رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰
 آموزش ارضا شدن آقایون + مرد ها چگونه ارضاء می شوند؟
تحریک شدن,ارضاء شدن,نقاط حساس بدن مرد,نقاط حساس بدن آقایان,چگونه مرد را تحریک کنیم,چگونه پسر را تحریک کنیم,مرد ها چگونه ارضا می شوند,آموزش ارضای مرد ها
 

 

آموزش ارضا شدن,ارضا شدن,ارضاشدن,دیر ارضا شدن

آموزش ارضا شدن

 

آموزش ارضا شدن/چگونه دیر ارضا شویم؟

هر مردی می تواند در رابطه جنسی خود چندین بار ارگاسم شود. برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جنسی مردانه، روابط زناشویی و تکنیک های خاص آن داشته باشید. هدف اکثر مردان در روابط زناشویی، انزال است نه عشق بازی. وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر ارضا خواهد کرد.

ارگاسم های چندگانه به دنبال هم اتفاق می افتند، بدون اینکه فرد در خلال آنها تحریک جنسی خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتی می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها چندین بار در روابط زناشویی به ارگاسم برسند.درمورد خانم ها،ارگاسم چندگانه به این معناست که مدت زمان کمی بعد از اولین ارگاسم، تحریک جنسی خود را بازمی یابند، که معمولاً بلافاصله یا بعد از چند دقیقه اتفاق می افتد. وقتی زنی در یک رابطه جنسی چندین بار به ارگاسم می رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.

خیلی از مردان اشتباهاً تصور می کنند که وقتی بتوانند بعد از انزال دوباره تحریک شوند و به یک انزال دیگر دست پیدا کنند، یعنی ارگاسم چندگانه داشته اند. این اشتباه است. س ک س چند ارگاسمه مردانه به س ک سی گفته می شود که در خلال ارگاسم ها، نعوظ یا تحریک جنسی از بین نرود. ارگاسم چندگانه فقط شامل ارگاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زمانی است که انزال با آخرین ارگاسم همراه می شود.قبل از توضیح بیشتر بد نیست که با فرایند تکنیکی “چرخه تحریک جنسی” آشنا شوید.

۱- مرحله تحریک

· گرفتگی عروق

· نعوظ

· بالا رفتن ضربان قلب

· بلند شدن نسبی بیضه و افزایش سایز

· سفت شدن نوک سینه ها

 

۲- مرحله پایا

· بزرگ شدن بیشتر سر آلت تناسلی و بیضه ها

· بلند شدن کامل بیضه

· بنفش شدن سر آلت تناسلی

· ترشح غدد کوپر

· نفس نفس زدن

 

۳- مرحله ارگاسم (از دفع مایع و انزال تشکیل شده است)

دفع مایع

· اسپرم و مایعات از رگ وابران، کیسه های مایع منی و غده پروستات خارج شده و در ته مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات جمع می شوند.

· کشش ماهیچه ای درست قبل از رها شدن فشار و تنش

· بالا رفتن بیشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشیاری از انزال قریب الوقوع

انزال

· عضله تنگ کننده ادرار محکم بسته می شود.

· انقباضات ریتمیک پروستات، عضلات میاندوراهی و آلت تناسلی و خارج شدن مایع منی.

· تیرگی جزئی هوشیاری

 

۴- مرحله تحلیل

· از بین رفتن تحریک

· خوابیدن آلت تناسلی و جمع شدن پوست بیضه

· برگشت کشش عضلانی

· پایین آمدن ضربان قلب و فشارخون

 

ارگاسم چندگانه دربرابر ارگاسم همراه با انزال

هر دو نوع این ارگاسم ها یکسان شروع می شوند: از تحریک تا نقطه ای نزدیک به انزال. در این نقطه، مرد یکسری انقباضات تناسلی را تجربه می کند که ۳ تا ۵ ثانیه طول می کشد. این انقباضات، ارگاسم های لگنی نامیده می شوند که ابتدا حس لرزش یا رهایی جزئی فشار را به همراه دارد. وقتی این نقطه کاملاً تشخیص داده شده و کنترل شود، می توان این احساسات را بیشتر و شدیدتر کرد.وقتی فرد به این نقطه می رسد، هدف رسیدن به انزال نیست بلکه کاهش تحریک است، فقط به اندازه ای که بتوان میزان تحریک را کنترل کرد. می توان با فشردن عضلات لگنی میزان تحریک را به خوبی کنترل کرد.

