رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰
چیکارکنم شوهرم عاشقم بشه و بهم محبت کنه؟

چکار کنم همسرم منو دوست داشته باشه

چیکار کنم زنم منو بیشتر دوست داشته باشه ؟ چیکار کنم شوهرم دیونم بشه


مسایل زناشویی, زندگی زناشویی, آموزش روابط زناشویی, روابط زناشویی با عکس, چگونه قلب همسرم را از عشق سیراب کنم, قلب همسر, قلب, ناهار
چکار کنم شوهرم عاشقم بشه
چکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟! بله سوالی که بارها و بارها توسط کاربران و اعضای سایت توپ تاپ و در سایر سات ها و انجمن ها از طرف خانم های مطرح میشود |این سوال و این مسعله ی چکار کنم شوهرم به من جذب بشه و یا شوهرم منو دوست داشته باشه یک مسعله بسیار حیاتی برای خانم ها میباشد اگر به یاد داشته باشید بحث بسیارمفصلی راجب عاشق کردن مردان و در جواب همین سوال چکار کنم شوهرم عاشقم بشه در انجمن های توپ تاپ داشتیم تمامی اعضا نظرات و پیشنهاد های خود را ارائه دادند هریک راه و روشی را برای این موضوع عنوان کردند ولی در این مقاله ی که تهیه کرده ایم مطمعن باشید پاسخ های خیلی خوبی را دریافت خواهید کرد قبل از شروع بحث و قبل از مطالعه ی این مقاله این نکته را مد نظر قرار بدهید که مردها اغلب از گفتن کلمه ی دوستت دارم عاشقت هستم و امثال این حرف های عاشقانه پرهیز میکنند ممکن است مردی شما را بیش از خودش دوست داشته باشد ولی از به زبان اوردن جمله ی دوستت دارم صرف نظر میکند ترجیح میدهد با رفتارش به شما ثبات کند برای او مهم هستید پس نباید سخت بگیرید و همیشه گلایه داشته باشید و برعکس تعدادی از مردان هم خیلی رک حرف خودشون را می زند هستند مردهایی که هر روز صبح قبل از رفتن به محل کار این جمله ی فوق العاده و پر آنرژی را از طربق یک پیامک و یا رودر رو به همسر خود می گویند در هر حال هر مردی یک خلق و خویی دارد از تمام مردان نبیاد بطور یکسان انتظار داشت این گفته ی ما دقیقا نمونه بارز این است که مادری از فرزند خود رنجیده است و اورا نفرین میکند خب طبیعی است که این نفرین واقعی و از ته قلب نیست چرا که فرزندش را می پرستد پس شوهر شما به شما علاقه فراوانی دارد و شاید مهمترین فرد زندگی او باشید ولی خب همونطور که عرض کردیم فقط دلش نمی خواهد این رفتار عاشقانه و این احساس خوب را به زبان بیاورد در ادامه چندین روش فوق العاده به شما معرفی میکنیم که چطور میشود شوهر خودتون را مجذوب و عاشقان کنید و یا اینکه همین حرف هایی که ارزوی شنیدنش را ازبانش دارید به زبان بیاورد این مسعله بقدری برای بعضی از خانم ها مهم است که حتی گاهی اوقات به فالگیر ها و رمال ها روی می اورند و از آن ها درخواست کمک دارند یک درواقع این کار یک کار خنده دار و غیر منطقی بنظر میسرد به جای این کارهای بیهوده فقط کافیست این مقاله ی کاربردی را که در همین خصوصو تهیه شده است را تا انتها مطالعه کنید و و این روش ها را در زندگی خودتان به کار بگیرید بعد از مدتی نتیجه ی کار را خواهید دید یه نکته ی دیگه میگیم و میریم سراغ مقاله این اتفاق یک سکه ی دو رویه میباشد چرا؟برای اینکه خیلی از خانم ها هم هستند که قبلا شوهرشون خیلی دوسشون داشته ولی بعد از گذشت مدتی این دوست داشتن این علاقه سرد و بی روح شده است حال سوالی پیش می اید چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه من چطوری میتونم همسرم را دوباره عاشق خودم بکنم و یا اینکه همسرم ازم مدتیه که سرد شده چطوری میتونم مثل روزای قبل دوباره عاشق خودم بکنمش و سوالاتی از این قبیل که اتفاقا برای این دسته از مشکلات و یا معضل ها هم راه چاره ای هست که در پایین بطور کامل بحث شده یک بحث علمی و دقیق
 
