رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

آموزش تنگ کردن طبیعی واژن خانم ها
روش های تنگ کننده واژن خانم ها 
گشاد بودن واژن را چگونه درمان کنیم

همه چیز درباره تنگ کردن واژن خانم ها  -آکاآموزش تنگ کردن واژن,اهمیت تنگی واژن,ایجاد رضایت جنسی در همسر,تنگی قبل از زایمان,تنگی واژن,رابطه جنسی با همسر,عوارض تنگی واژن برای خانم ها,واژن گشاد و شل,مسائل جنسی

,آموزش تنگ کردن واژن,اهمیت تنگی واژن,ایجاد رضایت جنسی در همسر,[categoriy]


همه چیز درباره تنگ کردن واژن خانم ها

وبلاگ تنظیم خانواده: از گشادی واژن رنج میبرید و تمایل دارید با روشهای تنگ کردن واژن آشنا شوید

تنگ کردن واژن از طریق عمل جراحی یا پرینورافی

به گزارش آکاایران: این عمل بعد از زایمان انجام پذیر بوده و میتواند بصورت دائمی باشد  لازم به ذکر است این عمل نیاز به بیهوشی ندارد

تنگ کردن واژن از روشهای غیر جراحی

مجله مراحم: خیلی از زن ها یی که احساس می کنند واژن آنها دچار کشیدگی و گشادی شده ، اذعان می کنند که دچار ریزش ادرار هم هستند ، خصوصاٌ در زمان هایی که می خندند یا قلقلک می شوند و یا عطسه می کنند. متاسفانه خیلی از زن ها هستند که این امر باعث نگرانی آنها می شود و مشخصاٌ زمانی که چندین بار زایمان کرده باشند. پزشکان اصلاٌ جا نمی خورند وقتی که می شنوند شما نگران چنین مشکلی هستید. در نتیجه این کاملاٌ منطقی می باشد که شما مشکلتان را در اولین وقت معاینه عنوان کنید حتی اگر بیان کردن این مشکل برایتان دشوار باشد .

در هر صورت زایمان باعث تغییراتی در بدن فرد و همچنین نحوه پاسخگویی و رفتارهای جنسی فرد خواهد شد که می بایست فرد خود را به آنها بوسیله کارهایی مثل امتحان کردن پوزیشنهای مختلف ، یا انتظارات و درخواستهای مختلف ، یا کارهای دیگر ، با آن تطبیق دهد . بعضی وقت ها موارد و کمک های پزشکی نیز راه گشا خواهند بود .

اما در ابتدا با همسرتان مشورت کنید، اگر چه که ممکن است برایتان سخت باشد که در مورد چنین چیزی که احتمالاٌ مد نظر و نگرانی هر دوی شماست صحبت کنید. باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب جزئی از زندگی هر فرد محسوب می شود و کاملاٌ هم طبیعی است . فرد نیز باید ظرفیت پذیرش آن را در یک رابطه همسرانه داشته باشد.

اگر هنگام زایمان برای شما اپیزیوتومی (در هنگام زایمان طبیعی چنانچه پزشک و یا مامای شما تشخیص بدهند که نوزاد فضای بیشتری برای خارج شدن احتیاج دارد اقدام به بازکردن قسمت تحتانی دهانه‎ی واژن می‎کنند و پس از تولد نوزاد دوباره آن را بخیه زده و می‎دوزند ) انجام شده است و یا دچار پارگی واژن در طول زایمان شده‎اید ( این مسئله برای همه‎ی خانم‎ها پیش نمی‏آید).

علاوه بر بخیه‎هایی که برای بسته شدن این شکاف زده می‎شود در صورت تمایل شما، پزشک یا ماما می ‎تواند یک یا دو بخیه به آن اضافه کند تا تنگی مطلوب ایجاد شود. اما فراموش نکنید که در صورت تنگی بیش از حد واژن عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد که این مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانم‎ها اتفاق می‎افتد مزید بر علت شده و سردی زوجین به یکدیگر را سبب خواهد شد.

