومی و پاره کردن عمدی واژن برای زایمان بوده است… و گفته که پس از آخرین زایمان احساس کرده که واژن گشاد شده . به همین خاطر این خانم احساس خوشایندی از مقاربت نداره… و سوال کرده که آیا ارتباطی به سه زایمانش داره یا نه و اینکه به دلیل خجالت, نمیتونه این مسئله رو از کسی بپرسه و در خواست کرده راهی رو بهش پیشنهاد بدن که تا احساس زنانگیشون ترمیم پیدا کنه…

در جواب گفته شده که آیا شما خودتون شخصا از این مسئله ناراحتید.. یا اینکه این چیزی هست که شریکتون بهتون گفته..
. توصیه شده که اون خانم میتونه.. با گرفتن وضعیت های مختلف در مقاربت .. تا حدی از احساس ناراحتی از این مسئه کم کند
گرچه زایمان بطور کلی میتونه رل مهمی در این مسئله داشته باشه. به اون خانم توصیه شده که با همسرتون صحبت کنید که ایجاد چنین تغییراتی جزئی از زندگی هست و باید به هر حال شرایط زندگی شون رو مطابق اون وفق بدن…

سوال شده که آیا شما از نظر ادرار کردن مشکل دارید؟ چون بعضی از این خانمهائی که چنین احساسی رو دارند هنگام بعضی حالات.. مثلا عطسه, سرفه, یا خندیدن.. دچار نشت ادرار میشن اما از نظر درمانی اون متخصص هم به همان مانور کگل اشاره کرده که میتوان عضلات لگن رو قوی تر کرد..

الف : روش دیگه اینه که از وسیله های مخروطی شکلی استفاده میشه که به اندازه تامپون های معمولی هست و داخل واژن کار گذاشته میشه .روزی دو بار و هر بار 15 دقیقه داخل واژن گذاشته میشه..اگر مخروط های با وزن برای اون خانم موفقیت آمیز بود میتونه از مخروط های با وزن بیشتر استفاده کنه.. بهتره با پزشک زنان خودتون در این زمینه مشورت کنید

ب : روش دیگه تحریک با الکتریسیته هست که هر 1 تا 4 روز یک بار انجام میشه و هر بار 20 دقیقه داخل واژن گذاشته میشود بعضی از متخصصان مایل هستند که این روش را در مطب خودشان انجام بدن.. بعضی دیگر مشابه های خانگی این وسیله را به خانمها پیشنهاد میدن

ج : روش دیگه… روش NeocontrolTM هست . به این ترتیب که صندلی های بخصوصی هست که مخصوصا در مطب های متخصصان کلیه و مجاری ادراری وجود داره و بیمار با نشستن روی اونها.. و تمرین هر چند روز یکبار با اونها.. میتونه عضلات لگن خودش رو قوی کنه

د : آخرین تیر ترکش هم جراحی هست که بعضی جراحان زنان پیشنهاد میدن
خ : گاهی هم شنیده میشود که به کمک لیزر هم توانسته اند موفقیت هائی کسب کنند و مخصوصا برای خانمهائی که احساس نشت ادرار میکنن میتونه مفید باشه و مثانه رو در جا و موقعیت بهتری تثبیت کنه..

