رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

نقاط حساس بدن زنان برای تحریک ارضا شدن

جاهای حساس اندام زنان برای تحریک شدن در معاشقه - نقاط تحریک پذیر مرد و زن 

حرف های معجزه اسا برای تحریک کردن زنان + ارضای سریع - تحریک زن ها با حرف 

10 نقطه از حساس ترین جاهای بدن زنان

 tanzimkhanevade.blog.ir

تحریک کردن زنان با شناختن نقاط حساس خانم ها +18Reviewed byMim adminonDec 11Rating:

kep0zlbj

مردها برای برقراری ارتباط جنسی به عناصر احساس ، پیشنوازی و معاشقه همچون زنان نیاز ندارند بلکه در صورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهنی درمغز آنها کافیست که تحریک شده و برای رابطه جنسی کاملا آماده شوند ، حال آنکه زنان نیاز به پیشنوازی و آماده سازی دارند که دانستن مطالب ذیل جهت پیشنوازی توصیه میشود.

در این مطلب از وبلاگ تنظیم خانواده . بلاگ ای ار سعی شده مطالب به گونه ای نگارش شود که صرفا جهت ارتقاء سطح آگاهی زوجین و لذت بیشتر از یکدیگر باشد که این مطلب برای افراد زیر ۱۸+ سال توصیه نمیشود .

مطمئنا هر مردی ازمشاهده لذت همسر خود توسط وی خرسند شده و احساس خوشایندی بر وی حاکم میشود، بر خلاف تصور اکثر خانم ها مردها تنها به لذت خود فکر نمیکنند بلکه به علت عدم آگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم شناخت جامع از دنیای جنسی زنان با تصور اینکه آنها نیز همچون مردها ارضا میشوند رفتار میکنند و بر این باورند که لذت جنسی زنها همچون مردها به یکی دو نقطه بیشتر از بدن معطوف نمیشود.

نواحى که باید نوازش کنید:
۱– سر
نه، منظور سر شما یا مال او نیست. از سرانگشتان اشاره و انگشت وسطى براى گرفتن شقیقه هایش استفاده کنید. بعد، با یک دست شروع به بازى کردن با موهایش کنید و سپس از کلیه سر انگشتانتان براى ماساژ دادن سرش استفاده کنید. خیلى با ملایمت اینکار را بکنید.
نکته: در هنگام نوازش، سرش را روى دامنتان بگذارید تا هم او راحت باشد و هم بتواند واکنشهاى متقابل انجام دهد.

۲– گردن
چه از دستهایتان استفاده کنید یا از دهانتان، اغلب زنها وقتى مویشان را از روى گردنشان پس میزنید و به نرمى آنرا نوازش میکنید، میبوسید، میلسید، و یواش گاز میگیرید بسیار لذت میبرند.
نکته: وقتى به نزدیکى استخوان ترقوه میرسید این نواحى را ببوسید و لیس بزنید.

۳– پشت
من نمیتوانم به شما بگویم چه میگذرد وقتى او را به پهلو می خوابانید در حالیکه پشتش به طرف شما است ، و به نرمى بدنش را از بالا به پائین میبوسید و نوازش میکنید.

۴– رانها
چه او عریان باشد یا لباسی برای رابطه جنسى پوشیده باشد، پاهایش را از هم باز کنید و چند دقیقه با دست به نوازش داخل و خارج رانهایش بپردازید.

۵– پشت زانوها
در حالیکه او به پشت دراز کشیده است و یک پایش را بالا برده، آنرا در امتداد بدنتان قرار داده و به سراغ قسمت پشت زانوها بروید. ببوسید و به آرامى این نواحى و اطرافش را بلیسید. اگر روى شکم خوابیده است، کار شما راحتتر میشود.
نکته: گاز نگیرید یا خیلى محکم نبوسید؛ این نواحى حساس هستند و صرفا در چنین قسمتهائى فقط نوازش کنید.

۶– دستها
دستش را بگیرید، طورى که کف دستها به طرف بالا باشد، و با هر دو شست به ملایمت کف دستش را نوازش کنید ضمن اینکه بقیه انگشتانتان همزمان سمت دیگر دستش را نوازش میکند. کم کم به سمت پائین پیشروى کنید تا کل دستش را نوازش کنید.