در یک ارگاسم تکی عادی که همراه با انزال است، مرحله پایا سریعاً گذشته ، ارگاسم فروکش کرده و انزال اتفاق می افتد. در یک رابطه زناشویی با ارگاسم چندگانه، مرحله پایا پس از اولین ارگاسم و ارگاسم های بعدی همچنان باقی می ماند. ارگاسم های پی در پی معمولاً کمی قوی تر از ارگاسم قبلی هستند تا جایی که مرد تصمیم می گیرد در آخرین ارگاسم انزال داشته باشد. انزال کاملاً انتخابی است. حتی پس از چند ارگاسم فرد می تواند تصمیم بگیرد که اصلاً انزال نداشته باشد که در این حالت تحریک تقریباً یک ساعت بعد فروکش می کند، برخلاف انزال که تحریک جنسی دفعتاً و به سرعت فرومی نشیند.

 

چطور ارگاسم چندگانه ممکن است؟

“چرخه واکنش” مردها و زنها تقریباً شبیه به هم است. تفاوت جزئی بین آنها انزال مرد است. زنهایی که ارگاسم های چندگانه دارند قادرند درصورت کاهش تحریک به مدت زمان کوتاهی بعد از اولین ارگاسم خود، ارگاسم های متوالی و پی در پی داشته باشند، دلیل آن این است که آنها انزال ندارند.

انزال دوره بی پاسخی را در مردها آغاز می کند. طی این مدت، اکثر مردها نمی توانند به خاطر از دست دادن تنش جنسی دوباره تحریک شوند و آلت تناسلی نسبت به هرگونه تماس حساس می شود. ازآنجا که خانم ها از نظر بیولوژیکی قادر به انزال نیستند، این خصوصیت را ندارند و می توانند بسیار آسانتر از مردها ارگاسم های چندگانه داشته باشند.

اولین قدم در فهمیدن اینکه مردها چطور می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند این است که بدانند ارگاسم و انزال دو اتفاق کاملاً مجزا و قابل تشخیص از همدیگر هستند. اکثر مردها همیشه ارگاسم و انزال را به طور همزمان تجربه کرده اند به همین دلیل قادر به تشخیص آنها از هم نیستند.

دومین قدم این است که بتوانید ارگاسم و انزال را از هم تشخیص دهید.

 

 

آموزش ارضا شدن,ارضا شدن,ارضاشدن,دیر ارضا شدن

آموزش ارضا شدن

 

توانایی تشخیص ایندو از هم شامل عضله لگنی می شود. این همان عضله ای است که جریان ادرار را در نیمه راه متوقف می کند. اگر نگه داشتن جریان ادرار برایتان دشوار باشد یعنی عضله لگنی شما ضعیف است. در اینصورت باید روی قوی تر کردن آن کار کنید تا بتوانید ارگاسم چندگانه داشته باشید. وقتی عضله لگنی را فشار داده و منقبض می کنید باید احساس کنید که همه آنچه در عمق لگنتان است به سمت بالا کشیده می شود.

 

تمرینات تنفسی

· روی یک صندلی راحت بنشینید و شانه هایتان را ریلکس کنید.

· دستها را روی شکمتان درست زیر ناف قرار دهید.

· نفس را عمیقاً توی ریه بکشید. عمیقاً از بینی نفس بکشید طوریکه شکمتان باد کند.

· نفس را به طور کامل بیرون دهید طوریکه شکم دوباره به ستون فقرات بچسبد. احساس خواهید کرد که لگن و آلت تناسلیتان به سمت بالا کشیده می شود.

· این حرکت را ۹ تا ۳۶ مرتبه تکرار کنید.

