رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۱
  • ۰

شوهرم چرا نمیخواد با من رابطه جنسی داشته باشه؟

سرد مزاجی وسرد شدن نسبت به زن ها دررابطه زناشویی

علاقه نداشتن به رابطه جنسی به خانم ها آقایان


آیا مردتان درخواست شما را در رختخواب رد می کند؟ نگران نباشید، به خاطر شما نیست. در اینجا 6 دلیل که ممکن است مردتان نخواهد رابطه جنسی داشته باشد را مطرح می کنیم.

دلیل دوری کردن مردها از رابطه جنسی

 

سردمزاجی, روابط جنسی, دلایل امتناع از رابطه جنسیرابطه جنسی, خودداری مردها از رابطه جنسی, دلایل امتناع مردها از رابطه جنسی, علت سردی مردها از رابطه جنسی, سرد مزاجی زنان, علت کاهش میل جنسی در مردها

دلیل دوری کردن مردها از رابطه جنسی

 

چرا مردتان از رابطه جنسی امتناع می کند؟
اگر مردتان تلاش شما را برای برقراری رابطه جنسی پس می زند، احتمالا توجیه خوبی هم برای عدم علاقه اش وجود دارد. احتمالا به این دلیل است که نمی داند با حس اش درباره ی شما باید چه کار کند.
دراینجا چند دلیل شایع که مردان به رابطه جنسی "نه" می گویند را بیان می کنیم و می گوییم که چگونه می توانید این حالت آنها را برگردانید تا به رابطه جنسی "بله" بگویند.

 


1- از افسردگی رنج می برد.
به گفته دیوید مکنزی درمانگر رابطه جنسی، افسردگی شدید یکی از عوامل شایع ناتوانی جنسی در آقایان است. مردان در تمام سنین، حتی در نوجوانی، ممکن است هنگام دست و پنجه نرم کردن با این اختلال روحی ، کاهش توانایی جنسی را داشته باشند.
کاری که باید انجام دهید، به یاد داشته باشید که افسردگی شدید یک بیماری جسمی است نه یک ضعف شخصیتی.

منابع اینترنتی فراوان و قابل دسترسی وجود دارد که که به شما و مردتان کمک می کند تا درک بهتری از افسردگی داشته باشید و بدانید که چگونه افسردگی در رابطه تان اثر می گذارد. کلید این مرحله صبر است، مخصوصا در طول مدت درمان، زیرا که داروهای ضد افسردگی بسیار موثرند ولی باعث کاهش میل جنسی می شوند. اگر مردتان متوجه شده باشد که درمانش شدیدا در میل جنسی اش تاثیر منفی گذاشته و تداخل ایجاد می کند شاید مایل باشد که با پزشک صحبت کند.

 

 


2- میزان هورمون تستوسترون مردتان پایین است.
به گفته مکنزی هنگامی که آقایان سن 40سالگی را رد می کنند، از میزان هورمون تستوسترون بدن شان کاسته می شود. اگر این کاهش هورمونی به دفعات رخ دهد کم کم از میزان این هورمون کاسته شده و این مرد قدرت لازم برای انجام عمل جنسی را از دست می دهد.

گاهی اوقات در بدن آقایان افت میزان این هورمون خیلی سریع رخ می دهد. این موقعیت را اندروپاز می نامند و با علائمی نظیر از دست دادن انرژی، افسردگی و ناتوانی جنسی همراه است.
کاری که باید انجام دهید، کم شدن میزان هورمون تستوسترون ، یک وضعیت خاص جسمی است و توسط دکتر قابل درمان است. اگر به وضعیت همسرتان مشکوک شدید که در حال تجربه کردن حالت اندروپاز و افت هورمون تستوسترون است و علائم مشابه را دارد، به او پیشنهاد بدهید که نزد دکتر رفته و آزمایش تستوسترون بدهد تا معلوم شود آیا کاهش میل جنسی اش به این دلیل است یا خیر.

 

 


3- مردتان با انجام عمل جنسی مشکل دارد.
به گفته مکنزی موضوع اختلال در حالت نعوظ و انزال زودرس در آقایان از مشکلات شایع است و مردی که این مشکلات را تجربه کرده از برقراری ارتباط جنسی مجدد خودداری می کند و ترس از این دارد که زن مقابلش را از خودش ناامید کند و زن فکرکند که او مردانگی ندارد
به گفته دیوید 28 ساله و موزیسین، این موضوع برای یک مرد خیلی سخت است که نتواند عمل جنسی را در رختخواب خوب انجام دهد و از اعتماد به نفس اش می کاهد.