چکار کنم شوهرم عاشقم بشه
ممکن است شما هم مثل خیلی‌های دیگر فکر کنید مرد‌ها دوست ندارند احساسات‌شان را به اشتراک بگذارند. اغلب ما گمان می‌کنیم که آن‌ها ذاتا همین‌طور هستند و با چنین شخصیتی به دنیا آمده‌اند و به همین دلیل هیچ کاری برای تغییر این جنبه از شخصیت‌شان نمی‌توانیم بکنیم اما کمی بیشتر به این موضوع فکر کنید. شاید دلیل این‌که شما و همسرتان نمی‌توانید در مورد احساسات با هم حرف بزنید شخصیت او نباشد بلکه باور‌های نادرست شما چنین فاصله‌ای را میان‌تان ایجاد کرده است. تا زمانی که شما فکر می‌کنید صحبت کردن از احساسات برای یک مرد، یک مشکل بزرگ است، قطعا نمی‌توانید آن‌طور که باید به او نزدیک شوید و با نفوذ‌کردن در احساساتش حرف دلش را هم بشنوید. مرد‌ها هم در مورد احساسات‌شان حرف می‌زنند و هم با زبان بی‌زبانی آن را به ما نشان می‌دهند. فقط کافی است، زبان‌شان را بشناسید تا حرف دل‌شان را بفهمید. به این 12 توصیه عمل کنید. نتیجه‌اش را خیلی زود خواهید دید.

چکار کنم همسرم عاشقم بشه , چکار کنم تا شوهرم عاشقم بشه , چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه

مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان درمیان نگذارند و یک‌تنه آن‌را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود. آن‌ها دوست دارند گاهی ژان‌والژان زندگی شما باشند. برای حل یک مشکل بزرگ دیر به خانه بیایند و به شما بگویند که سر کار بوده‌اند.
چکار کنم تا شوهرم دوباره عاشقم بشه
میتوانید به رازهای شوهرتان نزدیک شوید؟جدی بگیرید شما باید سعی کنید به رازهای شوهرتان نزدیک شوید

اگر فکر می‌کنید که راه نزدیک شدن به یک مرد کند و کاو در گذشته‌اش است اشتباه می‌کنید.
درست است! شما دوست دارید او را بیشتر بشناسید و از آنجایی که نسبت به او نوعی احساس مالکیت دارید،‌ دلتان می‌خواهد که از همه راز و رمز‌هایش باخبر شوید اما دست نگه‌دارید. حتی اگر پذیرش این موضوع سخت باشد باید باور کنید که آدم‌ها برای زنده بودن به تعداد کمی راز احتیاج دارند. اجازه بدهید که برخی از گوشه‌های گذشته‌اش برای او مثل یک راز باقی بماند. مطمئن باشید تا آنجا که برایش ممکن باشد از زندگی گذشته‌اش برایتان حرف خواهد زد اما اگر در مواردی سکوت می‌کند،‌ نباید او را به دروغ‌گویی متهم کنید یا با قهر و تحت فشار قرار دادنش او را مجبور به فاش کردن راز‌هایش کنید. زندگی او از زمانی که با شما آشنا شده متعلق به شماست، پس بگذارید که گذشته در گذشته باقی بماند. اگر این راه را بروید، می‌توانید اعتماد او را بیشتر به سمت خودتان جلب کنید و باعث شوید که در تمام مراحل زندگی مشترک‌تان با شما صادق باشد و برای گفتن حرف‌هایش همیشه به شما پناه بیاورد.