البته با انجام ورزش‎های کیگل یا ورزش های عضلات کف لگن در طول مدت بارداری نیازی به زدن بخیه‎های اضافی هم نیست. انجام ورزش های کیگل بطور مرتب در دوران بارداری و پس از آن کمک شایانی به آسان‎ تر نمودن عمل وضع حمل می‎کند همچنین با سفت کردن عضلات واژن دربالابردن لذت جنسی در هنگام عمل دخول، بند آمدن خونریزی، داشتن نزدیکی بدون درد پس از زایمان موثر است.

تمرینات کیگل

تمرینات کیگل باعث تقویت عضلات پایینی لگن خاصره و ماهیچه هایی که در هنگام زایمان کشیده شده اند ، خواهد شد .این تمرینات حتی به لذت بیشتر جنسی ( ارگاسم شدیدتر ) نیز منجر خواهد شد چراکه باعث قوی تر شدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید. این تمرینات کیسه مثانه را هم سفت تر خواهند کرد که درنتیجه شما دیگر چکه های ادراری نخواهید داشت. نکته اینجاست که به هر حال این تمرین خود واژن را تنگ نخواهد کرد بلکه در حقیقت ماهیچه های ورودی دهانه واژن را تنگ تر خواهند کرد.

روش تمرینات کیگل

در زمان ادرار ،بدون استفاده از دست ماهیچه هایتان را جمع کنید تا جایی که جلوی ادرار را به مدت ۴ ثانیه بگیرید و بعد دوباره رها کنید تا ادرار جاری شود. تمرینات کیگل بر روی ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار وارد کرده و آنها را تمرین می دهد.

(در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر می خواهید که چک کنید تا مطمئن شوید که به ماهیچه به درستی فشار می آورید ، می توانید یک یا دو انگشت تمیز خود را داخل واژن کنید و بعد شروع به سفت کردن ماهیچه نمایید. اگر احساس کردید که به انگشتتان فشار وارد می شود حتی به اندازه خیلی کم ، مشخص می شود که شما در مسیر درستی حرکت می کنید

پنج تا ده بار در روز ، به مدت ده دفعه این کار را انجام دهید .

این کار بین هشت تا ده هفته زمان خواهد برد تا شما بتوانید نشانه های پیشرفت را مشاهده کنید اما تحمل کنید و بدانید که قطعاٌ نتیجه خواهد داد چراکه اساس کار کیگل هم ، مثل همه تکنیک های وزنه برداری و بدن سازی برای تاثیر به زمان نیاز خواهد داشت. میله های هالتر واژن هم برای این مسئله تاثیر گذار خواهد بود.

اگر تمرینات کیگل را بطور مستمر و پیگیر انجام دادید ولی هیچگونه تغییری را مشاهده نکردید روش های دیگری نیز وجود دارد که به آن اشاره می کنیم

مخروط واژن

این یک جسم نسبتا وزن دار می باشد و در اندازه های پنبه های دوران قائدگی، که با وارد کردن آن درون واژن باید سعی کنید که آن را نگاه دارید.افزایش وزن این اجسام به مرور باعث قوی تر شدن ماهیچه های واژن می گردد. ابتدا از وزنه سبک شروع خواهد شد و دوبار در روز به مدت ۱۵ دقیقه به ماهیچه های واژن فشار وارد می گردد. زمانی که خود را در نگهداری وزنه توانا دیدید وزن وزنه را افزایش دهید .

محرک های الکتریکی

با این روش قدرت ماهیچه های واژن و بخش تحتانی لگن خاصره نیز مشخص خواهد شد . با قطع و وصل کردن جریانی از برق باعث می شوید که ماهیچه ها خود را جمع و سپس شل نمایند. این روش از یک تا چهار روز ادامه خواهد داشت که در بالاترین میزان آمادگی تا ۲۰ دقیقه در یک مرحله نیز طول خواهد کشید. بسته به شرایط فرد و ماهیچه ها حتی ممکن است به مدت چند هفته مستمر این شیوه ادامه یابد. بعضی از دکترها این کار را خود در مطب انجام می دهند اما دستگاهای ساده و قابل استفاده در منزل نیز موجود می باشد.

