رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۱
  • ۰

از کجا بفهمیم که یک مرد یا پسر مارا فقط برای رابطه جنسی می خواهد؟

از کجا بدانیم که یک مرد برای نیاز جنسی فقط با ما دوست شده ؟

علائم فهمیدن اینکه مردان فقط برای تامین نیاز رابطه جنسی شما را می خواهد چیست؟


طولانی شدن ارگاسم مردان و جلوگیری از زود انزالی


خانم های ساده لوح که فکر می کنید خیلی زرنگید حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه جنسی باشند. مردها روش های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می خواهند دست پیدا می کنند و وقتی راضی شدند، می روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد.


مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه جنسی از روش های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم ها سخت می شود.


در زیر به چند نشانه اشاره می کنیم که نشان می دهد مردی از شما فقط رابطه جنسی می خواهد:پول زیادی خرج می کند اما وقت نمی گذارد


مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران های لوکس و از این قبیل بمباران می کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف مقابلتان با شما وقت می گذراند و برای شناختن شما وقت می گذارد؟


فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می زند


ساعت رابطه جنسی برای افراد و گروه های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه جنسی به ساعتی گفته می شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می زند باید هوشیارتر عمل کنید.


متعهد نمی شود


برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی شود، می تواند دلیلش این باشد که می خواهد با هر تعداد زنی که می تواند، تا می تواند رابطه جنسی برقرار کند.


احساس می کنید رابطه تان فقط به رابطه جنسی خلاصه می شود


روابطی که در آن رابطه جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می شوند. اگر احساس می کنید که رابطه جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست. اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد.


پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می کند.


شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی کند


مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می بینید که شما را خارج از برنامه هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت های او با زنان دیگر را خراب کنید.


وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید


اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای روابط جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.


تحت فشارتان می گذارد


این قدیمی ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.


برای آن آماده سازی می کند


اگر وسایل مربوط به رابطه جنسی را در دور و اطرافتان می بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه ریزی کرده است.


وقتی با هم هستید، الکل می نوشد


بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه جنسی ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.


حرف می زند اما عمل نمی کند


گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.


گردآوری: اشکان سرابندی


منبع:مردمان


از کجا بفهمیم که یک مرد یا پسر مارا فقط برای رابطه جنسی می خواهد؟
۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد | مجله اینترنتی ... 

 اگر احساس می کنید که رابطه جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف ... که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت ...... از افراد (پسران) از دختران معصوم سوء استفاد کنند و اینده یک دختر را در جهت ...

۱۰ نشانه اینکه مردی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی می‌خواهد - مردمان 

 - چطور بفهمید کسی شما را فقط برای رابطه‌ جنسی میخواهد و قصدش از برقراری ... اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، ... بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر .... پسر یک ساله ‌ام همیشه سعی می‌کند به آلت تناسلیش دست بزند.

۱۰ علامتی که نشان می‌دهد مردی می‌خواهد با شما ازدواج کند - مردمان 

25.11.2013 - وقتی مدتی است در یک رابطه هستید، بعد از اینکه درمورد طرف‌مقابلتان ... به شما کمک کنیم که بفهمید خواستگارتان آمادگی دارد حلقه دستتان کند یا نه، ۱۰ نشانه آورده‌ایم: ۱: امور مالی. مردی که برای ازدواج آمادگی دارد، به شما پیشنهاد خواهد کرد که یکحساب .... سلام من دختری ۱۹ساله هستم الان ۳سال با ی پسر در ارتباطم ک اونم ...

شب مهتابــــــــی - تست روانشناسی : چگونه بفهمیم مردی تمایل به ازدواج با ... 

01.12.2013 - -مردی که با شما در ارتباط است و قصد ازدواج نیز دارد، به شدت به فکر برنامه ریزی ... -او میخواهد مردانگی،قدرتمند بودن و مفید بودن خود را به شما نشان دهد. ..... ولی مهتاب جون واقعا به نظرتون چطور میشه یه پسر اینطوری بی دلیل بگه نمیتونم و بره ؟ .... من بهت پیشنهاد میکنم یک روز، یا یک نصف روز یا حداقل یکی دو ساعت وقت ...

از کجا بفهمیم که دوست پسر یا نامزدمون به ما علاقه داره یا داره فیلم بازی می ... 

26.12.2013 - از کجا بفهمیم که دوست پسر یا نامزدمون به ما علاقه داره یا داره فیلم بازی می کنه؟ ... دور از جون ، بعضی از اینپسر ها اینقدر بی وجدانند که فقط به فکر حال و حول ... البته نه بخای اینکه پیشت باشه تا بتونه با تو رابطه جنسی بر قرار ... تو این دوره و زمونه که هیچ کسی حتی وقت نمیکنه به زندگی خودش برسه، اگر یک مردی از ...