چکار کنم همسرم عاشقم بشه , چکار کنم تا شوهرم عاشقم بشه , چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه


کاری کنید تا همسرتان حسش را به شما بگویید در واقع زن زندگی بشوید

حالا می‌خواهیم یک راز بزرگ را برایتان فاش کنیم. مرد‌ها نه دوست دارند خیلی‌خیلی رمانتیک و احساساتی باشند و نه این‌که احساسات‌شان را کاملا پنهان و سرکوب کنند. یک مرد برای این‌که از احساساتش حرف بزند، باید در مقابل همسرش احساس امنیت کند. او باید فکر کند، احساساتش برای شما ملموس و قابل‌پذیرش است و بدون این‌که در موردشان قضاوت کنید آن‌ها را می‌شنوید. در بسیاری مواقع مرد‌ها فکر می‌کنند، با همسرشان زبان مشترکی ندارند و حرف زدن از احساسات‌شان به قیمت یک سوء تفاهم بزرگ تمام می‌شود. به‌همین دلیل آن‌ها تا نشانه‌های درست نبودن این موضوع را در شما و زندگیشان نبینند، از آنچه درونشان می‌گذرد حرف نمی‌زنند.
یادتان نرود که مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از این‌که احساساتی که به زبان می‌آورند بعد‌ها به‌عنوان یک مدرک جرم علیه‌شان استفاده شود، می‌ترسند. آن‌ها فکر می‌کنند، یک حرف ساده می‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پیدا کند و زندگی را از این‌که هست سخت‌تر کند.


صادقانه و با روی گشاده بشنوید و گوش فرا دهید 
به همین دلیلی که گفتیم، ممکن است شما احساسات خصمانه‌تان را پنهان کنید و در لحظه‌ای که او از احساساتش حرف می‌زند وانمود کنید که درکش می‌کنید و همه چیز برایتان قابل پذیرش است اما باید بدانید که این بدترین راه است.
اگر او بفهمد که همدردی شما صادقانه نیست و قضاوت دیگری روی حرف‌های او دارید اما نشان نمی‌دهید، قطعا از آن به بعد روی احساساتش سرپوش خواهد گذاشت. او این نقاب دروغین را روی صورت شما تشخیص خواهد داد و به محض دیدنش از شما فاصله خواهد گرفت. به جای این کار، اجازه بدهید که او حتی آسیب‌پذیریتان را ببیند و به جایش نوعی حس اعتماد را در شما تشخیص دهد. خب، حالا حتما این سوال برایتان پیش می‌آید که اگر احساساتی مثل سردرگمی، عصبانیت یا ناامنی در شما ظاهر شد باز هم باید آن‌ها را نشان دهید یا نه. در مرحله بعد جواب این سوال‌تان را خواهید گرفت.

چکار کنم همسرم عاشقم بشه , چکار کنم تا شوهرم عاشقم بشه , چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه


رفتار های همسرتان را تحلیل کنید 
مرد‌ها ترجیح می‌دهند، احساسات‌شان را از طریق حرکات و رفتار‌های‌شان به شما نشان بدهند، نه این‌که بگوییم هیچ‌وقت از زبان یک مرد «دوستت دارم‌» را نمی‌توانی بشنوی اما اگر فکر می‌کنید او قرار است هر روز با یک دسته گل به خانه بیایید و بعد از سلام این جمله را بگوید در اشتباهید. اگر همسرتان عاشق‌تان باشد، در بیشتر شدن تلاش و انگیزه‌اش برای پیشرفت، حمایت کردن و مراقبت از شما و میلش برای تفریح از شیوه‌های شما و بودن با آدم‌های مورد علاقه‌تان نشان داده خواهد شد. عشق از نظر یک مرد یعنی تلاش بیشتر برای ساختن یک زندگی آرام‌تر؛ زندگی‌ای که در آن همسرش بتواند بدون دغدغه و با آرامش در کنارش بماند. پس اگر او در کارش پیشرفت می‌کند، اگر سعی می‌کند که عادت‌هایی که شما دوست ندارید را کنار بگذارد، ‌اگر به فکر پس‌انداز یا خرید خانه‌ای بهتر است یا این‌که برای مسافرت 2 نفره‌تان بدون اصرار شما و خودخواسته برنامه‌ریزی می‌کند... پس یعنی به زبان بی‌زبانی می‌گوید که دوست‌تان دارد.