NeocontrolTM

این شیوه در حقیقت یک صندلی دارای بخش مغناطیسی می باشد که ماهیچه های بخش تحتانی لگن خاصره را تحریک خواهد کرد.این شیوه توسط پزشکان مربوطه در مطب بمدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه ،دوبار در هفته انجام می گیرد.طول مدت درمان در حدود ۸ هفته خواهد بود.

اما بعضی ازپزشکان نیز برای شما که دارای مشکل کشیدگی واژن هستید جراحی را پیشنهاد می دهند که این آخرین راه برای این مشکل است.

محصولات لیزری و چیزهای پیچیده دیگر نیز می توانند شما را به وضعیت قبلی برگردانند. و البته شما و پزشکتان هستید که تصمیم می گیرید چه کاری برای شما منطقی تر خواهد بود.

چیزی برای خجالت وجود ندارد. این یک مسئله همگانی ست و اطلاعات مربوط به آن که هم اکنون در اختیار شماست .

استفاده از ژلهای جمع کننده

بعضی از ژل ها مثل ژل سیمپلکس(نوع جمع کننده) وجود دارد و تا حدودی موثر است.

اشکان س

دانستنی های جنسی ،آموزش روابط زناشویی،مشاوره جنسی - برچس   

اهمیت تنگی واژن

ایجاد رضایت جنسی در همسر
تنگی قبل از زایمان
تنگی واژن
رابطه جنسی با همسر
عوارض تنگی واژن برای خانم ها
واژن گشاد و شل
مسائل جنسی


با روش های تنگ کردن واژن(مهبل) آشنا شوید - مجله اینترنتی ...

www.delgarm.com/marriage/marriage-knowledge/21979-تنگ-کردن-واژن-مهبل
 
۲۵ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تنگ کردن واژن(مهبل) و معرفی روش هایی برای تنگ کردن واژن. ... ناخواسته به هر ترتیب جزئی از زندگی هر فرد محسوب می‌شود و کاملاٌ هم طبیعی است . ... مسئله با کاهش میل جنسی که پس از زایمان در اکثر خانم ها اتفاق می افتد مزید بر علت ...

تنگ کردن واژن با روشهای طبیعی برای زنان و دختران - کوبیده

koobide.cofeblog.ir/post/3142
 
در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و ... روش های تنگ کردن واژن زنان وروش های مفید برای تنگ کردن واژن خانم ها .

تصاویر برای آموزش تنگ کردن طبیعی واژن خانم هاگزارش تصاویر
تصاویر بیشتر برای آموزش تنگ کردن طبیعی واژن خانم ها

مشکل گشادی واژن خانم ها و مقاربت زناشویی | جدید 95

www.rahafun.com/مشکل-گشادی-واژن-خانم-ها-و-مقاربت-زناشوی.html
 
مشکل گشاد شدن واژن,چرا واژن گشاد می شود,درمان گشادی واژن,تنگ کردن واژن,عمل تنگ کردن ... گاهی به مسئله ارتباط گشادیواژن خانمها با مقاربت بر میخوریم. ... من با یک پزشک صحبت کردم و او گفت که این مسئله طبیعی است و بدن هر شخص .... برچسبها : آموزش های جنسی, اس ام اس عاشقانه معذرت خواهی, تعداد دفعات رابطه جنسی, تنگ کردن ...

جوانسازى و روشن سازی تناسلى | دکتر مریم ملکی - متخصص ...

www.doctormaleki.com/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=15979
 
این روش میتواند خارش و سوزش ناحیه واژن را که ناشى از خشکى آن است برطرف کند. ... حتی اگر خانمها هیچگونه مقاربت ،بارداری و یا زایمان طبیعی هم نداشته باشند ، گشاد شدگی ... پس از جراحی تنگ کردن واژن ، باز هم بمرور اثرات پیشرونده شل شدگى ادامه دارد.

