رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

 آموزش تاخیر زود ارضا و انزالی بدون قرص و اسپری و ژل دارو

افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی بدون نیاز به قرص ها و دارو های تاخیری شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو درمان انزال زودرس در اقایون ویاگرا سیسالیس
بدون استفاده از قرص زود انزالی در آقایون رو درمان کنید
شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو
افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی بدون نیاز به قرص ها و دارو های تاخیری
شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو

درمان انزال زودرس در اقایون

بیشتر مردها حداقل برای مدت کوتاهی زود انزالی رو در طول زندگیشون تجربه می کنند .
برای بیشتر مردان این مشکل بصورت دائم نیست و بعد از مدتی خود به خود درمان میشه .
زود انزالی یا انزال زود رس وقتی مشکل ساز میشه که از حالت موقت خارج شده و در هر بار آمیزش جنسی مرد دچار اون بشه .
راههای طبیعی زیادی برای درمان زود انزالی وجود دارد که در این مقاله ما شش راه اصلی رو به شما معرفی می کنیم.
اول بیایید ببینیم که کلا به چه حالتی زود انزالی گفته میشه ؟
زودانزالی چیست ؟
زود انزالی به جالتی گفته میشه که مرد بعد از تحریک و نعوظ کامل بالافاصله بعد از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسد و توانایی ارضای جنسی همسر خود را از دست می دهد .
معمولا انزال زود رس بین ۳۰ ثانیه تا ۲ دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد .
معمولا در راه های درمان زود انزالی بصورت همزمان بر روی بدن و ذهن اقداماتی صورت میگیرد تا مرد به حالت روان تنی ( سلامت جسمی و روحی ) مناسب برای یک نزدیکی جنسی طولانی مدت دست پیدا کند .
بیشتر :
سوال : مشکل زود انزالی در کمتر از ۱۰ ثانیه
زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟

در کشور امریکا ۲۵ تا ۴۰ درصد مردان دچار زودانزالی هستند که بنا بر اظهارات متخصصین این درصد در کشور ما بسیار بیشتر از سایر کشور هاست .
از نظر فیزیکی دلیل زودانزالی بخاطر تحریک خیلی سریع اعصاب موجود در سر آلت مردان است که باعث انزال سریع و پیش از انتظار میشود .
تفاوت زود انزالی با عدم نعوظ در مردان چیه؟
در مردانی که دچار بیماری عدم نعوظ آلت هستند ، با وجود تحریک شدن ، خون به مقدار مناسب به آلت نرسیده و باعث ایجاد اختلال در نعوظ میشود ولی در بیمارانی که از زودانزالی رنج می برند آلت به حالت نعوظ کامل می رسد ولی بلافاصله بعد شروع نزدیکی و دخول ، مردن به انزال می رسد .


چه چیزی باعث ایجاد زود انزالی در مردان می شود ؟
درحالیکه علت عدم نعوظ در مردان مربوط به بیماری های قلبی و عروقی و یا بیماری هایی مثل دیابت می شود ، دلیل زود انزالی بیشتر مربوط به مسائل روانی و آمادگی ذهنی و جسمی فرد است .
از علت های شایع انزال زود رس می تواند ، عدم رسیدن به بلوغ جسمی و جنسی کامل ، فشار عصبی بخاطر رابطه ی جنسی ، استرس برقراری رابطه ی جنسی با همسر تازه ازدواج کرده و یا حتی افسردگی را نام برد .
بیستر : 
ارتباط سیگار و قلیون با عدم نعوظ آلت درمردان !
نسل جدید کاندوم های تاخیری فیزیکی و گیاهی
ژل تاخیری
اسپری تاخیری
کاندوم های تاخیری
شش راه درمان زود انزالی
مشکل زود انزالی در کمتر از 10 ثانیه
درمان-زود-انزالی-در-مردان
شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو
پیشنوازی جنسی:
پیشنوازی یک تجربه جنسی شامل لمس کردن ، ماساژ دادن و نوازش دادن بدن شریک جنسی بدون انجام دخول است که در صورتی که با نفس های عمیق و آرام همراه باشد می تواند به درمان زود انزالی کمک فراوانی بکند .
در هنگام پیشنوازی و ملاعبه فشار خون مرد و زن به آرامی بالا می رود و از ایجاد هیجان سریع و ناگهانی جلوگیری می شود .
حفظ این آرامش بسیار مهم است چراکه مردان بسرعت به نقطه اون تحریک جنسی می رسند ولی زن ها نیاز به زمان بیشتری برای تحریک شدن دارند .
در واقع زن ها به ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان برای تحریک شدن از نظر جنسی نیاز دارند در حالیکی مردها به سرعت بسیار بیشتری تحریک می شوند .
با تمرین طولانی مدت پیشنوازی ، مردها یاد می گیرند که هیجان خود رو کنترل کنند و بدین ترتیب از نظر روانی تمرکز لازم برای جلوگیری از انزال خود را در دراز مدت پیدا می کنند .
بیستر :
بیماران دیابتی و عدم نعوظ آلت با راه درمان
معرفی انواع قرص های تاخیری با نحوه درمان زود انزالی
تمرین ماهیچه های لگنی