۷– مچها
دستش را طورى بگیرید که کف دست به سمت بالا باشد ، در حالیکه از وقایع روزانه اش میپرسید سر انگشتانتان را به سمت مچ و ساعدش حرکت دهید. پس از چند دقیقه نوازش کردن، با لبها، دندان و زبانتان قسمت داخلى مچش را بلیسید و به نرمى گاز بگیرید.
– وقتى که مچش را میبوسید، با دستتان دست او را مقابل صورتتان بگیرید.

۸– گوشها
به سراغ گوشش بروید و جمله اى نظیر “امشب شب توست،” زمزمه کنید و سپس نرمه گوشش را داخل دهانتان بگیرید و حسابى خیسش کنید. سپس سراغ قسمت بالائى گوشش رفته و یواش با دندان گازش بگیرید.
-قبل از انجام هر کارى، با انگشتانتان به آرامى موهایش را از روى گوشش کنار بزنید؛ سپس روى گردنش بسمت بالا نفس بکشید تا به محل مذکور برسید.

۹– شکم
دور کمرش را با هر دو دست بگیرید و وقتى به اندازه کافى به شکمش نزدیک شدید بوى عطرش را استنشاق کنید. بعد شکمش را از یک سمت تا سمت دیگر ببوسید و گهگاه با زبانتان آنرا بلیسید.

۱۰ – زانوها
چه در حال معاشقه باشید یا فقط شروع به نوازش کرده باشید، قرار دادن زانوهایش روى شانه هایتان و مالش آنها راه خوبى براى تحریک احساسات اوست. هر کدام از زانوها را با دستانتان نوازش کرده و سپس آنها را از سمتى به سمت دیگر ببوسید.
-هنگام بوسیدن زانوها با دست ساق پایش را بالا و پائین ببرید. و مجددا، به هیچ وجه از دندانهایتان استفاده نکنید.

۱۱ – پاها
چه بعنوان بخشى از عادات معاشقه یا آرامش بخشیدن به او پس از یک روز سخت، مالش پاهاى یکزن به طرز باور نکردنى شما را به اهدافتان خواهد رساند. کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش شروع کنید. به آرامى به سمت پنجه ها و سپس به سمت پاشنه بروید.
-مدت زمانى را به مالش اطراف پاهایش اختصاص دهید و مواظب باشید قلقلکش ندهید.

حالا برویم سراغ اصل مطلب خواه براى عشقبازى باشد یا فقط بخواهید پیشاپیش او را آماده کرده باشید بدین ترتیب او با جلب توجه شما روى قسمتهائى از بدنش غیر از آلت و سینه هایش، شما را متوجه خواهد کرد که این قسمتها نیز باعث تحریک وى میشود. علاوه بر این، او انگیزه پیدا می کند تا وقتى را براى قسمتهائى از بدنتان غیر از جهاز تناسلی، صرف کند … با اینکه شاید شما با همان قسمتها نیز ارضا شوید.

نقاط حساس بدن زنان در رابطه جنسی و ارضا شدن

قسمت دوم 


حساس ترین نقطه بدن زن در رابطه زناشویی

زنان خوشحال

 

در بین مردها معروف است که زنان راحت تر با دوستان صمیمی‌اشان درباره رابطه زناشویی خود  حرف می زنند تا مردها . چقدر این ماجرا صحت دارد را نمی دانیم و چیزی نیست که بتوانیم درمورد آن با قطعیت صحبت کنیم.

صحبت کردن و تحقیق کردن درباره خصوصی ‌ترین مسئله آدم‌ها کار دشواری است که به این راحتی‌ها از آن نمی توان نتیجه گرفت. در این مطلب بر اساس پاسخ‌های خود زنان در یک وب‌سایت معروف سلامت زنان درباره این سوال که هنگام رابطه زناشویی کدام قسمت‌های بدنتان بیشتر حساسند و لذت بیشتری می‌دهند می‌پردازیم. مثل اینکه خانم‌ها در فضای مجازی راحتتر به این سوالات پاسخ می‌دهند. بر اساس جمع بندی وب سایت سلامت زنان بر اساس نظریات خود زنان حساس ترین نقطه بدن زن د ر رابطه زناشویی به قرار زیر است.