روش تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+ - اس ام اس

www.samatak.com/marital/gender1/ways-to-tighten-vag-ina-pe-nis-or-vag-ina.html
 
خانم هایی که به سن میانسالی می رسند به علت بارداری و یا رابطه های جنسی زیاد با ... در این مطلب به بررسی موضع تنگ کردن واژنمی پردازیم. ... باید پذیرفت که این تغییرات ناخواسته به هر ترتیب جزئی از زندگی هر فرد محسوب میشه و کاملاٌ هم طبیعی است . ... شد چراکه باعث قویتر گردیدن و بیشتر انعطاف پذیر شدن ماهیچه ها خواهد گردید.

بهترین تنگ کننده خانمها: قرص و ژل تنگ کننده واژن بانوان

womshop.ir/
 
روش تنگ کننده واژن سنتی تنگ کردن واژن,تنگ کردن واژن با انار,تنگ کردن واژن با… ... داروی تنگ کننده زنان گیاهی و طبیعی تنگ کننده زنانه,تنگ کننده زنان,تنگ ...

نکاتی در مورد تنگ کردن واژن - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/13601_نکاتی-در-مورد-تنگ-کردن-واژن.html/
 
۲ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در این مطلب به بررسی موضع تنگ کردن واژن می پردازیم. با ما همراه باشید. سوال: من تا کنون سه بار زایمانطبیعی کرده ام . در نتیجه این مسئله، من متوجه ...

روش تنگ کردن واژن و مقعد | آموزش مسائل جنسی - سایت ...

tudartu.ir/post/736
 
هم آقایون هم خانمها ورود ممنوع. ... روش تنگ کردن واژن و مقعد | آموزش مسائل جنسی ... اگر هنگام زایمان برای شما اپیزیوتومی (در هنگام زایمان طبیعی چنانچه پزشک و یا مامای شما تشخیص بدهند که نوزاد .... آموزش یک مدل موی زیبا برای خانمها | women hair mode.

کسی درباره عمل تنگ کردن دهانه واژن چیزی میدونه؟ - صفحه 1 - نی ...

www.ninisite.com › تبادل نظر › پیش از بارداری › سایر موضوعات پیش از بارداری
 
۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 12پست - ‏8 نویسنده
بر اساس اطلاعات پزشکی و تجربی ، پس از زایمان طبیعی حدود 6 هفته طول خواهد کشید تا اندازه واژن ... لذا بیشتر خانمها و حتی آقایان از این موضوع رنج میبرند. .... به هرحال اگه کسی دوس داره با روش غبرجراحی برا تنگ کردن واژن اقدام بکنه

تمرینات ساده برای تنگ کردن واژن - دمت جیز | مدل لباس, اس ام ...

www.dametjiz.com/تمرینات-ساده-برای-تنگ-کردن-واژن/
 
با روش های تنگ کردن واژن(مهبل) آشنا شوید,آموزش تنگ کردن واژن,عمل تنگ کردن واژن ... تنگ کننده سوراخ زنان, تنگ کردن واژن , تنگ کردن واژن, مشکل گشادی واژن خانم ها و ... 2- (در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر میخواهید که چک کنید تا مطمئن بشوید که به ...

ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت ...

ziba.jala.ir/.../ژل-تنگ،-منقبض-و-خوشبو-کننده-واژن-زنان-تنگ-کردن-آلت-تناسلی
 
ژل تنگ، منقبض و خوشبو کننده واژن زنان تنگ کردن آلت تناسلی - سلامت ... روش استفاده طرز استفاده راه استفاده بانوان زنان دختران بانو زن دختر خانم دخترها ..... استفاده از کرم روشن کننده، تیرگی ها از بین رفت و با یک بار استفاده از این ژل ... من یه زایمان طبیعیداشتم زیاد گشادی ندارم ولی خوب میخام بدونم اثربخش خواهد بود برامن یا نه؟

تنگ کردن واژن با استفاده از نخ - جراحی زیبایی واژن

doctorkhalili.com/تنگ-کردن-واژن-با-استفاده-از-نخ/
 
در این مقاله روش جدیدی که جهت تنگ کردن واژن ارائه شده است بنام تنگ کردن واژن با نخ را ... با استفاده از روش ها و تکنیک های جدید پرینه و واژن را به حالت اول خود برگرداند ، با .... خانم دکتر خلیلی من تا به امروز سه بار زایمان طبیعی انجام دادم ، متاسفانهخانم ...