اشکان سرابندی

علت آویزان بودن واژن و درمان واژن
یک پزشک زنان می‌گوید: “زنانی هستند که سال‌ها دچار این بیماری هستند و به کسی چیزی نمی‌گویند. ترجیح می‌دهند به پزشک‌شان بگویند که یک بیماری مقاربتی دارند تا این که بگویند یک چیزی از بدنشان بیرون افتاده و آویزان است.”
شرح این بیماری، به زبان صریح آلیسون، چنین است: “واژن‌ام دارد بیرون می‌افتد.” …
این روانشناس 39 ساله اهل کنمور، واشنگتن، مبتلا به ترکیب نادری از چند اختلال است که هنگام حاملگی پسرش “کیریان” آغاز شد و در سایت “مام لاجیک دات کام” شرح جالبی درباره بیماری عجیبش نوشت.
او در مصاحبه با “سفیر دات کام” می‌گوید: “می‌دانم مثل یک فیلم تخیلی علمی به نظر می‌رسد. هر بار که این داستان را بازمی‌گویم، به خودم می‌گویم: نمی‌توانم باور کنم که چنین اتفاقی برایم افتاده است.”
داستان پنج سال پیش شروع شد، وقتی که آلیسون دومین فرزندش، کیریان، را حامله بود. او به خودش قول داده بود که نگذارد این بار وزنش 30 کیلو بالا برود و بنابراین در خانه داشت تمرین‌های یوگای مخصوص دوران بارداری را می‌کرد که دچار دردی ناگهانی شد.
او می‌نویسد: “مثل این بود که یک نفر چنگالی را در مقعدم فرو می‌کند. بنابراین تمرین را قطع کردم. درد شدید و تیزی بود، اما برطرف شد.”
مدتی بعد همان روز، وقتی که داشت به دخترش غذا می‌داد، چون فکر می‌کرد ادرار دارد، دوید و رفت توالت، اما به جای ادرار، خون جاری شد. “در زندگی این قدر نترسیده بودم.”
پزشک زنان نمی‌توانست علت را کشف کند و او هم‌چنان خونریزی می‌کرد. “در عرض سی دقیقه نوار بهداشتی سایز بزرگ، پر از خون می‌شد.”
در هفته 25 ام بارداری، در بیمارستان بستری شد و سه هفته آن جا بود. وقتی که به خانه رفت، خونریزی دوباره شروع شد و او مجددا به بیمارستان رفت.
او می‌گوید: “من و شوهرم خیلی نگران شده بودیم. پسرم شش هفته و نیم زودتر به دنیا آمد. خدا را شکر، حالش الان خوب است.”
پزشکان فهمیدند که بیرون جفت یک غده خونی درست شده و فکر کردند که علت مشکل این غده بوده است.
در واقع، این آغاز بیماری او بود.
“درونم داشت بیرون می‌آمد”
او می‌نویسد: “یک روز در توالت، وقتی داشتم خودم را پاک می‌کردم، یک چیز عجیبی حس کردم. در واقع آن جا سوراخ نبود، بیش‌تر صاف به نظر می‌آمد. فکر کردم که عجیب است، اما من یک دختر 19 ماهه و یک نوزاد تازه به دنیا آمده داشتم که باید ازشان مراقبت می‌کردم، بنابراین با دستمال تمیزش کردم. خون نمی‌آمد، درد هم نداشتم، بنابراین دیگر به آن فکر نکردم.”
چیزی را که آلیسون توصیف می‌کند، شروع افتادگی واژن بود، بیماری‌ای که در آن واژن، رحم، مقعد، مثانه، مجرای پیشاب و روده کوچک جا به جا می‌شوند و – در موارد وخیم – احتمال دارد اعضای درونی بدن، بیرون بیافتند.
مشکل گشاد شدن واژن,چرا واژن گشاد می شود,درمان گشادی واژن,تنگ کردن واژن,عمل تنگ کردن واژن,عکس واژن,واژن,درمان واژن,داروی تنگ کننده واژن,تنگ کردن فوری واژن,علت گشادی واژن چیست,علت اصلی گشادی واژن,رابطه جنسی از واژن,تعداد دفعات رابطه جنسی,قطره تنگ کننده واژن,آموزش های جنسی,اس ام اس عاشقانه معذرت خواهی,جراحی دریچه واژن,جراحی واژن,داستان گشادی واژن,راه های تنگ کردن واژن,سایت آموزش زناشویی,سوال جواب درباره واژن,سوال درباره واژن,مشکلات واژن,مطلب درباره واژن,واژن چیست,پرسش درباره واژن,پرسش پاسخ درباره واژن,جنسی و زناشویی