 

آماده سازی خود

توانایی داشتن ارگاسم چندگانه برای یک مرد قابلیتی درخور توجه است اما به آماده سازی زیادی نیاز دارد. همانطور که قبلاً هم ذکر شد، یکی از قدم های اولیه شناخت عضله لگنی است. برای اینکه با آن آشنا شوید باید یاد بگیرید که چطور آنرا به درستی کنترل کنید. قسمتی از این کنترل به مرور زمان و با تجربه به دست می آید اما بخش اعظم آنرا باید با تقویت از طریق تمرین مداوم به دست آورید. این تمرینات را می توانید در هر مکانی بدون اینکه کسی متوجه شود انجام دهید.

تمرین

· راحت بنشینید و مثل زمان عادی با همسر خود رابطه جنسی را شروع کنید.

· درست همانجایی که نزدیک به انزلتان است متوقف شوید. عضله لگنی خود را منقبض کرده و نگه دارید و تا ۱۰ بشمارید.

· سپس خود را ریلکس کنید و چند دقیقه استراحت کنید.

· دوباره شروع به رابطه جنسی کنید و اینبار کمی به نقطه انزال نزدیکتر شوید و دوباره عضله لگنی خود را منقبض کنید.

· دوباره رابطه را ادامه دهید و به تحریک جنسی و احساسات خود توجه خاص داشته باشید. کلید کار اینجا این است که درمورد واکنش جنسی خود بیشتر بفهمید تا بتوانید راحت تر آنرا کنترل کنید.

توقف درست قبل از انزال

دوباره به رابطه جنسی ادامه دهید، با این تفاوت که اینبار تا جایی پیش بروید که به انزال برسید. درست قبل از ارگاسم انقباضات متعددی را احساس خواهید کرد که نشاندهنده شروع انزال در ته آلت تناسلی یا حتی عمیق تر در لگنتان است. با شروع این انقباضات یا درست قبل از شروع آن تحریک را متوقف کرده و عضله لگنی را سفت منقبض کنید. احتمالاً حس خواهید کرد که در حال انزال هستید اما باید آنرا متوقف کنید. سفت کردن و منقبض کردن درست عضله لگنی انزال را نگه می دارد.

مقدار کمی ازمایع منی خارج می شود اما نه با آن فشار که در ارگاسم های تکی تجربه می کنید. اگر موفق شدید انزال را بعد از ارگاسم خود متوقف کنید دوباره شروع به خودارضایی کنید. تحریکتان باید بسیار بالا باشد و باید بتوانید اینکار را به مدت کوتاهی ادامه دهید تا به یک ارگاسم دیگر برسید.

اگر بار اول نتوانستید انزال خود را متوقف کنید، احتمالا یا عضله لگنیتان به اندازه کافی قوی نیست و یا در زمان مناسبی آن را منقبض نکرده اید. اگر دیر شروع به منقبض کردن آن بکنید انقباضات انزال دیگر شروع شده اند و دیگر متوقف کردن آن غیرممکن است. با تمرین بیشتر زمانبندی آن دستتان می آید.

 

نقش شریک جنسی

تکنیک های زیادی برای بالا بردن موفقیت خود در ارگاسم چندگانه وجود دارد. بهترین تکنیک ممکن تمرین آن با شریک جنسیتان است. اگر بتوانید در این کار موفق شوید می توانید هم خودتان و هم شریک جنسیتان را به لذت بسیار بیشتری برسانید.

 

غلبه بر مشکلات

بدون شک بزرگترین مانعی که اکثر مردها در ارگاسم چندگانه تجربه می کنند، ناتوانی در انقباض عضله لگنی در طی ارگاسم برای متوقف کردن انزال است. ممکن است یکسری انقباضات را حس کنید اما نباید منقبض کردن را در این نقطه رها کنید چون حتی اگر در متوقف کردن انقباضات انزالی موفق هم شوید، چند انقباض از آن نوع را حس خواهید کرد. اگر موفق شوید، انقباضات قبل از انزال متوقف می شوند و باید بتوانید دوباره تحریکتان را ادامه دهید بدون اینکه حستان از بین برود.

یک مشکل دیگر ناتوانی در تشخیص آغاز و پایان مرز مراحل پایا، ارگاسم و انزال است. اگر نتوانید فرق بین ارگاسم و انزال را تشخیص دهید، که کلید کار در تجربه ارگاسم چندگانه است، اگر موفق هم شوید فقط تصادفی بوده است.