مشکلی به نام گشادی واژن در زنان - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/50272/مشکلی-به-نام-گشادی-واژن-در-زنان
 
۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بسیاری از خانم ها با مشکل گشادی واژن، نزد پزشک مراجعه می کنند و عمده ... گشادی واژن بدون انجام زایمانطبیعی، علتی جز ژنتیک ندارد و گاه حتی ممکن است عدم .... این روش در بانوانی که مشکل نشت ادرار دارند، بسیار مفید به فایده است و مثانه را در .... با سلام من متاهل هستم و راه حلی میخاستم واسه تنگ کردن واژنم چون بسیار ...

روش تنگ کردن واژن یا مهبل (آلت تناسلی زنانه) 18+ | نایس استار

nicestar.ir/14994/روش-تنگ-کردن-واژن-یا-مهبل-آلت-تناسلی-زن.html
 
۱۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تنگ کردن واژن در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن … دستگاه تناسلی زنان. در این روش اگر واژن بیش از حد تنگ ...

متخصص زنان و زایمان - دکتر رویا امدادی - مطالب ابر تنگ کردن ...

dremdadi.mihanblog.com/post/tag/تنگ%20کردن%20واژن
 
برچسب ها: جراحی زیبایی واژن، تنگ کردن واژن، لابیاپلاستی، تزریق چربی، ... سلام خسته نباشید , خانم دکتر عزیز من 37 سالم و فقط یک زایمان طبیعی و خیلی سخت .... کننده) وجود دارد و تا حدودی موثر است ولی موثرترین روش برای مشکل شما جراحی است.

بیماری های زنان زایمان نازایی - تنگ کردن واژن

doctorzanan.blogfa.com/tag/تنگ-کردن-واژن
 
روش های جوانسازی واژن و دستگاه تناسلی خانمها شامل : لابیاپلاستی + تنگ کردن واژن ... بهتر است بعد از عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی زایمان طبیعی انجام نشود تا ...

چگوه با لیزر واژن تنگ میشود - پارس ناز

www.parsnaz.ir/think-power-laser-is-tight-vagina.html
 
چند سال است که روش تنگ کردن واژن با لیزرهاى نوین ابداع شده است؟ ... بارداری و یا زایمان طبیعی هم نداشته باشند، گشاد شدگیواژن؛ سرنوشت قطعی واژن همه خانم ها است.

آموزش مسائل زناشویی - طب سنتی|داروی گیاهی

pezeshksonati.com/showcontent.aspx?pageid=508&ArticleID=245
 
هسته تمر هندی را بسیار نرم بسایید و با غوره ساییده شده مخلوط و شب ها در هانه رحم بگذارید. ... عمل جراحی و تنگ کردن مبهل نیز، دربهبود بی حسی جنسی اثر موقت و زودگذر دارد. ... خانم ها برای کم کردن شهوت باید شکوفه های درخت بادام را دم کرده و آب را بنوشند .

برچسب تنگ کردن واژن - ازدواج ایده آل (marriage ideal ) ...

novinpendar.blogsky.com/tag/تنگ-کردن-واژن
 
با روش های تنگ کردن واژن(مهبل) آشنا شوید .... گاهی به مسئله ارتباط گشادی واژن خانمها با مقاربت بر میخوریم. ... یکی از علل ضعف دیواره واژن زایمان طبیعی هست.

آموزش سالم نگه داشتن واژن زنان و دختران - رنگ زندگی

rangezendegi.com › آموزش های زناشویی
 
۲۱ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آموزش نحوه تمیز کردن واژن خانم ها رو شروع می کنیم : ... خوشبو کننده های واژن دارید ، بهتره که خودتون یک خوشبو کننده واژن طبیعی درست کنید ، برای ...