چکار کنم همسرم عاشقم بشه , چکار کنم تا شوهرم عاشقم بشه , چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه

جو سازی و پرونده سازی نکیند

اگر همسرتان فکر کند که نشان دادن احساساتش می‌تواند شروع یک جنگ خانگی باشد، قطعا روی آن‌ها سرپوش خواهد گذاشت. یادتان نرود که مرد‌ها از قضاوت شدن متنفرند و از این‌که احساساتی که به زبان می‌آورند بعد‌ها به‌عنوان یک مدرک جرم علیه‌شان استفاده شود می‌ترسند. آن‌ها فکر می‌کنند، یک حرف ساده می‌تواند روز‌ها در ذهن شما پرورش پیدا کند و زندگی را از این‌که هست سخت‌تر کند. به همین دلیل ترجیح می‌دهند، ترس‌های‌شان از روزهای سخت زندگی، مشکلات مالی، مسائل کاری و حتی اختلافات‌شان با شما را برای یک فرد کاملا غریبه شرح دهند تا این‌که با گفتن‌شان برای شما فاصله میان‌تان را بیشتر کنند.


کاری کنید تا او حس امنیت و اسایش کند

شما دوست دارید که در لحظه‌ای که سکوت کرده‌اید و در لاک خودتان فرو رفته‌اید، ‌همسرتان کنارتان بنشیند و در مورد حسی که در این لحظه دارید با شما حرف بزند. حتی دوست دارید بپرسد که چرا در روزهای گذشته آرام بوده‌اید و چه چیزی شما را آزار می‌دهد. این جرقه کافی است تا شما از تمامی احساساتی که در این ماه‌ها به شما هجوم آورده‌اند صحبت کنید و ذهن‌تان را آرام کنید اما در مورد مرد‌ها این‌طور نیست. آن‌ها مثل شما نمی‌توانند در اتوبوس، مترو و شهربازی و حتی مراکز خرید از حس‌شان حرف بزنند. آن‌ها یک مکان امن می‌خواهند و یک زمان مناسب. مرد‌ها دوست ندارند که مدام در مورد حس‌شان پرس‌وجو کنید. فقط دوست دارند که شرایطی امن را فراهم کنید تا خودشان این واقعیت‌های درونی را بیرون بریزند.


چکار کنم همسرم عاشقم بشه , چکار کنم تا شوهرم عاشقم بشه , چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه


سعی نکیند تا او را مقصر بدانید احساستان را کنترل کنید

شما اجازه دارید که احساسات‌تان را نشان دهید اما واکنش‌های خشمگینانه یا سرزنش را نه! حتی نباید برای به اشتراک گذاشتن حس درونی‌تان به او بگویید که باید یک‌تنه اوضاع را تغییر دهد و در غیر این صورت عواقب این کار رامی‌بینید. پس اگر حتی یک‌بار دیگر خواستید به او بگویید که چه بکند و چه نکند، حتما خودتان را متوقف کنید و جلوی بیان کردن چنین جملاتی را بگیرید.
برای این‌که از پس این مرحله بر‌بیایید باید احساسات خودتان را بشناسید. ترس، خشم، ناامنی و حتی خستگی می‌تواند باعث بروز واکنش‌های کنترل نشده‌ای شود اما اگر شما روی بدن و ذهن‌تان کنترل داشته باشید، می‌توانید بدون نشان دادن واکنش‌های هیجانی حس‌تان را بیان کنید یا اگر به جای این‌که بگویید از امشب باید زودتر به خانه برگردی، بگویید این روز‌ها کمی غمگینم و دوست دارم وقت بیشتری را با تو بگذرانم. در این شرایط، این‌که شما حس‌تان را از راهی امن با او درمیان می‌گذارید به او احساس آرامش خواهد داد و باعث خواهد شد که او هم بدون ترس از قضاوت شدن یا سرزنش شدن با شما حرف بزند. می‌بینید؟ شما کار عجیبی نکرده‌اید. فقط احساسات‌تان را بدون این‌که او را مقصر بدانید یا بخواهید به‌خاطر ترس از واکنش‌های شما اوضاع را تغییر دهد، بیان کرده‌اید.