پسرها در طول رشدشان دائم از بازیگر شدن و عمل جنسی را خوب انجام دادن با یکدیگر صحبت می کنند. این بخشی از شخصیت پسرهاست.کاری که باید انجام دهید، به گفته مکنزی مطرح کردن این موضوع با زن مقابلتان خیلی سخت است ولی سعی کنید آنرا مطرح کنید. اگر این مشکل حل نشود باعث رنجش دو طرف شده و رابطه ی آنها به شکست منجر می شود.
به گفته دیوید به این موضوع با دلپذیری نزدیک شوید. مثلا به مردتان بگویید " می دونی که دوستت دارم دیگه مهم نیست که چی پیش میاد." از این موضوع برای مردتان یک غول نسازید که اگر درست انجام نشود روی علاقه تان نسبت به او تاثیر می گذارد و دیگر مایل به ارتباط با او نیستید.

 


4- مردتان درباره شغلش نگرانی های کاری دارد.
نگرانی و استرس درباره مسایل کاری، باعث از بین رفتن میل جنسی شده و مخصوصا که آنها مایل باشند بر اساس ارزش کاری که انجام می دهند، موفقیت مساوی به دست آورند. به گفته دیوید " این حالت وقتی است که من احساس می کنم هیچ جا دلم نمی خواهد بروم و میل دارم که سرم را بیخودی با کارم گرم کنم و به یک مکان منفی رفته و چنبره می زنم و به رابطه جنسی "نه" می گویم."
کاری که باید انجام دهید، درباره این موضوع خارج از اتاق خواب بحث کنید.

به گفته دیوید درست قبل از خواب زمان مناسبی نیست که بخواهید خودتان را درگیر یک گفتگوی این چنینی بکنید و غرق در این مسائل شوید. در عوض متقابلا تصمیم بگیرید که درباره مسائل کاری او واینکه چه اتفاقاتی در زندگی کاریش می افتد در یک زمان مناسب با هم صحبت می کنید. از او بپرسید آیا در این زمانهای پر استرس او می توانید کاری برایش انجام دهید تا به او آرامش دهد. ولی حتما او را روشن کنید که مسائل کاری اش به روابط تان لطمه وارد می کند.

 

 


5- مردتان کاملا بی رمق است.
اگر مردتان بگوید که آنقدر خسته است که نمی تواند آخر شب به خلوت بیاید، واقعا بی رمق است. دیوید می گوید: " اگر کمی خسته باشم، معمولا بخاطر این کار بیدار می مانم. ولی زمانهایی هم هست که آنقدر خسته ام که با مرده فرقی ندارم و نمی توانم به خلوت بروم."
کاری که باید انجام دهید، این مسئله را به خود نگیرید. به گفته مکنزی 98 درصد از مردانی که وی بررسی کرده است، گفته اند که عدم علاقه به برقراری رابطه جنسی ربطی به زن مورد نظرشان ندارد.
پی.جی با این موضوع موافق است." این موضوع که ممکن است همسرم آن را به خود بگیرد واقعا ناراحت کننده است، و من از اینکه خیلی خسته ام که نمی توانم به خلوت بروم احساس گناه می کنم.

به جای آنکه شلوغ کنید و درگیری به راه بیاندازید، موقعیت را برای گفتگویی دوستانه آماده کنید و از مردتان بخواهید درباره آنچه در زندگی روزانه اش درحال رخ دادن است که باعث خستگی او و بی میلی اش به رابطه جنسی شده است، صحبت کند. ولی اگر این بی میلی او بیش از 6 هفته طول کشید، زمانش رسیده که به یک درمانگر یا دکتر متخصص مراجعه کنید.

 

 


6- خیلی شتابزده رفتار نکنید.
اگر مردی که تازه با اوآشنا شده اید، تقاضای دعوت شما را که به طبقه بالا بیاید و شب را با شما باشد رد می کند، سعی دارد به شما بگوید که هنوز آماده نیست تا با شما به خلوت بیاید.
پی.جی 29 ساله تولید کننده برنامه های اینترنتی می گوید: " مسائل عاطفی فراوانی وجود دارد که با همخوابگی دخیل است. چگونه می توانید با کسی که او را نمی شناسید رابطه تماسی اینقدر نزدیک برقرار کنید؟"
کاری که باید انجام دهید، سرعت رفتارتان را پایین بیاورید. این موضوع ممکن است علامتی باشد که آن مرد قبل از رابطه جنسی می خواهد به او زمان بدهید تا شما را بهتر بشناسد. پس از این تقاضای دعوت صرف نظر کنید و به یاد داشته باشید " ما مردها سوای دوست داشتن رابطه جنسی، در ورای آن نیز مسائل عاطفی را دنبال می کنیم."