  • لبها را می توان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای زنها شاید خیلی مهمتر از مردها باشد. خیلی از مردها تاثیر بوسیدن و لبها را در زنان نادیده می گرند اما باید بدانند که لبها جزء مهمترین قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است. بوسیدن با عشق  و آرام زنان را خیلی بیشتر از هر چیزی تحت تاثیر قرار می دهد.
  • بوسیدن آرام اطراف و پشت گوش و لاله گوش و همنیطور پشت گردن هم برای آقایان هم برای خانم‌ها بسیار لذت بخش است به خاطر حساسیت و ضربان نبض در این ناحیه زنان بوسیدن این قسمت خیلی لذت می برند. اما نکته مهم اینجاست که خیلی از زن ها از بزاق دهان خوششان نمی‌آید و خیلی‌ها برای اینکه همسر خود را ناراحت نکنند این مسئله را نمی‌گویند و از بوسه‌هایی که بزاق دهان را روی قسمتهای مختلف بدن زیاد می‌کند متنفرند و هیچ لذتی نمی برند. مطمئن شوید که همسر شما جزء کدام دسته از زنهاست. آنها که از خیس شدن بدنشان از بزاق دهان بدشان می‌ آید ویا آن دسته دیگری که با این مسئله مشکلی ندارند.
  • تقریبا تمام زنها موافقند که نوک پستان را می توان از جمله حساس ترین نقطه بدن زن و از محرک‌ترین قسمتها دانست.اما به شرطی که همسرشان بداند چطور با آنها زنش را تحریک کند. خیلی از آقایان بر اساس تجربه به مرور زمان ممکن است یادبگیرند که چطور نوک پستان همسرشان را تحریک کنند اما خیلی ها هم اصلا نمی‌دانند چطور این کار را بکنند. یکی از ظریفترین و مهمترین رفتارهای مردها در رابطه زناشویی همین است. زن ها ممکن است گاهی از خشونت و رابطه‌های جنسی خشن لذت ببرند اما کمتر زنی هست که دوست داشته باشد همیشه اینگونه رابطه جنسی خشن داشته باشد. تحریک نوک پستان زنان احتیاج به ملایمت و حرکات ظریف دارد. حرکت آرام چرخشی زبان بر روی نوک سینه برای زنان بسیار لذت بخش‌تر است تا اینکه مثل یک کودک شیرخواره با سینه مادر رفتار شود.
  • نوازش آرام پهلو ها و کمر و پشت کمرعلاوه بر تحریک جنسی حس زیبای عاشقانه را در رابطه زناشویی بیشتر می کند.
  • زنها عاشق این هستند که مردها با دستان و لبانشان بدنشان را کشف کنند.خیلی از زنها حتی خودشان هم نمی دانند که کدام قسمت بدنشان بیشتر احساس لذت به آنها می‌دهد. اما چیزی که ثابت شده است این است که زنها حاشیه و معاشقه رابطه جنسی را بیشتر از خود عمل دخول دوست دارند.این مسئله شاید بیشتر توجیح روانی داشته باشد اما اگر می خواهید بهترین و عاشقانه‌ترین رابطه زناشویی را با همسرتان داشته باشید به حاشیه ها و نکات ظریف دقت کنید.
  • یکی از مهمترین و جنجالی ‌ترین بحث‌ها راجع به ارگاسم زنان بحث یافتن کولیتورس زن است.  درواقع با قطعیت می توان گفت که کولیتوریس حساس ترین نقطه بدن زن است. جالب است بدانید میزان رگ‌های عصبی در کولیتوریس زن بسیار بسیار بیشتر از آلت تناسلی مردان است و به همین علت میزان لذتی که زن‌ها از تحریک شدن کولیتوریس می‌برند قابل مقایسه با لذت جنسی مردها نیست البته به شرطی که همسرشان بداند چطور آن را تحریک کند. مردها شاید سالها نفهمند که اشتباه می کردند همانطور که خود زن هم شاید ندانندکه قسمت حساس آلت تناسلی و واژن او کجاست.. مرد باید کاملا با لطافت و آرامی کولیتوریس را کشف کند. هیچ اشکالی ندارد که  مرد در اولین رابطه ‌های زناشویی از زن بپرسد. او می تواند به راحتی مرد را  راهنمایی کند. می‌توانند به کمک یکدیگر بدن همدیگر را کشف کنند و بدانند که این بهترین حالت رابطه زناشویی است. خیلی از زنان معتقدند که اوج لذت برای آنها این است که در حین دخول هم از ناحیه کولیتوریس و هم جی اسپات ارضا شوند. هر دو اینها را می‌توانید با انواع روشهای مختلف تجربه کنید. اما اگر مرد در حین عمل دخول زن را از ناحیه کولیتوریس ارضا کند احتمالا بهترین ارگاسم را به او بخشیده است.  نحوه رسیدن به ارگاسم  از ناحیه کولیتوریس دربین زنان مختلف متفاوت است و مرد باید از همسرش راجع به این مسئله سوال کند تا مبادا با عمل اشتباه باعث درد و آزردگی شود. اما معمولا با حرکت خیلی آرام و گردشی انگشتان دست روی کولیتوریس زن به  ارگاسم لذت‌بخشی می‌رسد.
  • یکی از مهمترین و عاشقانه‌ترین نقطه های حساس بدن زن که شاید بیشتر مردها ندانند و ناحیه نبض مچ دست او است. اگر به این قسمت، مردها توجه کنند نبض مچ دست می تواند از جمله حساس ترین نقطه بدن زن به حساب بیاید با اینکه حتی شاید خود زنها هم ندانند. این قسمت را با بوسه‌های آرام و حرکت زبان می توانید تحریک کنید و ببینید که همسرتان چطور از ان شگفت زده می‌شود.

