رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

اسم و مارک بهترین کاندوم چیست؟/ آموزش استفاده

در وبلاگ تنظیم خانواد بلاگ کاندوم,کاندوم چیست,رابطه جنسی با کاندم کاندوم زنانه کاندوم مردانه عکس بهترین نوع کاندام خاردار کاپوت,رابطه جنسی طریقه استفاده با کاندوم,رابطه جنسی بی خطر,رابطه جنسی پر خطر,رابطه زناشویی,روابط زناشویی ایمن,انواع کاندوم,کاندوم مردانه,کاندوم زنانه,سلامت جنسی,لذت جنسی,,آموزش جنسی,استفاده از کاندوم,مشکلات جنسی,آموزش مسائل زناشویی

کاندوم چیست و نحوه استفاده از ان چگونه است

کاندوم چیست و نحوه استفاده از ان چگونه است

 

در حال حاضر انواع کاندوم ها وارد بازار شده اند که نوع کاندوم میتواند در میزان میل جنسی شما و همسرتان موثر باشد در این مقاله انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم را به شما معرفی می کنیم.

کاندوم چیست؟

کاندوم به عنوان یک وسیله پیشگیری از بارداری راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند همچنین جزء یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است که مانع از رسیدن اسپرم ها به رحم می شود .

 

کاندوم پوشش پلاستیکی نرمی است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و توسط مرد هنگام نزدیکی استفاده می شود به این صورت که قبل از شروع نزدیکی بر روی آلت تناسلی در حالت نعوض(Erection) کشیده شده و بدین ترتیب از ریخته شدن مایع منی که حاوی اسپرم (سلول های جنسی مرد) است به داخل دستگاه تناسلی زن (واژن و رحم) جلوگیری می کند. اگر اسپرم مرد با تخمک (سلول جنسی زن) ترکیب شود حاملگی رخ می دهد و کاندوم از این امر جلوگیری می کند. انواع مدل های کاندوم  از نظر اندازه، شکل و جنس بسیار زیاد هستند، ولی هنگام خریدکاندوم باید دقت لازم صورت گیرد.

 

آشنایی با انواع کاندوم :

condoms-eb029

انواع کاندوم دو نوع هستند: کاندوم های مردانه و کاندوم های زنانه. انواع کاندوم ها یکسان و یک اندازه نیستند و از نظر اندازه٬ ضخامت٬ وجود ماده اسپرم کش و یا ماده نرم کننده (لوبریکنت) متفاوت می باشند و برخی از کاندوم ها ماده اسپرم کش ندارند.

 

کاندوم های محتوی ماده اسپرم کش موثرتر از انواع کاندوم بدون اسپرم کش هستند. لوبریکانت هایی که درکاندوم استفاده می شود باید برپایه آب (Water based) باشند نه پایه روغن(Oil based) در غیر این صورت ممکن است به لاتکس کاندوم آسیب بزنند و باعث پارگی کاندوم شوند.

 

انواع کاندوم ها در رنگ ها و طرح های مختلف ساخته و در بسته های کوچک بسته بندی می شود. ۵۰ میلیون مرد در دنیا از انواع کاندوم مردانه استفاده می کنند و بیشترین کشوری که از کاندوم برای جلوگیری از بارداری استفاده می کند ژاپن می باشد. درصد شکست کاندوم اگر درست استفاده شود ۳ درصد است ولی اگر در هنگام استفاده دقت لازم نشود تا ۱۴ درصد نیز ممکن است شکست داشته باشد. اما بطور متوسط میزان شکست انواع کاندوم ۱۰ درصد است.

 

البته باید توجه داشت که در بیشتر روشهای پیشگیری از بارداری میزان شکست در سال اول استفاده بیشتر است.

 

آموزش استفاده از کاندوم :

condoms-eb030

هر بسته از کاندوم را باید در همان زمانی که قرار است استفاده شود باز نمود و قبل از استفاده باید کاندوم را کنترل کرد که سوراخ و یا پاره نباشد . هنگام مصرف باید دقت نمود کاندوم در اثر تماس با ناخن پاره یا سوراخ نشود .

 

از آنجا که در ترشحات مرد قبل از انزال نیز مقداری اسپرم وجود دارد قبل از آغاز مقاربت باید کاندوم روی آلت تناسلی در حال نعوظ کشیده شود و اگر از کاندوم تنها هنگام انزال استفاده شود احتمال حاملگی وجود خواهد داشت .

 

هنگام استفاده از کاندوم باید فضای خالی انتهای ان را جهت تخلیه هوا فشار داد سپس کاندوم را باید به طریقی روی الت تناسلی کشید که این فضای خالی کوچک در انتهای ان باقی بماند تا به هنگام انزال مایع منی در این فضا جمع شده و از ریخته شدن ان به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری شود. بنابراین نوک ان تا انتها نباید کشیده شود .