بعضی از مردها سعی می کنند خیلی سریع و شدید خود را تحریک کنند ولی این راه خوبی برای آگاهی از سطح هوشیاری جنسی خود نیست. اگر سعی کنید تحریک جنسی را آرامتر انجام دهید می توانید مرز بین تحریک، مرحله پایا، و ارگاسم را خیلی راحت تر تشخیص دهید. با این روش خیلی بهتر متوجه خواهید ش

د که چه زمان باید عضله لگنی خود را منقبض کنید، کی تحریک را متوقف کنید، و کی عضله لگنی را ریلکس کنید و برای تجربه یک ارگاسم دیگر دوباره تحریک را آغاز کنید.

 

فشار لگنی بعد از تحریک

فشار در ناحیه لگن نتیجه طبیعی افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی است. اگر میزان این فشار قابل تحمل نباشد، می توانید با تنفس عمیق، بلند کردن پایین تنه و ماساژ بیضه به آرامی آنرا کمتر کنید. این کار باعث می شود انرژی بیضه به سایر قسمت های بدن منتشر شود. همچنین می توانید ۵ تا ۱۰ دقیقه به پشت بخوابید.

 

سایر فواید ارگاسم چند گانه

با یادگرفتن ارگاسم چندگانه می توانید سایر مشکلات جنسی مثل انزال زودرس را هم برطرف کنید. با این روش نه تنها می توانید زمان رابطه زناشویی خود را بیشتر کنید بلکه استرس و اضطرابهایتان هم کمتر شده و می توانید بیشتر روی ارضای خود و شریک جنسیتان تمرکز کنید.

 

سن

ممکن است خیلی از شما سوال کنید که آیا سن هم می تواند در موفقیت یا شکست این تکنیک ارگاسم چند گانه تاثیر داشته باشد یا نه. موفقیت همه مردها در این تکنیک یکسان نیست چون فعالیت جنسی آنها و میزان آگاهیشان از سطح هوشیاری جنسی خود یکسان نیست.

اگر در رسیدن به ارگاسم های تکی چه به تنهایی چه همراه با شریک جنسی خود مشکلی نداشته باشید، یاد گرفتن ارگاسم چندگانه فقط نیازمند صبر، عزم و تلاش است. اما اگر در داشتن ارگاسم های تکی هم مشکل دارید در ارگاسم چندگانه نیز با مشکلات و مسائل بیشتری روبه رو خواهید بود. به همین دلیل اگر احساس می کنید که در روابط جنسی خود مشکلات جدی دارید حتماً با پزشک متخصص درمیان بگذارید.

 

تفکرات قدیمی در مورد ارگاسم چندگانه

مسئله ارگاسم چندگانه ایده جدیدی نیست. فلاسفه چین قدیم، هزاران سال پیش آن را می شناخته اند. بسیاری از رمز و رازهای جنسی هنوز ناشناخته مانده است. باوجود اینکه طی دهه چهل و پنجاه محققان زیادی در زمینه مسائل جنسی در غرب توانایی مردان در داشتن ارگاسم چندگانه را تایید کردند. اما حتی در این عصر میزان ناآگاهی جنسی، راهنمایی های غلط و سردرگمی جنسی به وفور دیده می شود.

خط آخر

خط آخر اینکه توانایی شما در داشتن ارگاسم چندگانه به آگاهی و هوشیاری کلی شما در زمینه جنسی و قدرتتان در کنترل عضلات لگنی بستگی دارد. شایان ذکر است که قابلیت ارگاسم چندگانه را نمی توانید یک شبه به دست آورید. بااستفاده از مطالبی که در این مقاله در مورد ارگاسم چندگانه ذکر شد، احتمالاً باید متوجه شده باشید که هفته ها یا حتی ماه ها ممکن است طول بکشد تا بتوانید در این زمینه موفق شوید. نتیجه ای که به دست می آورید به تلاش و اراده خودتان بستگی دارد.