گردآوری:امیراشکان سرابندی

 


سردمزاجی, روابط جنسی, دلایل امتناع از رابطه جنسیرابطه جنسی, خودداری مردها از رابطه جنسی, دلایل امتناع مردها از رابطه جنسی, علت سردی مردها از رابطه جنسی, سرد مزاجی زنان, علت کاهش میل جنسی در مردها


خواسته های جنسی همسر | پرسمان دانشجویی اخلاق 

عقدی هستم شوهرم می خواهد او را با دست ارضا کنم گاهی وقت ها اعصابم خرد می شود ولی به ... واقعا زندگی رو برام عذاب آور کرده اونم اینه که همسر من موقع سکس دائم چرت میزنه ،دفعات ... واقعا کلافه ام کرده آخه چطور میشه ک هم خسته باشه و هم میل جنسی داشته باشه! .... که چرا انقدر ب خودم عذاب میدم اون فعلا که شوهرم و وظیفه اشه که نیازای منو برطرف کنه ...

پرسشها و پاسخها - رهنمون سلامت 

من می خواستم اطلاعاتی در مورد تحریک جنسی زن با زن داشته باشم. .... شوهرم با اینکه میل زیادی به برقراری رابطه جنسی داره ولی میگه دوران عقد باید فقط معاشقه ... خودم هم نمیخوام دخول انجام بشه، از طرفی همسرم هم نمیخواد و شدیداً از باردار شدن من نگرانه. ..... چون من هرگز از طریق سکس دهانی و هر تلاشی نتونستم در روابطمون ارضا شم (اما نامزدم همیشه ...

پاسخ به دومین سری سوالات جنسی و زناشویی - خانواده - سلامت نیوز 

04.03.2012 - رابطه بسیار خوب و عاشقانه ای همیشه با همسرم داشته و دارم.هر دو 29 ساله ایم. از حدود 2 سال پیش همسرم نسبت به روابط جنسی بسیار سرد شده و اگر من درخواست نکنم ..... که بایداینکار رو بکنم تا بتونم با شوهرم رابطه جنسی داشته باشم خیلی دلگیرم. ... پاسخ پزشک: بنده تعجب می کنم که شما چرا دنبال درمان خود نیستید.

شوهرم سرد مزاج است - نوعروس

یک زوج ممکنه هفته ای 5 بار رابطه زناشویی داشته باشن و برای اونها طبیعی باشه، ... من شوهرم بیش از حد سرد مزاج است و اصلا به سکس و نزدیکی تمایلی نشان نمیدهد لطفا ..... راستش سلامت روحى داره ، ولى نمیدونم چرا از خرج کردن واهمه اى نداره مخصوصا در مورد ..... یکی از لحاط جنسی با همسرش ارضا میشه ولی از لحاظ رفتاری واخلاقی مشکل داره ...

مشکل رابطه ی جنسی با همسرم| مشاوره خانواده 

مشکل من اینه که تو رابطه ی جنسی ام با همسرم ارضا نمی شم. ... کمکم کنید نمیدونم چکار کنم شوهرم به خاطر سکس عذابم میده منالان توی سنی هستم که بهبهه فراوون. ... خب دوست عزیز باید بدونید این مشکل میتونه دلیل جسمی و یا روحی داشته باشه … ... که چراچنین می شود و چه دلیلی می تواند شریک زندگی شما را از تجربه لذت جنسی محروم کند؟

چکار کنم که شوهرم از رابطه مقعدی دل بکنه ؟ :: خانواده برتر 

حالا اینا بماند من با عواقب رابطه مقعدی چیکار کنم احساس میکنم بهم ظلم شده چه جوری قانعش کنم . ... ممکنه شوهرم رابطه جنسی دهانی و مقعدی رو دوست داشته باشه؟ ... جالبه بعضی آقایون انقدر علاقه زیادی به آنال سکس دارن ولی نمیدونم من چرا از رابطه معقدی متنفرم. ..... ببین عزیزم اگه بخوای بگی من دیگه دلم نمیخواد ووقتی راضی نباشم حرامه این ...