حرف های شوهرتان را باور کنید و به او اعتماد کنید

برخلاف زن‌ها که برای نشان‌دادن حس‌شان برنامه می‌ریزند یا نارضایتی‌شان را به زبان بی‌زبانی می‌گویند، مرد‌ها خیلی ساده آنچه در دل‌شان هست را نشان می‌دهند. در اغلب موارد دل و ذهن آن‌ها یکی است و اغلب مرد‌ها ‌دلیلی نمی‌بینند که با نشان دادن احساسات دروغین همسرشان را فریب دهند. شاید شما فکر کنید که او تظاهر به دوست داشتن‌تان می‌کند اما در دلش چیز دیگری می‌گذرد. باید بگوییم که در اغلب موارد این تصور اشتباه است. اگر مرد شما می‌گوید که دوست‌تان دارد یا این‌که همانطور که گفتیم، در رفتار‌هایش این را نشان می‌دهد، پس حتما دوست‌تان دارد.


کردار اخلاق و رفتارش را در جمع بستجید

شیوه‌ای که او در میان جمع با شما برخورد می‌کند یکی از مهم‌ترین نشانه‌هاست. آیا در مقابل ادعاها یا برخورد‌های نادرست دیگران از شما حمایت می‌کند؟ یا این‌که وقتی دوست شکست خورده‌اش از زندگی تلخ و همسر ناسازگارش می‌گوید، او دلداری‌اش می‌دهد و می‌گوید که همه زنان اینطور نیستند و همسر خودش را مثال می‌زند؟ آیا بعد از هر مهمانی از شما قدردانی می‌کند و به خاطر این‌که در مقابل دیگران او را سربلند کرده‌اید از شما تشکر می‌کند؟ اگر این‌طور باشد باید بگوییم که او یک مرد عاشق است.


خیلی از خودتان تعریف نکیند از احساستان زیاد سخن نگویید
شما فکر می‌کنید که اگر احساسات‌تان را با او قسمت کنید، او هم از احساساتش با شما صحبت خواهد کرد و به همین دلیل با وجود مقاومت‌های او هر روز و هر لحظه می‌خواهید حس‌تان را با او در میان بگذارید.
این درحالی است که مردها روند احساسی متفاوتی دارند و این راهی که در پیش گرفته به‌هیچ‌وجه در مورد او کارگر نخواهد شد.
گفتن بی‌وقفه از احساسی که دارید می‌تواند نتیجه برعکسی داشته باشد چون که مرد شما وقتی این قدر زیاد و اغراق شده در معرض حس‌تان قرار می‌گیرد نه تنها تمایلی برای شنیدن آن نخواهد داشت و آن را جدی نخواهد گرفت بلکه خودش هم گارد بیشتری می‌گیرد و سعی می‌کند آنچه در او می‌گذرد را با شما در میان نگذارد.


برای خانم ها سخت است ولی راز دار باشید !
در بعضی مواقع هم مرد‌ها به خاطر ترس از فاش شدن راز‌ها و حتی همین احساسات ساده‌شان برای دیگران، دوست ندارند در موردشان برای شما حرف بزنند. آن‌ها فکر می‌کنند که ابراز عشق، دعواهای بزرگ و کوچک و مشکلات و خوشی‌های زندگی‌شان در یک چشم به هم زدن به دیگران مخابره می‌شود و روی قضاوت‌شان تاثیر می‌گذارد.