تنگ کردن واژن برای لذت جنسی بیشتر - سلامت و زیبایی

neppaorg.org/مقاله-تنگ-کردن-واژن-برای-لذت-جنسی-بیشتر
 
در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه ... عمل تنگ کردن واژن (با نام علمی رکتوسل و پرینورافی) دیواره پشتی واژن به هم ... در این روش اگر واژن بیش از حد تنگ شود عمل دخول به سختی و همراه با درد انجام خواهد شد ...

روش های تنگ کردن واژن | زوج کالا|مقالات زناشویی و دانستنی ...

blog.zojkala.ir/روش-های-تنگ-کردن-واژن/
 
۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روش های تنگ کردن واژن. در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و اصطلاحا می گویند واژن گشاد شده.

دو راهکار برای تنگ تر کردن مجرای واژن :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/5753/دو-راهکار-برای-تنگ-تر-کردن-مجرای-واژن
 
4 - در مورد انقباض ماهیچه ها به منظور تنگ کردن مجرای واژن با شما موافقم. 5 - در مورد "ماژو" ..... خانم بنده هم طبیعی وضع حمل کرده. ... خوداوهم 2تا فرزندداره که طبیعی زایمان کرده است. ... با این روش هم واژن تنگ شده ومردبه خوبی احساس تنگی واژن را حس خواهد نمود.

آب انار تنگ کننده واژن - cameron98m - Google Sites

https://sites.google.com/site/cameron98m/18-1
 
خرید ژل تنگ کننده واژن ... روشهای طبیعی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان .... مهمترین دلواپسی هر زوج جوان و بخصوص خانمها این است که پس از مدتی رابطه ، واژن خاصیت ماهیچه ای خود ... طریقه استفاده :یک ساعت قبل از نزدیکی یک قرص را داخل واژن قرار دهید.

بهترین جراح زنان | تنگی واژن | لابیاپلاستی |

drshirinshams.com/services/Details.aspx?Shenase=8097
 
2- تنگ کردن واژن ... معمولا خانم ها از عدم رسیدن به ارگاسم و شلی واژن شاکی هستند . ... باعث شلی واژن شده حتی در کسانی که تا بحال هیچ گونه زایمان طبیعی نداشته اند . ... وافتادگی از بین میرود ، تنگی واژن ایجاد شده این روش به مراتبط راحت تر از روش دوم ...

برچسب ها - تنگ کردن واژن - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/tag/1/تنگ%20کردن%20واژن
 
مهم ترین عوامل موثر در گشادی واژن زایمان های طبیعی... و همچنین ... اینکه چرا تنگی واژن برای خانم ها مهم است موضوعی. ... شوند می خواهیم روش های برطرف کردن این عارضه را.

نکاتی درباره ی تنگ کردن واژن - 8 ثانیه - خبری، شاد شاد

8cec.ir › مقالات
 
۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر ... عمل تنگ کردن واژن (با نام علمی رکتوسل پرینورافی) دیواره پشتی واژن به ... در این روش مشابه نگه داشتن ادرار، واژن را جمع کرده و بعد از ۳۰ثانیه دوباره ...

خانمی با نیاز جنسی بی پایان - زیبایی - blogfa.com

www.kissing2love.blogfa.com/author-kissing2love.aspx
 
جنین در کیسه مخصوص خود قرار دارد و زاویه واژن نسبت به کیسه رحمی به نحوی است ... شاید در مورد انزال خانمـها چـیـزهایی شنیده باشید و یا مانند خیلی از افراد، اصلاً بـه هیچ ... رسیدن بـه اوج لـذت در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت ...کوچک فرج با/بدون بریدن لبهای بزرگ فرج، نوع سوم شامل تنگ کردن مجرای مهبل با ...