 

کاندوم باید تمام طول آلت تناسلی را تا قاعده آن بپوشاند. این کار از نشت مایع منی به داخل دستگاه تناسلی زن جلوگیری می کند. در صورت احساس پارگی یا سوراخ شدگی هنگام نزدیکی بلافاصله باید آلت تناسلی به همراه کاندوم خارج شده و از یک کاندوم جدید استفاده شود.

 

بلافاصله پس از انزال در حالی که الت تناسلی هنوز در حال نعوض است به همراه کاندوم روی ان می بایست از دستگاه تناسلی زن خارج شود. جهت جلوگیری از سر خوردن کاندوم باید در حالی که با دست کاندوم روی الت نگه داشته شده است عمل خروج انجام گیرد.

 

بعد از خارج کردن کاندوم جهت اطمینان از اینکه کاندوم سوراخ نشده است باید درون انرا از آب پر نمود. و در صورت سوراخ یا پاره شدن کاندوم باید از روش اورژانسی پیشگیری از بارداری استفاده نمود .

 

حساسیت به لاتکس: جهت افراد حساس٬ کاندومی هیپوآلرژنیک از الاستومر ترموپلاستیک صناعی و نوع دیگری که از پلی اورتان است موجود می باشد که هر دو علیه STD محافظت می کنند. دومی شانس پارگی به مراتب بیشتری نسبت به جنس لاتکس دارد (۴/۸% در مقابل ۲/۳%). انواع کاندوم های ساخته شده از غشاهای طبیعی مثل روده گوساله در مقابل STD محافظ نیستند.

 

نکات مهمی که در هنگام استفاده از انواع کاندوم باید در نظر داشته باشید :

condoms-eb031

کاندوم ها را دور از حرارت ٬ نور و رطوبت نگهداری نمایید تا لاتکس ان خاصیت خود را از دست ندهد و با نزدیکی پاره نشود.

 

* از هر کاندوم یکبار استفاده کرده و از مصرف مجدد ان خودداری نمایید زیرا در این صورت احتمال حاملگی افزایش می یابد.

 

* قبل از مصرف انواع کاندوم به تاریخ انقضای ان توجه نمایید و از مصرف کاندوم های تاریخ گذشته و یا کاندومهایی که چسبناک و یا شکننده هستند خودداری نمایید.

 

* پس از استفاده کاندوم مصرف شده رادر یک قطعه کاغذ باطله پیچیده و در کیسه زباله بیندازید.

 

* برای نرم کردن کاندوم از روغن٬ وازلین و یا مواد مشابه استفاده نکنید زیرا این مواد به کاندوم اسیب رسانده و باعث خراب شدن ان می شوند. در این صورت احتمال حاملگی با کاندوم افزایش می یابد.

 

* هر چند این روش پیشگیری از بارداری روش موثری است ولی احتمال حاملگی با ان از قرص بیشتر است.


منبع: rahafun.comکاندوم خاردار زنانه تاحیری چیست ؟ طعم دار مردانه کدکس بالدار ...

. - کاندوم خاردار کاندوم زنانه کاندوم تاحیری کاندوم چیست ؟ ..... استفاده کاندوم تاخیری خاردار کاندوم طعم داربهترین مارک کاندوم چیست کاندوم چیست با ... کاندوم کدکس نوبل طرز استفاده ی کاندوم کاندوم بالدار کاندوم شکلاتی condom 42mm ..... شیک خارجی ایرانی اسم فامیل درخواستی · چرا استفاده از فیلترشکن حرام است؟

انواع کاندوم و نحوه استفاده از کاندوم - بیتوته

کاندوم زنانه کاندوم,انواع کاندوم,نحوه استفاده از کاندوم کاندوم تاخیری,خرید کاندوم,کاندم,کاندوم خاردار. ... کاندوم چیست؟ ... ۵۰ میلیون مرد در دنیا از کاندوم استفاده می کنند و بیشترین کشوری که از کاندوم برای جلوگیری از بارداری استفاده می کند .... آموزشتصویری آرایش,بافت مو و طراحی ناخن (100%رایگان) ... قیمت خودرو در بازار,خرید خودرو.

همه چیز در مورد انواع کاندوم،روش استفاده - بیوطب | بیوطب

کاندوم بهترین محافظ در برابر بیماری های آمیزشی محسوب میشود. ... آنچه که امروزه نیاز به شناخت و آموزش استفاده صحیح از کاندوم را ضروری می کند، .... تست الکترونیکی شده مصرف کنید و در خرید آن به مارک کاندوم توجه کنید که حتما از ...