شوهرم راضی به رابطه دهانی نمیشه :: خانواده برتر 

ممکنه شوهرم رابطه جنسی دهانی و مقعدی رو دوست داشته باشه؟ .... انجام دادم من واقعا نمیدونم مشکل از کجاست به خودش میگم چراانقد سردی میگه من کلن ادم با احساسی .... من خانمم هیچ تمایل نداره که باهام سکس داشته باشه درصورتیکه من از نوک پا تا موی سرشو .... دوس دارم یک زن پیشم باشه تا براش لاس بزنم ولی نمیخوام ازدواج کنمم باید چیکار کنم.

مشاوره جنسی| مشاوره آنلاین | مشاوره رایگان – رابطه زناشویی با همسرم 

درحین رابطه جنسی حرفهای رکیک میزنه و از من هم میخواد که همراهی کنم. ... میخواستم اول کاری بهت بگم چرا قبل اینکه زندگیت روبا این آقا شروع کنی، یه مدت به ...... از عروسی خوشش نمیاد، ولی من براش توضیح دادم که فعلاً نمیخوام باهاش سکس داشته باشم.

پاسخ به سوالات جنسی و زناشویی - افکارنیوز 

15.07.2012 - ناشناس:با سلام چرا اکثر خانما از برقراری رابطه جنسی با شوهر خود بیزارند و در حقیقت .... نمی خواد من بدونم چه مریضی داره. .... در ضمن او خودش برای من استنمنا می کند تا من راضی بمانم ولی از اینکه بخواهم با او عمل جنسی داشته باشم هیچ ..... من با همسرم در دوران عقد که پرده بکارتشون سالمه در دوران پریودیشون سکس از پشت ...

شوهرم رو دوست ندارم ، چکار کنم ؟ | شهر سوال 

27.12.2014 - شوهرم خیلی با من لجبازی میکنه هرکاری خودش دوست داره انجام میده من براش ..... چرا از رابطه جنسی با ایشان متنفر هستید و اخلاق های بد چیست . .... من کسیو دوس داشتم و حتی سکس هم باهاش داشتم. ... هرچی گفتم خوششم نمیاد ازش و ب مننمیخوره . .... الان که چند ماه با ی نفر نامزد کردم اصلا نمیتونم دوسش داشته باشم حتی از حرف ...

روانشناسی و مشاوره 

من تا با شما صحبت نکنم نمیتونم بفهمم چرا وسواس ها و اجبار ها به شما هجوم میارن. باید دلایل را ... لطفا مرا راهنمایی فرمایید ایا بهرابطه با او ادامه دهم یا نه؟ امید احمدی. با سلام... در مورد ..... الان هر کاری میکنم میگه نمیتونم بهت اعتماد کنم و دوست داشته باشم. .... اگر قبلن از سکس لذت میبردید و الان نمیبرید این دلیلی بر مشکل جنسی نیست .

12 نشانه اصلی برای پایان یک رابطه - دگرش 

با کسی که حاضر نیست برای ادامه ی رابطه اش با تو هیچ گونه تلاشی بکند! ... چرا؟! چون خودت را از همه چیز محروم می کنی و هویتت را به دور رابطه ات می پیچی! .... با هر کس دیگه ای هم داشته باشم، نمیدونم متن و گفته های درست و واقعی هستش این جور ... همیشه با حسرت بهش فکر میکنم و او هم در حسرت من و پشیمان است. ...... با مادر شوهرت حرف بزن.

ارتباط با غیر همسر - مشاوره چند همسری 

شوهرم به خاطر عشقِ قدیمیش مى خواهد زندگى منو تموم کنه من خیلى براى زندگیم زحمت ... به من می گه خوبه آدم یه دوست خانوادگیداشته باشه که همیشه باهاش رفت و آمد کنه . .... دعوا می‌کند که چرا تجسس می‌کنم اما باز هم حتی بعد از رابطه جنسی موفق با منمی‌بینم .... اما چرا حالا اونم با زن های شوهر دار در اینترنت چت سکسی می کنند نمی دونم و واقعا از ...

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد | مجله اینترنتی ... 

03.09.2013 - حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه جنسی باشند. ... فقط دختری را به خانواده خود معرفی می کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. ... سلام من امروز کسی که دو ماه باهش داشتم رفت البته از قبل بهم گفته بود اگه ..... حالا شما در نظر بگیرید که یه زن از خودتون بزرگ تر باشه ... راستش چرا با پسرا دوست میشین


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">