سعی کنید ناحیه واژن و دستگاه تناسلی را با انگشتان آرام ماساژ دهید. کشاله ران و ناحیه تناسلی را اگر خیلی آرام با حرکت دورانی ماساژ دهید . همسر خود را برای یک رابطه جنسی عالی آماده و تحریک می‌کنید.

یادتان باشد زنها خیلی خجالتی تر از مردها هستند. از آنها توقع نداشته باشید که در روزهای اول ازدواجتان بتوانند احساس و نیازهای خودشان را به شما بگویند.  انتظار نداشته باشید خیلی زود بتوانید حساس ترین نقطه بدن زن را کشف کنید. زن ها را تشویق کنید که خودشان شما را در تحریک کردن جنسی راهنمایی کنند. مدام از او بپرسید که چه چیزی را بیشتر دوست دارد و از چه چیزی در رابطه خوشش نمی‌آید. زنها ممکن است خیلی سخت به ارگاسم از ناحیه جی اسپات برسند. باید جی اسپات او را کشف کنید. خیلی از زنها حتی از طریق دخول ارضا نمی‌شوند باید او را با تحریک کولیتورس به ارگاسم برسانید.  زنها اگر از رابطه جنسی خود راضی باشند با همه وجود عاشق مردشان می شوند. متاسفانه خیلی از مردها این لذت را از آنها خواسته یا ناخواسته دریغ می‌کنند و آنها را از طبیعی‌ترین حق زن بودنشان محروم می‌کنند. اگر زوج بتوانند یکدیگر را در رابطه زناشویی تکمیل کنند بهترین زندگی زناشویی را خواهند داشت و از پس خیلی از مشکلات عدم تفاهم در سلیقه و ماجراهای زندگی زناشویی برمی‌آیند، فقط کافیست بدانند که در رابطه جنسی برای یکدیگر بهترینند.

با کمی فکر کردن و حوصله به خرج دادن می‌توانید بهترین رابطه زناشویی را تا آخر عمر خود داشته باشید و از زندگی خود لذت ببرید.


گردآوری »: اشکان سرابندی


Bilder zu ‫نقاط حساس بدن زنان برای تحریک ارضا شدن‬‎Unangemessene Bilder melden
Weitere Bilder zu نقاط حساس بدن زنان برای تحریک ارضا شدن

حساس ترین نقطه بدن زن در رابطه زناشویی - زنجفیل 

02.06.2015 - لبها را می توان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن برای زنها شاید ... نوازش آرام پهلو ها و کمر و پشت کمرعلاوه بر تحریک جنسی حس زیبای عاشقانه را در ... خیلی از زنها حتی از طریق دخول ارضا نمی‌شوند باید او را با تحریک ...

نقاط تحریک زنان و چگونگی تحریک این نقاط - مجله اینترنتی دلگرم 

 نقاط تحریک زنان و شناخت نقاط تحریک زنان و تحریک نقاط تحریک زنان و چگونگی تحریک زنان و بدن زنان ونقاط تحریک بد زن و کلیتوریس و رابطه جنسی و رابطه جنسی ... ۵) پشت گردن :نقطه ای بسیار بسیار حساس و تحریک پذیر. ..... نحوه ی ارضا شدن مردها خودشون ارظا میشوند فقط باید از طرف عشقشون تاید بشوند. ir.