دکتر رهام صادقی - همه چیز درباره کاندوم

کاندوم چیست؟ ... کاندوم را با اسامی دیگری چون (کاپوت)، (عایق پلاستیکی) و ( غلاف) هم می شناسند. ... آنچه که امروزه نیاز به شناخت و آموزش استفاده صحیح از کاندوم را ضروری می کند، ... کاندوم بهترین محافظ در برابر بیماری های آمیزشی محسوب میشود. .... لطفا بفرمایید وقتی که به داروخانه مراجعه میکنم دقیقا برای موارد ذیل باید چه مارک یا ...
اسپری تاخیری
از چه روان کننده ای برای رابطه جنسی مقعدی ...

قیمت انواع کاندوم تاخیری موجود در بازار ایران - رنگ زندگی

 قیمت انواع کاندوم تاخیری موجود در بازار ایران کاندوم های تاخیری دابل دیلی ... رنگ زندگی سایت آموزشیبرای افزایش استحکام بنیان خانواده ... از ساده ترین و موثرترین روش های مقابله با انزال زودرس استفاده از کاندوم های تاخیری است . .... به جرات می تونیم این کاندوم رو قویترین کاندوم تاخیری موجود در ایران ، خاورمیانه و ...

خرید بهترین کاندوم تاخیری برای درمان زود انزالی - رنگ زندگی

فروش قوی ترین کاندوم تاخیری موجود در ایران خرید بهترین کاندوم تاخیری برای درمان زود انزالی با کیفیت ترین و مرغوب ترین کاندوم تاخیری با قیمت کاندوم خرید. ... از راه هایی که به سرعت می توان از شر زود انزالی در روابط زناشویی خلاص شد استفاده از کاندوم است . ... آموزش روش استارت استوپ برای درمان زود انزالی.

کاندوم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اختراع لاتکس در دهه ۱۹۲۰ تحول جدیدی در استفاده از کاندوم را به وجود آورد. کاندوم‌های لاتکس ... قیمت آن از کاندوم مردانه گرانتر و کاربرد آن نیز دشوارتر است. کارایی ...

چگونگی استفاده از کاندوم تاخیری و گرفتن بهترین نتیجه.

 چگونگی استفاده از کاندوم تاخیری و گرفتن بهترین نتیجه. ... زودرس هست و برای رفع این مشکل از کاندومتاخیری استفاده می کنیم و تا حالا چند مارک مختلف رو امتحان کردیم ... 

کاندوم مردانه چیست،آموزش استفاده از کاندوم مردانه،مزایای کاندوم 

این مقاله از سایت آکاایران به تعریف کاندوم مردانه،آموزش استفاده از کاندوم مردانه،مزایای کاندوم مردانه،قیمت کاندوم مردانه و نکات تکمیلی در این باره می پردازیم.

BeFa - استفاده از کاندوم

ولی آن چیزی که شما امروزه به اسم کاندوم سیمپلکس اصلی (Simplex Original) ... آنچه که امروزه نیاز به شناخت و آموزش استفادهصحیح از کاندوم را ضروری می کند ، نقش موثر و .... بهترین روش برای پیشگیری از سرایت بیماریهای مقاربتی در هنگام رابطه جنسی و .... شده مصرف کنید (کاندوم سیمپلکس اصلی (Simplex Original)) و در خرید آن به مارک

اُاُجوو (OojoO) - بهترین مارک کاندوم

جدیدترین مدل های کاندوم و بهترین کاندوم های موجود در بازار - آموزش مسائل ... آموزش روابط ... استفاده کاندوم تاخیری خاردارکاندوم طعم دار بهترین مارک کاندوم چیست .

کاندوم و انواع آن | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

کاندوم چیست؟ ... ۵۰ میلیون مرد در دنیا از کاندوم استفاده می کنند و بیشترین کشوری که از کاندوم .... کاندوم های لاتکس خاردار و نوع پولی اورتان قیمت بالاتری دارند.

نحوه استفاده از کاندوم در زنان و مردان + عکس انواع کاندوم

عکس کاندوم کاندوم جدید خرید کاندوم کاندوم انواع کاندوم نحوه استفاده از کاندوم کاندوم ... کاندوم چیست؟ ... لوبریکانت ها یی که درکاندوم استفاده می شود باید برپایه آب (Water based) باشند نه .... بهترین مدل و حالت رابطه جنسی زوجین برای باردار شدن زنان ....اسامی سریال های رمضان ۹۴ – سریال پایتخت ۴ رمضان ۹۴ · سری دوم آموزش ترکیب و ...

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">