منبع :moshaversxi.blogfa.com تحریک کردن مردان چگونه است

مردان چگونه تحریک می شوند؟

بطور کلی مردان هم آسانتر و هم زودتر از زنان تحریک می شوند البته این امر متاسفانه در بعضی از جوامع آنطور که باید و شاید جا نیفتاده و افراد مخصوصا خانمها دید منفی به تحریک پذیری زود مردان دارند اما این یک امر خدادادی می باشد که در ژن جنس مذکر قرار داده شده است اما برخی رفتارها و یا بلوغ زودرس و یا دیرس باعث تغییراتی در نوع تحریک پذیری افراد بوجود می آورد به عنوان مثال برخی مردان با لمس کردن قسمتی از بدن جنس مخالف خود تحریک می شوند و یا حتی بعضی دیگر با لمس آنی جنس مخالف چیزی فرارتر از تحریک بوجود می آید و آن ارضاء شدن است البته من اسم این نوع ارضاء شدن را ارضاء منفی تلقی می کنم اینگونه افراد بدون آنکه در اراده آنها باشند علاقه مند به لمس کردن جنس مخالف خود هستند مشکل اینگونه افراد ارسال پیامهای عصبی زود رس به غده هیپوتالاموس مغز می باشد و باعث تحریک شدن زود رس می شود…

مردان از چه رفتارهای برای تحریک شده از سوی همسرشان لذت می برند؟

همیشه گفتم باز هم می گویم زن موجودی لطیف پاک و قابل احترام است البته تمامی اینها دلیلی بر این نمی باشد که اگر کسی به همسر خود احترام بگذارد به آن لفظ زن ذلیل را بچسبانیم اگر شما بعنوان یک زن می خواهید همسر خود را تحریک کنید پیشنهاد می کنم رفتارهای زیر را انجام دهید

بکار گیری لطافت زنانه مثل طرز صحبت کردن نوع الفاظی که به کار می برید تا آنجا که می توانید با صدای نرم آهسته شمرده و شیوا صحبت کنید پوشیدن لباسهای آزاد که تمامی برجستگی های بدن شما پیدا باشد کمی ناز کردن عشوه گری لمس کردن بوسه های آنی و کوتاه هرگز هنگام برقراری رابطه جنسی بلافاصله تمام لباسهای خود از تن در نیارید مو زدائی فراموش نشود و پاکی

 

انتظارات زنان از مردان در روابط زناشوئی

نکته که آقایان باید حتما به آن توجه داشته باشند این است که بر خلاف تفکر بوجود آمده زنان نیز به رابطه جنسی گرایش زیادتری دارند شاید تعجب کنید اما منظور زنان از رابطه جنسی آن چیزی نیست که بلافاصله بعد از شنیدن رابطه جنسی در ذهن مردان پدیدار می شود بکارگیری عشق در رابطه جنسی از سوی زنان فوق العاده اهمیت بالایی دارد همسر خود را به آرامی لمس کنید تمامی اندام آنرا کامل نظاره کنید با موهای آن بازی کنید لازم به ذکر که بدونید رابطه جنسی فقط دخول نیست به زنان خود احترام بگذارید توجه داشته باشید که اگر به همسر خود کمی توجه داشته باشید همسر شما بیش از دو برابر ان مایه ای که شما برای آن گذاشتیدبرای شما مایه می گذارد زنان از طرز صحبت کردن شوهرشان لذت می برند به آرامی صحبت کنید متین و با وقار مطمئن باشید زنان در بعضی مواقع داغ ترین موجودات روی زمین می شوند بطوریکه حتی با حرف زدن شوهرشان تحریک می شوند این بستگی به خودتون داره اکثر زنها از موهای موجود در سینه شوهرشان لذت میبرند شاید این از نظر شما پوچ باشد اما … هیچ موقع عجله نکنید متانت متانت متانت آرم و با آرامش . ادامه دارد

 