به همین دلیل ترجیح می‌دهند به جای حرف‌زدن از احساسات مثبت و منفی‌شان، آن‌ها را در دل‌شان نگه دارند و با شما قسمت‌شان نکنند.


به او اجازه دهید تا مرموز بماند

در تمام این بخش‌ها سعی کردیم از راه‌هایی صحبت کنیم که با کمک‌شان می‌توانید مردتان را به حرف بیاورید و راهی را برای آشکار کردن احساساتش کشف کنید اما در این قسمت به شما می‌گوییم که بهتر است گاهی به این محدوده وارد نشوید. شاید تعجب کنید و بگویید به عنوان همسرش حق دارید همه چیز را در مورد زندگی‌اش بدانید و از این طریق می‌خواهید بارش را سبک‌تر کنید. ولی گاهی مرد‌ها با بیان نکردن احساسات یا مشکلاتشان، اعتماد به نفس بیشتری پیدا می‌کنند. اگر بخواهیم این موضوع را ساده‌تر توضیح دهیم، باید بگوییم که مرد‌ها فکر می‌کنند اگر بعضی مشکلات را با همسرشان درمیان نگذارند و یک‌تنه آن‌را حل کنند، مردانگی‌شان بیشتر می‌شود. آن‌ها دوست دارند گاهی ژان‌والژان زندگی شما باشند. برای حل یک مشکل بزرگ دیر به خانه بیایند و به شما بگویند که سر کار بوده‌اند. به یکی از دوستان‌شان پول قرض بدهند و به شما بگویند که نمی‌دانند چرا از حسابشان پول کسر شده و حتی برای خرید یک هدیه مرخصی بگیرند و به شما بگویند سرکارند. اگر به مرد‌تان اعتماد دارید، همیشه به حیطه خصوصی‌اش وارد نشوید و بگذارید با این تصور که بخشی از زندگی و اتفاقاتش را به تنهایی مدیریت می‌کند،‌احساس بهتری پیدا کند. بعید نیست که شما با توجه به شناختی که از او دارید همه این پنهان‌کاری را کشف کنید اما نباید به او بگویید که سر از پنهان‌کاری‌هایش درآورده‌اید


اشکان س


منبع: توپ تاپ |پرشین فال

برچسب ها: چکار کنم همسرم عاشقم بشه , چکار کنم تا شوهرم عاشقم بشه , چیکار کنم شوهرم دوباره عاشقم بشه


چکار کنم شوهرم عاشقم بشه - تــــــــوپ تـــــــــاپ

چکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟! بله سوالی که بارها و بارها توسط کاربران و اعضای سایت توپ تاپ و در سایر سات ها و انجمن ها از طرف خانم های مطرح میشود |این سوال و این مسعله 

راهکار عاشق کردن یه مرد به زن چیه؟ • دونفره - مد و لباس، 

سلام میخوام با یکی باشم ولی اون اصلا بهم توجهی نمیکنه چ کنم ک بتونم توجهشو نسبت ب خودم جلب ... من به شوهرم خیلی علاقه دارم ولی اون اصلا دوستم نداره چیکار کنم

زندیگم به خاطر هم عروسم داره نابود میشه چکار کنم شوهرم دوباره

 سلام من شهریور عقد کردم و اسفند عروسی کردم.من و شوهرم دیوانه وار عاشق هم بودیم ولی از چند روز بعد عقد هم عروسم که شوهرش با شوهرم کار میکنه رو .
همسرم منو بشدت از خودش میرونه ، چکار کنم که صمیمی بشیم؟
بى توجهى شوهرم چیکار کنم؟؟؟