دکتر سوزان گیلبرگ – لنز، پزشک زنان در لس آنجلس، می‌گوید: “زنانی هستند که سال‌ها دچار این بیماری هستند و به کسی چیزی نمی‌گویند. ترجیح می‌دهند به پزشک‌شان بگویند که یک بیماری مقاربتی دارند تا این که بگویند یک چیزی از بدنشان بیرون افتاده و آویزان است.”
به گفته این پزشک، “آلیسون هنری، یک مورد وخیم و غریب است. اما تخمین زده می‌شود که 30 درصد زنان یا بیش‌تر در عمر خود تا حدی به این بیماری مبتلا می‌شوند.”
آلیسون به جای توجه به بیماری خود، به مراقبت از کودکانش پرداخت. او مجبور شد به عمل جراحی تن دهد، که بیش‌تر وقتش را در سال بعد گرفت.
او هر بار که به توالت می‌رفت، می‌دید که بیماری‌اش بدتر می‌شود. تعریف می‌کند: “یک شب نگاهی به آن جا انداختم، مثل این بود که اعضای درونی بدنم، بیرون هستند. می‌دانستم دیگر نمی‌توانم به روی خودم نیاورم. پیش دکتر رفتم و گفتم واژن‌ام از بدنم بیرون آمده!”
“نزد یک متخصص لگن خاصره فرستاده شدم. او نگاهی انداخت و گفت، “اوه، واژن شما از بدنتان بیرون افتاده و دارد مثانه و مقعدتان را با خودش بیرون می‌کشد.”
علاوه بر افتادگی رحم، آلیسون مبتلا به “رکتوسل” هم هست – بیماری ای که در آن مقعد به دیواره‌های عقب واژن فشار وارد می‌آورد. “به این دلیل بود که ماه‌ها دچار یبوست شده بودم.”
آلیسون هم‌چنین دچار “سیستوسل” [فتق مثانه] شده بود، یک بیماری شبیه رکتوسل، اما در مورد مثانه.
در حالی که در مورد افتادگی رحم، رحم 8 تا 11 سانتیمتر به داخل واژن می‌افتد، اما در مورد او فقط 3 سانتیمتر سر جای خودش بود، و در حالت ایستاده، حداقل 5 سانتیمتر بیرون بود.
پس از یافتن علت بیماری، آلیسون مورد چندین عمل جراحی قرار گرفت تا واژنش به حالت عادی درآید، تاب مثانه رفع شود و مقعدش به سر جای خود برگردانده شود.
آلیسون می‌نویسد: “بدتر از همه، دچار کاهش لب‌های فرج شده بودم، که خیلی شدید بود. تمام بیمارانی که می‌گویند، عمل سختی نیست، دروغ می‌گویند. من ترجیح می‌دهم به جای تکرار این عمل، تمام دندان‌‌هایم کشیده شوند.”
پهلوان روحیه شوخ خود را بازمی‌یابد
دوره نقاهت چندان آسان نگذشت. یک بار او ۱۵ کیلو وزن کم کرده بود و برای معالجه عوارض مختلف، چند بار در بیمارستان بستری شد.
او می‌گوید: “من همیشه آدم سالمی بودم و در دوران نوجوانی چندان ریغو نبودم. و حالا هفته‌ها می‌شد که هیچ کاری نمی‌توانستم بکنم.”
“در میان دوستانم همیشه به پهلوان معروف بودم. حتا مجبور شدم قرص‌های ضد افسردگی مصرف کنم تا با عوارض استرس شدید مقابله کنم و از نظر عاطفی بسیار حساس شده بودم.”
آلیسون از شوهرش تقدیر می‌کند که در این دوره از او حمایت کرده است. “او از آن نوع مردهایی است که لازم نیست چیزی ازش بخواهی تا کاری انجام دهد. خودش کارش را می‌کرد. کمک خیلی بزرگی بود که در این دوران هر کاری از دستش برمی‌آمد در خانه انجام می‌داد.”
در حال حاضر از آخرین باری که آلیسون در بیمارستان بستری گشته، یک سال و نیم می‌گذرد و او پیشقدم شده است تا داستانش را تعریف کند؛ چون می‌خواهد اگر زنانی هستند که به بیماری او دچارند، بکوشند خود را مداوا کنند.
به گزارش “ای مدیسین هلث دات کام” افتادگی رحم در دوران یائسگی، یا پس از زایمان یا جراحی رحم، از بیماری‌های معمول در زنان است.
“حس شرمندگی از بیماری را کنار گذاشتم، کوشیدم دوباره روحیه شوخ خودم را حفظ کنم. الان می‌توانم در این باره بخندم. اما می‌دانم هم که این به معنای اعاده سلامت نیست.”