رفتارهای دختران قبل از ازدواج

هر دختری روزی ازدواج می کند روزی همسر می شود و روزی مادر و روزی مادربزرگ دختر موجودی زیبا با نرمی ولطافت بالا دختر موجودی کنجکاو موجودی شلوغ و پر هیاهو در سنین نوجوانی و جوانی وبالاخره دختر موجودی با شیطنتهای کوچک و در بعضی مواقع بزرگ من کاری به جامعه کنونی ایران ندارم که بعضی ها ایمیل برای من ارسال می کنند و شکفه و شکایت از دخترهای امروزی در ایران می کنند حرفهای من کلیست معیارهای دختران در هر سن متفاوت می باشد در سنین نوجوانی و ابتدای جوانی فقط و فقط تیپ و ظاهر در سنین ۲۰ تا ۲۵ سال تا حدودی مادیات اما درک واقعی آنها و معیار اصلی و ماندگار آنها چیست؟ دختر همیشه خود را موجودی وابسته می داند و به یک تکیه گاه مطمئن احتیاج دارد تا زمانی که در خانواده می باشد پدر خانواده حکم یک تکیه گاه دارد و پشت گرمی دختر به پدر می باشد یکی از دلایلی که رابطه دختران با پدر خیلی خوب هست هیمن موضوع می باشد بعد از پدر سرپرست خانواده در محیط زندگی بعد از ازدواج همسر باید یک تکیه گاه مطمئن باشد از هر نظر اگر شما پدری پولدار دارید و قرار هست بعد از ازدواج مثلا کارخانه پدر خود را مدیرت کنید و پدر شما خانه اتومبیل و پول در اختیار شما قرار می دهد مطمئن باشید همسر شما یک ضعف را در وجود شما احساس می کند و اکثر وقتها این ازدواجها به سبب خود شما نمی باشد بلکه به سبب وجود وضعیت مادی پدر شما میباشد اینجا باید عرض کنم زنان و مردانی در زندگی خود موفق هستند که زندگی خود با دستهای خود بسازند البته مقداری کمک بد نیست اما صدقه اصلا جایز نیست مردانگی خود را حفظ کنید بعضی از پسرها به اینکه احساس ندارند افتخار می کنند اما اینگونه افراد باید لدانند که ابراز احساسات از سوی شما سلاح شما برای شیفته کردن دوست دختر نامزد و یا همسر شما میباشد

من از همه دخترها و پسرهای جوان می خواهم که این رو در ذهن خودشون پرورش بدهند که دوست داشتن فقط و فقط خاص یک نفر میباشد و دوست داشتنهای خود را میان چند نفر تقسیم نکنند چراکه روزی همه را از دست خواهند داد .

منبع:سایت تنظیم خانواده

آموزش ارضا شدن, ارضا شدن, ارضاشدن, دیر ارضا شدن, رابطه جنسی, ارگاسم مردان, نعوظ, سفت شدن نوک سینه


چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشوند

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1015-1392-06-03-08-37-45
نحوه تحریک جنسی مردها-شوهرم را چگونه تحریک کنم ... دهید : در مردها با تحریک آلت تناسلی و مالش و نوازش آن حالت نعوظ فراهم می شود ( بلند شدن و سفتی ... شوهر باید زمانی که مطمئن نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدننزدیک نشده از ارضاء خود جلوگیری کند. ... جنسی،رابطه زناشوئی،نکاح،شوهر،همسر،مرد،زن،پسر،عقد،نامزدی،عشق،احساس،آموزش رابطه ...

تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است ) - پایگاه ...

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/46-1389-02-19-09-07-34
آموزش جنسی ... بطور کلی مردان هم آسانتر و هم زودتر از زنان تحریک می شوند البته این امر متاسفانه در بعضی از جوامع ... تحریک بوجود می آید و آن ارضاء شدن است البته من اسم این نوع ارضاء شدن را ارضاء منفی تلقی می کنم اینگونه ... کاری به جامعه کنونی ایران ندارم که بعضی ها ایمیل برای من ارسال می کنند و شکفه و شکایت از دخترهای امروزی ...

آموزش ارضا شدن - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/stimulation1-zanashoeei2.html
آموزش ارضا شدن/چگونه دیر ارضا شویم؟ هر مردی می تواند در ... وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر ارضا خواهد کرد. ... انزال دوره بی پاسخی را درمردها آغاز می کند. .... ارضاء شدن همزمان.