سیاست زنانه و حرف شنوی همسرم از من....چیکار کنم؟

چیکار کنم که دیگه همسرم رو تا این حد دوست نداشته باشم؟؟؟


چگونه قلب احساسی یک مرد را تسخیر کنم؟ - نسخه قابل چاپ - 

شما این حس رو بهش تزریق کن ببین برات چه کار می کنه ؟ ... شما یک سال روزه بگیر ، شب هاش رو هم عبادت کن و دعا کن ای خدا کاری کن شوهرم عاشقم بشه  مرد پیش خودش میگه کاش به حرف همسرم گوش می کردم ولی غرورش این اجازه رو بهش 

چگونه قلب همسرم را از عشق سیراب کنم؟ - بیتوته

زناشوییرازهای موفقیتچگونه قلب همسرم را از عشق سیراب کنم؟ ..... به این دلیل ابداع کردم که مردها اغلب به من می گفتند:«می خواهم شوهر بهتری باشم اما نمی دانم چه کار کنم.

چکار کنم شوهرم عاشقم بشه | مشاوره آنلاین - دکتر کیهان نیا

ابراز علاقه و عشق به همسر یکی از راه های داشتن یک زندگی زناشویی عاشقانه و محکم است. در اکثر مشاوراتم مراجعین از من می پرسند: چکار کنم شوهرم عاشقم بشه ؟

در شرف عقد هستم، چه کار کنم شوهرم عاشقم بشه ؟ :: خانواده برتر

 سلام دوستان عزیز ازتون نظر میخوام در شرف عقد هستم ازدواجمون هم سنتی هستش میخوام نظرتون رو در مورد اینکه چه جوری کاری کنم شوهرم عاشقم بشه و 

چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه - انجمن تخصصی مشاور

 چه کار کنم که شوهرم دوستم داشته باشه سلام دوستان من حدود 10 ماه پیش با پسر ... کنم شوهرم عاشقمباشه, چه کارکنم شوهرم عاشقم بشه, برای اینکه همسرم 

ترفندهای زنانه در همسر داری - شهربانوها - BLOGFA

ولی خودم پندهایی که از موضوع گرفتم رو شمردم و دلم خواست باهاتون شریک بشم. ... من چند روز پیش یه مهمونی برگزار کردم به مناسبت اینکه خاله همسرم که مادرشوهر ..... الان چی درسته یا چی کار باید کنن، من آدم فضولی نیستم ولی رو رفتارهاشون خیلی دقتکردم .... دانلود موبایل ، برنامه موبایل، تم · pure love · کبوترانه پریدید خوش به حال شما.

راز شوهر داری (همه بیان لطفا...) - صفحه 6 - نی نی سایت

در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می کنیم . ..... اما یکم حیله به خرج بده کاری کن اول شوهرتعاشقت بشه هرچی میگه گوش کن مخالفتت رو علنا اعلام نکن وقتی میبینی ... نمیدونم چیکار کنم که این عادتشو ترک کنه.

روانشناسان ایرانی - اگه برم مهمونی باید خودمو زیبا کنم , جلو 

 
روانشناسان ایرانی - اگه برم مهمونی باید خودمو زیبا کنم , جلو شوهرم که نمیخواد - به ... که تو میتونی عشقتو با زیباییت شعله ور کنی و شوهرت بیشتر عاشقت بشه .

چیکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - صفحه 1 - نی نی سایت

چیکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ... من که ترجیه میدم بجای این خرجای بیخود سیرتم رو خوب نگه دارم شوهرم عاشقم بمونه. مهم این نیست که تو بازی، ...

چگونه زن و شوهری صمیمی باشیم؟! | زیباشو دات کام

. - اگر تمام ذهن و انرژی خود را صرف مشغله‌های زندگی کنیم، لذتی از زندگی نخواهیم برد. .... دارم چیکارکنم که زندگیم ازهم نپاشه اونم عاشقم بشه توروخدا هم راهنماییم .... کرده خدای همسرم خیلی غرغر های منو تحمل میکنه نمی دونم چیکار کنم که با این ...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">