از کجا بفهمیم که این پسر بدرد ازدواج با ما میخوره یا نه ؟ - - دوترکه 

05.01.2014 - اما اونها یک خانم رو می خواهند که در کنارشون باشه تا از این طریق از یک طرف ... واقعیت اینه که الان اکثر پسر هافقط دنبال رابطه جنسی و خوش گذرونی با ما ... بعدی: آیا شما بدون اینکه خودتون بدونید دارید منت یک پسر یا مرد رو میکشید؟

از کجا بدانیم مردی ما را برای ازدواج میخواهد؟ - نیک صالحی 

18.10.2013 - برای هر دختری پیش می آید که در زندگی چند بار درمعرض پیشنهاد ازدواج قرار ... طبیعی نیست کسی بعد از گذشت فقط۲ هفته از آشنایی به شما ... این پیشنهادها در چنین مدت کوتاهی یا از علاقه شدید می آید یا از قصد ... کاملا سنتی دارید و کسی که به شما پیشنهاد ازدواج می دهد پسری با سر و ..... مزاحمت جنسی در محل کار خانم ها.

چگونه بفهمیم که یک نفر واقعا" ما را دوست دارد؟ - پرشین وی 

06.01.2013 - اگر می خواهید متوجه شوید که فرد مورد نظرتان واقعا"دوستتان دارد یا نه ، بهتراست به جای اینکه فقط به حرفهای او اهمیت ... وقتی در یک رابطه ، حسادت و رقابت وجود ندارد یعنی هر دو نفر به یکدیگر .... خودتان برای خودتان آشپزی می کنید و بدین ترتیب کلی در هزینه سفر شما اعم از اقامت و خورد و خوراک صرفه جویی خواهد شد.

خم گیــــــسو - پاسخ:چطور میشه فهمید پسری تمایل به ازدواج داره ؟ 

شاید شما با خودتان بپرسید که چطور می توان فهمید که یک پسر یک دختر(و یا نامزدش) را واقعا دوست دارد و قصد ازدواج با دختر را دارد و در کل مرد زندگی هست. ... کافی است که فقط یک بار صفحه ی حوادث روزنامه ها را ورق بزنید تا این موضوع برایتان اثبات شود ... را ترک می کند و دوم اینکه با طرح این پیشنهاد می خواهد به پاک بودن شما پی ببرد ...

طالع بینی زنها 

هنگامی که پسر پیشنهاد اشنایی می ده نمی شه فهمید که نیتش چیه چون ممکنه ... نظر من وقتی پیشنهاد اشنایی از طرف پسری داده می شه سوال کنید هدفش دوستیه یا ازدواج، .... و فقط بعد از اولین رابطه جنسی رابطه دوستی شما بواسطه انجام رابطه جنسی ادامه می یابد . ....یک مرد با اعتماد به نفس به دنبال تایید و تمجید خانم ها نیست و همین امر باعث می ...

۱۴ رفتاری که نشان می‌دهد مردی به شما علاقه ندارد - مجله پزشکی دکتر سلام 

06.11.2013 - یا نمی‌خواهد در یک رابطه نزدیک با شما دیده شود یا می‌ترسد زنان دیگری که در ... اگر فکر می‌کنید که او شما را فقطبرای خوشگذرانی آخر شب خود می‌خواهد، ...

آیا طرف مقابل شما واقعا قصد ازدواج دارد؟ - بیتوته 

از کجا بفهیمد یک پسر قصد ازدواج با شما را دارد یه به اصطلاح سر کار نیستید؟ ... کار داره نه سربازی رفته یا حالا کاستی های دیگه خوب چه اشکالی همه که همه شرایط رو یه جا ندارن . اما می تونه با این حال با پدر اون دختر صحبت کنه حتی یک جلسه ملاقات هم بزارن و ... پس وابسته نشید رابطه شما یک رابطه دوستی که هر لحظه ممکنه به هم بخوره هر دوی ...

مشکل اصلی در روابط دختر و پسر - عصر ایران 

این که دخترها درباره دوستی با یک پسر چه فکری می کنند و این دوستی از نگاه ... این مورد بعد از ازدواج دگرگون می‌شود؛ این زنان هستند که به‌سمت همسر خود می‌روند و مردان در ... دختر می‌گوید: دوستم گفته، که فقط مرا به‌خاطر خودم می‌خواهد نه برای سوء‌استفاده جنسی. ... کسی که قبلاً با او دوست بوده‌اند و یا رابطه جنسی داشته‌اند، هرگز ازدواج نمی‌کنند.

نشانه های علاقه مندی یک دختر به شما - میهن فال 

17.08.2013 - آشنایی با نشانه های علاقه یک دختر به یک پسر, از کجا بفهمیم یک دختر به ما علاقه دارد, ... است, چطور بفهمیم که یک نفر واقعا ما را دوست دارد, چگونه بفهمیم دختری از ما خوشش می آید یا نه, ... شنیدن جواب رد از طرف یک زن برای مردان اصلا مساله خوشایندی نمی باشد. ... یعنی او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد.

ازکجا بفهمیم پسری دوستمان دارد؟ – ایران آتا 

14.01.2013 - همانطور که قبلا اشاره شد، پسری که به شما علاقه مند باشد بیشتر به شما نگاه می‌کند ... کنید – اگر او ارتباط چشمی را با شما حفظ کرد یا افزایش داد، او به شما علاقه مند است. ... مراقب باشید نگاه پسر خجالتی را با یک نگاه معمولی اشتباه نگیرید. ... اگر او شما را دوست دارد، او احتمالا می‌خواهد در مورد خودش با شما صحبت کند.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">