روشهایی برای تحریک جنسی مناسب شوهرتان - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/procedures1-stimulation-husband.html
رابطه جنسی خوب و لذت بخش باعث استحکام زندگی مشترک می شود چگونه با همسرتان رابطه جنسی ... چگونهمیتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند؟ .... دیدن ارگاسم و ارضاء زن برای مرد بسیار ارزشمند و تحریک کننده است . ... توجه به این نکته مهم است که معمولاً مردها پس از ارضاشدن یا می‌خوابند، یا پشت به زن می‌کنند. .... آموزشمهارت‌های زندگی ...

مردان چگونه تحریک میشوند-چگونه شوهرم را تحریک کنم

tanzimkhanevadeh.ir/.../مردان-چگونه-تحریک-میشوند-چگونه-شوهرم-را-ت...
۲۱ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مردان چگونه تحریک میشوند-چگونه شوهرم را تحریک کنم. ... بسته اموزشی زوج خوشبخت ... البته باید که زوج ها تا آنجا که می توانند در زندگی جنسی خود با همسرشان ... نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدننزدیک نشده از ارضاء خود جلوگیری کند.

نحوه ارضا شدن سریع خانم ها

tanzimkhanevadeh.ir/posts/768/نحوه-ارضا-شدن-سریع-خانم-ها.html
۲۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ارگاسم خانم ها و آقایان با هم متفاوت است از این نظر که آقایان از یک طریق به ارگاسم یا ... خانها یکی از طریق دخول ارضا میشوند اصطلاحا واژینال و دیگری بر اثر تحریک ... به زبان دیگر یعنی بجای اینکه باارضا شدن یک نفر معمولا مرد، نفر بعدی .... ارضا شدن سریع خانم ها 267783 بازدید; مردان چگونه تحریکمیشوند-چگونه ...

ناگفته های مسایل همبستری و عشقبازی - تحریک جنسی مرد

masaelejensihot.blogfa.com/tag/تحریک-جنسی-مرد
ناگفته های مسایل همبستری و عشقبازی - تحریک جنسی مرد - آموزش صحیح روابط جنسی و آموزش ... تحریک شدن ،ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است ) ... مردان چگونه تحریک می شوند؟ .... خانم ها آیا می دانید که چه چیزهایی شعله جنسی آقایون را خاموش می کند؟

تحریک جنسی مردان - ابزار وبلاگ

tiptap.ir/12165/تحریک-جنسی-مردان-آقایان-با-کدام-قسمتها.html
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - عفونت واژن در خانم ها و روشهای پیشگیری از آن. ۲۸ تیر ۱۳۹۴ .... تحریک جنسیمردان- آقایان با کدام قسمتهای بدن زنان تحریک میشوند؟ ۳۱ اردیبهشت ...

مردان از چه راه های تحریک میشن ؟ :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/1270/مردان-از-چه-راه-های-تحریک-میشن
جسم رو ارضاء می کنید ولی غافل از ارضاء روحی اون میشید . ... شما خانم ها مایلید در حین رابطه حرف بزنید و حرف بشنوید ولی مردها مایلند که سکوت کنند و بشنوند . ... الان بنظرم میرسه چون اولین حس های جنسی من با لمس خارجی ارضا شدن، پس بدن من به این ...... آقای نجفی با حرف زدن کهه نمیشه به ملت آموزش داد که شما لطف کن عملیشو براشون بذار.

آموزش ارضا شدن - چگونه دیر ارضا شویم - مشاوره جنسی

www.niceboy.ir/post/42/آموزش-ارضا-شدن--چگونه-دیر-ارضا-شویم.html
|اطلاعات جنسی|نیاز جنسی|مشاوره جنسی آنلاین|آموزش ارضا شدن - چگونه دیر ارضا شویم .... وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، ... اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها ...

چگونه دیر ارضا شویم(راه های درمان انزال زودرس) - آمیزش جنسی را ...

trainingbam.blogfa.com/post/21
البته آنچه مسلم است ، این است که زنان معمولا دیرتر از مردان ارضا می‌شوند و عدم آگاهی ... در حالی که می‌توان با یک آموزش درست در این زمینه از احساس نارضایتی زوجین جلوگیری کرد. ... برای درمان انزال زودرس و به عبارتی همان دیر ارضا شدن باید ابتدا حجب و حیای .... از آنجایی که خانم ها انرژی جنسی شان مانند آقایون پس از تجربه اولین ارگاسم به ...