پاسخ به پرسشهای شما درباره رابطه جنسی : سایت پزشکان ...

www.pezeshk.us/?p=5607
 
۲۷ آذر ۱۳۸۵ ه‍.ش. - این ترشحات همچنین در خارج کردن میکروب های وارد شده به واژن، مانند یک فلاش ... برای خانم ها نیز کاندوم هایی وجود دارد که بر روی آلت تناسلی قرارمی گیرد. ... آیا پوشیدن لباس زیر تنگ مردانه در باروری و یا توانایی جنسی مردان اثر می گذارد؟ .... در خانم ها، بستن لوله در آقایان یا وازکتومی، آیودی، روش طبیعی و تزدیکی منقطع ...

هزینه عمل ترمیم واژن – سایت قیمت ها

pric.3eke.ir/tag/هزینه_عمل_ترمیم_واژن/
 
۳۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دکتر مریم لطفی زاد جراح و متخصص زنان دوره آموزشی این عمل را در کشور ... بهتر است بعد از عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی زایمان طبیعی انجام نشود تا مجددا … ... خانم دکتر عزیز,لطفا بگید هزینه عمل کوچک کردن لبهای کوچکناحیه ...

چه عواملی سبب اتساع(گشاد شدن) واژن میگردند؟

www.clinic-ideal.ir/post22.aspx
 
لطفا در مورد عواملی اتساع واژن توضیحات بیشتری ارائه کنید. ... و جالب اینکه با قطع قرص ال کارنیتین که قبل از ورزش میخوردم کیستها کوچک شده اند . ... جالب اینجاست که تقریبا همه خانم ها در طول دوران زندگی خود حداقل یکی از این علل را تجربه میکنند . ... عوامل ژنتیکی و ارثی; زایمان طبیعی; تعدد رابطه جنسی; استفاده از وسایل کمکی !

راههای گیاهی تنگ کردن مهبل خانمها با خرید قرص JP جگوار| - ...

negar.tebfa.info/943/راههای-گیاهی-تنگ-کردن-مهبل-خانمها-با-خرید-قرص-JP-جگوار.xhtml
 
راههای گیاهی تنگ کردن مهبل خانمها با خرید قرص JP جگوار, ... طریقه استفاده قرص به مدت 1 ساعت در دهانه واژن قرار داده شود. فقط برای استفاده خارجی می باشد. هفته ای یک ...

چند روش برای تنگ کردن واژن - سایت پزشکی سلامت پزشک شو

www.pezeshksho.ir › جنسی
 
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اکثر خانمها بعد از زایمان دچار گشادی واژن میشوند و به خاطر این موضوع رابطه جنسی ... دچار سردی و مشکلاتی میشود وقتی زنی چندین بار زایمان کند طبیعی است. ... میبرید البته روش های گیاهی تنگ کردن واژن هم موجود میباشد که بیشتر در ...

روشی برای تنگ کردن واژن. | ویکی پدیا ایران

www.wikipedia-iran.ir/g.aspx?q=روشی_برای_تنگ_کردن_واژن.&id...
 
در خانمها بعد از رابطه جنسی زیاد و یا زایمان طبیعی مجرای جنسی یا واژن تغییر اندازه می دهد و ... tag/تنگ-کردن-واژنروش های جوانسازی واژن و دستگاه تناسلی خانمها شامل ... روش های تنگ کردن واژن متعدد و شامل ورزش انقباض عضلات واژن ، ژل موضعی و عمل .

تیرگی واژن | علت و رفع تیرگی واژن (اندام تناسلی زنان) با ...

namnak.com/24174-بهترین-روش-رفع-تیرگی-واژن.html
 
 رتبه: ۴٫۶ - ‏۴۱۷ نقد
تیرگی واژن و علت تیرگی واژن و روش های رفع و درمان تیرگی واژن و سیاهی واژن و زیبایی واژن ... اینکه علت سیاهی واژن چیست و راههای درمان و رفع تیرگی واژن با استفاده از ماسک ها و روش های ... ترین و اصلی ترین علل تیرگی پوست وازن استفاده از شلوار و لباس زیر تنگ است . ... ماسک جوش شیرین برای سفید کردن واژن و رفع تیرگی واژن.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">