وبلاگ تنظیم خانوادهhttp://tanzimkhanevade.blog.ir/
نکاتی در مورد تنگ کردن واژن - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/13601_نکاتی-در-مورد-تنگ-کردن-واژن.html/
 
۲ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - حال باید از شما پرسید که آیا این چیزی نیست که شریک شما به شما گفته یا ... یا حتی خواستید با وارد کردن انگشت بداخل واژن میزان گشادی اون رو حدس ... چگونه واژن خود را تنگ کنیمروشی برای تنگ کردن واژنلذت بردن از رابطه جنسی.

چگونه واژن خود را تنگ کنیم | مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/tag/چگونه-واژن-خود-را-تنگ-کنیم/
 
لذت بردن در یک رابطه جنسی بر روی دیگر مسائل زندگی تاثیرات بسیار مثبتی می گذارد به همین دلیل زوجین باید تلاششان بر این باشد که یک رابطه ی خوب برای ...

تصاویر برای واژن گشاد را چگونه باید تنگ کنیم؟گزارش تصاویر
تصاویر بیشتر برای واژن گشاد را چگونه باید تنگ کنیم؟

مشکلی به نام گشادی واژن در زنان - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/50272/مشکلی-به-نام-گشادی-واژن-در-زنان
 
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - گشادی واژن بدون انجام زایمان طبیعی، علتی جز ژنتیک ندارد و گاه حتی ممکن ... در نخستین گام، زوجین بایداین تغییرات ناخواسته را بپذیرند و آنها را .... این عفونت برای جنین خطرناک است یا خیر، لطفا بگویید من چگونه خودم را درمان کنم. ..... ایا بعدازیکماه احتمال نداره واژن تنگ بشه کمک کنید نمی تونم برم پییش دکتر.

با روش های تنگ کردن واژن(مهبل) آشنا شوید - مجله اینترنتی ...

www.delgarm.com/marriage/marriage-knowledge/21979-تنگ-کردن-واژن-مهبل
 
۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تنگ کردن واژن(مهبل) و معرفی روش هایی برای تنگ کردن واژن. ... خیلی از زن‌ها یی که احساس می‌کنندواژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده ، اذعان می‌کنند که دچار ریزش ادرار هم هستند ، خصوصاٌ در زمان‌هایی که می‌خندند .... برای تنگو جمع کردنش باید چیکار کنم/چ راهی هست. .... چگونه عادت تلویزیون تماشا کردن کودکان را کم کنیم؟

دکتر رهام صادقی - تنگ کننده واژن بعد از رابطه جنسی

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات زنان
 
۱۶ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 19پست
دکتر رهام صادقی - اخبار و تازه ها ، پاسخ به سوالات - تنگ کننده واژن بعد از ... میخواستم منو راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم دهانه ی واژنم را تنگ تر کنم. ... دوست گرامی معمولا این ژلهای تنگ کننده موقتی هستند یعنی همان موقع باید استفاده شود ... ولی پرده ی ارتجاعی به قول دوستان چیزی نیست که گشاد یا تنگی در آن ...
تنگ کردن عضلات پرینه
17پست
7 جولای 2011
از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی ...
18پست
5 فوریه 2009
یافته‌های دیگری از دامنه www.roham.ws

مشکل گشادی واژن خانم ها و مقاربت زناشویی | جدید 95

www.rahafun.com/مشکل-گشادی-واژن-خانم-ها-و-مقاربت-زناشوی.html
 
مشکل گشاد شدن واژن,چرا واژن گشاد می شود,درمان گشادی واژن,تنگ کردن واژن,عمل تنگ ... چگونه اعتیاد به کار همسرمان را از بین ببریم؟ .... من و همسرم مرتب با هم مشکل داریم و من نمی دونم چه کنم و از اینکه بخوام این مسئله رو با کسی مطرح کنم خجالت می کشم … ... جزئی از زندگی هست و باید به هر حال شرایط زندگی شون رو مطابق اون وفق بدن…

چگونه واژن خود را تنگ کنیم؟ | دنیای اطلاعات

www.worldi.ir › خانه و خانواده › زناشویی
 
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه > خانه و خانواده > زناشویی > چگونه واژن خود را تنگ کنیم؟ ... اطلاعات: اکثر از زن ها یی که احساس می کنند واژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده ، اذعان می کنند که دچار ... فرد نیز باید ظرفیت پذیرش آن را در یک رابطه همسرانه داشته باشد.

تنگ کردن واژن با روشهای طبیعی برای زنان و دختران - کوبیده

koobide.cofeblog.ir/post/3142
 
برای درمان گشادی واژن هم عمل جراحی هست و هم تمرینات ورزشی. ... دکتر شیرین ... ایا ژل رو باید روی انگشت گذاشت وداخلواژن زد من دو تا زایمان طبیعی داشتم تاثیر داره .... با سلام. .... داروی گیاهی جهت تنگ کردن واژن خانمها |چگونه واژن خانمها ذراتنگ تر کنیم .

ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت ...

ziba.jala.ir/.../ژل-تنگ،-منقبض-و-خوشبو-کننده-واژن-زنان-تنگ-کردن-آلت-تناسلی
 
سلام گشاد کننده هم هست که روان کنه اخه خیلی بزرگه اذیت میشه نمیزاره بره داخل چکار کنم .... این ژل برای تنگ کردن واژن عالی عمل می کند اما باید پرسید که مساله بین شما و همسرتان و علت ... اگه مصرف کنیم موقع نزدیکی مشخص میشه که از ژل استفاده شده ؟

کسی درباره عمل تنگ کردن دهانه واژن چیزی میدونه؟ - صفحه 1 - نی ...

www.ninisite.com › تبادل نظر › پیش از بارداری › سایر موضوعات پیش از بارداری
 
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 12پست - ‏8 نویسنده
ولی یه سری حرکت هست که باید انجام بدی طی 8هفته تا سایز وازن به حالت ... در چنین مواردی که گشادی واژن روی میدهد معمولا زوجین تا مدتی نسبت به ... که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد: ... قطره تنگ کننده چیست و چگونه عمل میکند ؟
سوالهایی که در مورد زایمان طبیعی در ذهن دارید ...
18پست
24 مه 2014
گشادی واژن پس از زایمان طبیعی
20پست
5 آوریل 2011
یافته‌های دیگری از دامنه www.ninisite.com

ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت ...

salamati.jala.ir/.../ژل-تنگ-و-منقبض-کننده-واژن-زنان-تنگ-کردن-مهبل-خوشبویی-آل...
 
علت لذت نبردنش همین گشادی واژن است با توجه به اینکه من چند سال عقد بودم و رابطه بوده والان ازدواج کردم ... این ژل برای تنگکردن واژن عالی عمل می کند اما باید پرسید که مساله بین شما و ... اگه مصرف کنیم موقع نزدیکی مشخص میشه که از ژل استفاده شده ؟

دو راهکار برای تنگ تر کردن مجرای واژن :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/5753/دو-راهکار-برای-تنگ-تر-کردن-مجرای-واژن
 
در مورد خود پست : درمورد گشاد شدن که اقای نجفی فرمودین باید بگم که واژن به نسبت مقعد .... با این روش هم واژن تنگ شده ومردبه خوبی احساس تنگی واژن را حس خواهد نمود.

چه عواملی سبب اتساع(گشاد شدن) واژن میگردند؟

www.clinic-ideal.ir/post22.aspx
 
چه عواملی سبب اتساع(گشاد شدن) واژن میگردند؟ لطفا در مورد عواملی اتساع واژن توضیحات بیشتری ارائه کنید. ... روزانه چند کالریباید مصرف کنم که لاغر بشم

بیماری های زنان زایمان نازایی - تنگ کردن واژن

doctorzanan.blogfa.com/tag/تنگ-کردن-واژن
 
برچسب‌ها: جراحی زیبایی واژنتنگ کردن واژن, تزریق چربی به واژنگشادی واژن, روش تنگ .... یک ماما معاینه ام کرد و گفت افتادگی رحم و مثانه دارم و باید زودتر عمل کنم.

برچسب تنگ کردن واژن - ازدواج ایده آل (marriage ideal ) ...

novinpendar.blogsky.com/tag/تنگ-کردن-واژن
 
خیلی از زن‌ها یی که احساس می‌کنند واژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده ، اذعان می‌کنند که دچار ... مخروط واژن : این یک جسم نسبتا وزن دار می باشد و در اندازه های پنبه های دوران قائدگی، که با وارد کردن آن درون واژن باید سعی کنید که آن را نگاه دارید. ... چطور واژنم را تنگ کنم؟ .... ورزش چگونه در درمان و پیشگیری از سرطان سینه زنان کمک می کند؟

جوانسازى و روشن سازی تناسلى | دکتر مریم ملکی - متخصص ...

www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=15979
 
بدترین حالت وقتی است که ، این گشاد شدن واژن و شل شدگی بافتی با بی اختیاری ... بیمار قبل از انجام لیزر نیاز به معاینه دارد و در صورت وجود عفونت حتما باید ابتدا ... پس از جراحی تنگ کردن واژن ، باز هم بمرور اثرات پیشرونده شل شدگى ادامه دارد. ... تنگکردن واژن با لیزر ؛ به چند نکته که بیشتر حائز اهمیت هستند اشاره می کنیم : 1 .

متخصص زنان و زایمان - دکتر رویا امدادی - مطالب ابر تنگ کردن ...

dremdadi.mihanblog.com/post/tag/تنگ%20کردن%20واژن
 
حدوده یکساله بعد از کاهش وزن احساس شلی و گشادی واژن دارم . ... ازتون خواهش میکنم جواب من رو بدید دلم میخواد باز واژنم روتنگ کنم و لابیها رو ترمیم بشه , به ... عمل جمع کردن واژن باید به طور کامل تا عمق واژن انجام شده و به خصوص فاشیای عمقی واژن..... اگر بخواهم بیایم مطب شما چگونه است و هزینه و راه امکان این عمل هست یا باید در اینجا عمل کنم؟

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">