11 ناحیه حساس و تحریک پذیر بدن زنان - جدید 95 - رها فان 

کمى روغن ماساژ یا کرم بدن روى دستتان گذاشته و به هم بمالید تا گرم شود و با مالش وسط کف پاهایش شروع کنید. ... با اینکه شاید شما با همان قسمتها نیز ارضا شوید. برچسب ها : آموزش تحریک کردن زنان, آموزش رابطه جنسی, آموزش رایگان زناشویی, آموزش ... نحوهتحریک زن در رابطه جنسی, نقاط تحریک پذیر بدن زناننقاط حساس بدن زن, نوازش ...

نقاط تحریک پذیر زن را چگونه پیدا کنیم؟ چگونه زن را باید تحریک کرد؟ 

... زن را چگونه پیدا کنیم؟ – طب آریاییپورتال جامع دلباز,چگونه زن را ارضا کنیم … ... آموزش ماساژ جنسی بدن زنو شوهر با نقاط حساس ویژه متاهلین + …

آموزش ارضا کردن زنان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده 

باوجود آن که مقالات زیادی در مورد ارگاسم زنان وجود دارد ولی هنوز دانش ما در این زمینه ناقص است. در بدن زن نقاط حساس زیادی وجود دارد که تحریک مناسب آن ها رسیدن به ارگاسم ...

9اشتباهی که نباید در رابطه جنسی انجام داد 

یک مرد نا آزموده فراموش می کند و یا نمی داند که تمام بدن زن سرشار از نقاط حساس ... در هر دو جنس انسانها بعد از ارگاسم تماس با آلت جنسی به دلیل تحریک بالایی که شده ...

تحریک کردن زنان با شناختن نقاط حساس خانم ها +18 - ایران مادام 

تحریک کردن زنان با شناختن نقاط حساس خانم ها +18Reviewed by Mim admin on ... دنیای جنسی زنان با تصور اینکه آنها نیز همچون مردها ارضا میشوند رفتار میکنند و بر این باورند که لذت جنسی زنها همچون مردها به یکی دو نقطه بیشتر از بدن معطوف نمیشود.

اشنایی با نقاط حساس زنان برای ارضا بیشتر - Google Groups 

 اشنایی با نقاط حساس زنان برای ارضا بیشتر, Zohan . ... ضمنا فقط 4% از کل جسم چوچوله در خارج از بدن زنقرار دارد بنابراین نسبت به آلت مرد کوچکتر می نماید و ... تحریک این مرکز به ارگاسم( اوج لذت جنسی) در اکثر زنان منجر میشود.

همه چیز در مورد نقاط حساس بدن زنان - مجله پزشکی دکتر سلام 

27.01.2014 - یکی از مهم ترین رموز داشتن یک رابطه جنسی خوب ، شناخت بدن طرف مقابل است. ... زنان نسبت به مردان در بدنشاننقاط حساس بیشتری دارند که در این مطلب برای شما این ... لب خارجی واژن را با نوازش دست بوسیدن و مکیدن تحریک کنید.

مناطق لذتبخش مشترک در بدن زنان و مردان ( راهنمای زوجین) - ازدواج و آموزش ... 

 خانم هایی که بر این باورند که تنها نقطه تحریک آمیز بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطقحساس دیگر را به خود نداده اند.

همه چیز در مورد نقاط حساس بدن مردان - مجله پزشکی دکتر سلام 

27.01.2014 - مردان نیز مانند زنان نقاط حساس مختلفی در بدن شان دارند که لمس کردن آنها باعث تحریک جنسی در فرد می شود. بسیاری از افراد به اشتباه فکر می کنند ...

همه‌چیز درباره تحریک جنسی و ارگاسم زنان - وبسوار 

26.06.2014 - تحریک و ارگاسم در زنان به دو صورت ارگاسم کلیتورال و ارگاسم واژینال است. ... مغز انسان می‌افتد از اینرو تفاوتی بین ارضای جنسی از ناحیه کلیتوریس و یا دخول .... نقاط حساس بدن ، نقاطی هستند که به تحریک‌های دستی و نوازش‌ها به شدت ..

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">