ادامه در صفحه ی بعد


برای اینکار کافیه که ماهیچه مثانه ی خود رو محکم فشار بدید ، مثل حالتی که می خواهید جلوی ادرار خود رو بگیرید .
با اینکار شما ماهیچه های مرتبط با انزال خود را قوی می کندی و در هنگام انزال می تونید با نگه داشتن و کنترل این ماهیچه ها جلوی انزال زودرس خود را بگیرید .
لازم به ذکر است که قوی شدن این ماهیچه ها به درمان بیماری عدم نعوظ آلت نیز کمک می کنند . بدین صورت که با محکم نگه داشتن این ماهیچه ها خون در الت نگه داشته می شود و نعوظ کامل حفظ می شود .
استفاده از کاندوم
استفاده از کاندوم در هنگام مقاربت جنسی باعث کاهش اصطحکاک در سطح الت می شود و بدین ترتیب از تحریک بیش از اندازه اعصاب آلت جلوگیری میشود و در نهایت مدت زمان بیشتری می توان به نزدیکی جنسی ادامه داد.
بیشتر : انواع کاندوم موجود در بازار ایران
ژل و کرم های تاخیری بی حس کننده
با قرار دادن مقدار کمی از ژل های تاخیری بر روی سر آلت می توان از زود انزالی در آمیزش جنسی جلوگیری کرد.
این ژل ها در ناحیه ای که مورد استفاده قرار می گیرند تا حدودی بی حسی ایجاد می کنند و از تحریک بیش از اندازه در آن قسمت جلوگیری می کنند و در نهایت مدت زمان نزدیکی را افزایش می دهند .
بیشتر : انواع ژل های تاخیری
مکمل های طبیعی
بعضی از مرد ها بر این باورند که داروهای طبیعی می تواند زود انزالی را درمان کند . واقعیت این است که هیچ داروی گیاهی خاصی برای درمان زودانزالی وجود ندارند و بیشت رداروها موجود در بازار بیشتر جنبه ی آرامش بخش دارند چراکه زودانزالی بیتش رمربوط به ماسئل ذهنی است و با مصرف آرامش بخش ، می توان بصورت کاذب ذهن را آرامش کرد و مدت بیشتر در رابطه ی جنسی باقی ماند .
بکلید روش های طبیعی دروان زود انزالی ، پیدا کردن راهی برای دوری از استرس و اضطراب است .
آرام شدن
درصد بالایی از مشکلات زودانزالی مربوط به استرس و عدم وجود آرامش در فرد است .
تمرین های آرامش بخش مثل نفس های عمیق و تکنیک های دم و بازدم می تواند به کسب آرامش کمک بسزایی بکند. کلاس های یوگا و مدیتیشن و کلا هر چیزی که ذهن شما رو آرام می کند در بهبود و درمان بیماری زود انزالی بسیار موثر است .
بیستر: 
چرا باید حتما در کنار لوازم زناشویی ژل لوبریکانت داشته باشیم ؟
نتیجه
با وجود اینکه مشکل زود انزالی برای مردم و هسرش بسیار نارحت کننده است ، ولی این یک بیماری مهلک نیست و با رو های مختلفی قابل درمان است .
درمان های انزال زودرس معمولا شامل ریلکس شدن و دوری از استرس و تنش های فکری می باشد .
شما هم می توانید بعد از مدتی تمرین و با استفاده از روش های مختلفی که در این مقاله ذکر شد به مدت زمان دلخواهتون در رابطه جنسی برسید و از نعمت های حلال الهی استفاه کنید .
همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.
منبع: فروشگاه محصولات زناشویی AntiHiv.ir
http://antihiv.ir/1344/ 

شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو - خرید انواع کاندوم .

افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی بدون نیاز به قرص ها و دارو های تاخیری شش روش ... خاردار|کاندومتاخیری|ژل لوبریکانت|اسپری تاخیری|آنتی اچ ای وی ... از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسد و توانایی ارضای... با قرار دادن مقدار کمی از ژل های تاخیری بر روی سر آلت می توان از زود انزالی در آمیزش جنسی ...

ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس 

نحوه استفاده: مقداری از ژل را بر روی آلت پمپ کرده و موضع را ماساژ دهید و پس از 30 دقیقه ... انزال شدن انواع اسپری تاخیریبهترین اسپری تاخیری بهترین داروی درمان زود انزالی ... قرص جلوگیری از انزال زودرس ... زیبایی بی نظیر بدون عمل خطرناک جراحی (ژل سیلیکونی که در عمل جراحی ... آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟

اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان - سلامت

آیا در پی ارضا همسرتان در بالاترین میزان می باشید؟ ... قوی ترین داروی تاخیر در انزال | درمان دائمی زود انزال مردان ... بهترینقرص تاخیری ... نحوه استفاده از اسپری جنسی ... تاخیر بی افته ژل بهتره یا اسپری بهتره چیزی میخوام هم تاخیری باشه و هم لذت ...انزال میشوم وهیچ ازلذت نمیبرم ازشمامیخاهم که یک دوای بدون عوارض جانبی نداشته باشد 

زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟ - - رنگ زندگی

مزایا و معایت استفاده از دارو و قرص برای رفع انزال زودرس زود انزالی و راههای ... خانه / آموزش های زناشویی / زود انزالی و راههای درمان آن چیست ؟ ... در این حالت فرد بدون ارضاء جنسی به انزال می رسد و از نظر روانی کاملاً ارضانمی شود . ... علاوه بر راه طبیعی و بدون نیاز به دارو شما می توانید از کرم ، ژل و اسپری های تاخیری برای رفع ...

بهترین قرص و کرم برای درمان زود انزالی مرد چیست؟ | دانلود ...

 معرفی انواع قرص های تاخیری با نحوه درمان زود انزالی قرص- معرفی انواع قرص های تاخیری ... بهترینداروی ایرانی بدون عوارض برای تاخیر و درمان زود انزالی مردان – بهترین قرص … ... علبهترین روش برای دیر ارضا شدن مردان چیست ، زود انزالی تکنیک درمان ... ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس …

چگونه دیر ارضا شویم(راه های درمان انزال زودرس) - آموزش مسائل 

یعنی حتی اگر زوجه نیز در اغلب نزدیکی‌ها احساس کند که انزال همسرش زود تر از زمان ... برای به تعویق انداختن خروج مایع منی در این زمان، فرد باید برای چند لحظه بدون حرکت .... نیز یکی دیگر از راههای است که می توانید به کمک آن تاخیر انزال بدست آورید. ... انواع مختلفی از قرص ها، شربت ها، اسپری ها، و سایر داروهای جنسی وجود دارند که امید ...

داروهای تاخیری زود انزالی – خرید فروش قیمت

 افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی بدون نیاز به قرص ها و دارو های تاخیری شش روش مقابله ... ژل تاخیری جنسی زود انزالی داروی درمان جلوگیری انزال زودرس – سلامت – فروشگاه ... چگونه دیر ارضا شویم(راه های درمان انزالزودرس) – آموزش مسائل جنسی و … ... قرص اسپری تاخیری زود انزالی بزرگ کننده سایت تفریحی سرگرمی …

داروی تاخیری انزال – خرید فروش قیمت

قدرتمندترین داروهای خارجی جهت برای رفع زود انزالی و تاخیر انزال قرص وادول با توان بالا… ... اسپری تاخیری انزال و ارگاسم، درمان انزال زودرس مردان – سلامت – فروشگاه خرید ... شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو – خرید انواع کاندوم محرمانه ... چگونه دیر ارضا شویم(راه های درمان انزال زودرس) – آموزش مسائل جنسی و …

خرید بهترین اسپری جلوگیری از انزال زود رس و زود ارضایی - ...

خرید پستی محرمانه اسپری و قرص برای زود ارضا نشدن زود ارزایی. جلوگیری انزال زود رس,خرید قرص وگادول,دیر انزالی بادارو,قرص تاخیری قوی. بهترین اسپری و ژل تاخیری ژل تاخیری ... نحوه استفاده از ژل تاخیری ایموشن چگونه است؟ درب محفظه ژلرا باز کرده و مقداری از آن را ... شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو - خرید انواع کاندوم .

best+spray prevent premature ejaculation satisfaction - 

بهترین اسپری برای جلوگیری از زود ارضا شدن برای زود انزالی اسم ژل اسپری قرص ... بهترین داروی درمان زود انزالی بهترین قرص تاخیری تاخیر انزال جلوگیری از انزال زودرس ... شش روش مقابله با زود انزالی بدون نیاز دارو - خرید انواع کاندوم|محرمانه .... Jun 2, 2014 - نحوه استفاده از اسپری تاخیری روش مصرف ابتدا آلت خود را با آب و صابون .
 

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">