آموزش مسایل زناشویی پیرامون فرم دادن به سینه

masaelejensiehot.mihanblog.com/
۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اما چیزی که در واقع به تجربه مشاهده می شود این است که بعضی زن ها چه از نظر احساسی و چه ..... ارگاسم خانم ها و آقایان با هم متفاوت است از این نظر که آقایان از یک طریق به ... به زبان دیگر یعنی بجای اینکه با ارضا شدن یک نفر معمولا مرد، نفر بعدی ... برچسب ها: چگونه زنان را زود ارضا کنیم، آموزش ارضا کردن زن، زود ارضا کردن ...

اموزش های جنسی - چگونه مردان را تحریک جنسی کنیم(به طرف ...

matlabjensi.blogfa.com/post/3
در این جا چهار نکته اساسی را یاد خواهید گرفت که هر زنی باید آن ها را بداند . نکاتی که ... یکی از اولین مراحل درارضای یک مرد ، مرحله "برانگیختگی" می باشد . اسم این ...

چگونه ساک بزنیم - خاتون آنلاین

www.khatoononline.ir/different/rabete-dahani.html
۱۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آموزش لیس زدن زن و مرد در رابطه جنسی ... چگونه میتوان اقایان را به اوج لذت جنسی رساند و کمی در مورد نقاط تحریک امیز اقایان و نحوه .... وقتی اول زن ارضاء شود تمایل جنسی مرد بیشتر میشود ومی تواند براحتی خود را به اوج لذت برساند ... مهمترین قسمت: معمولاً مردها پس از ارضاشدن یا می‌خوابند، یا پشت به زن از او دوری می‌کنند.

تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است )

www.jostgood.ir/nfdnsjscysrcqdsvdmnjdsdsncrctdsnd.html
نوک پستانهایش سفت می شوند با اینکه ممکن است ... تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است )علامت های ارضا شدن زن ها | مجله پزشکی دکتر سلام3 روز پیش .

تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است ) نحوه ...

voluptuous.rozblog.com/.../آدرس%20صفحه%20شما%20در%20فیسبوک
تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است ),نحوه ارضا شدن سریع خانم ها,آموزش ارضا ... بطور کلیمردان هم آسانتر و هم زودتر از زنان تحریک می شوند البته این امر ...

نشانه های ارضا شدن دختران | مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/tag/نشانه-های-ارضا-شدن-دختران/
اما اغلب آقایان نیاز دارند در مورد ارضای خانم هایشان مطمئن شوند. ... با اینکه ممکن است خانمتان سرد یا عصبی باشد، سفت شدن نوک پستان ها، به همراه چند نشانه دیگر ... با اینکه این مسئله بیشتر به مردان نسبت داده می شود، اما زنانی هم هستند که چرتی می زنند ... بیقرار خواهد شد، بلکه حتی به تمام دوستانش خواهد گفت که شما چگونه مردیهستید.

اسرار ارضای خانمها را بیاموزید- آموزش ارضای خانم ها | مجله ...

nclz.ir/اسرار-ارضای-خانمها-را-بیاموزید-آموزش-ا/
۵ روز پیش - ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها ...ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها .... چگونه یک مرد را جذب کنیم – مردان جذب چه زنانی می شوند؟

خود ارضائی در خانمها

www.safarinejad.com/en/ArticleDetail/.../Default.aspx?...
عدم مهارت و اطلاع کافی همسر از چگونگی ارضاء شدن خانمها. ... مرد اصلا یا نمی داند که یک خانم نیز باید بهارضاء جنسی برسد و یا اینکه چگونه یک خانم باید ... اکثریت قریب به اتفاق مردها فکر می کنند که رابطه واژینال مهمترین قسمت یک رابطه جنسی ... اکثر مردان ظرف دو دقیقه رابطه واژینال دچار انزال می شوند، در صورتیکه خانمها برای رسیدن ...

اسراری که آقایان باید درباره ارضای جنسی خانمها بدانند - مردمان

www.mardoman.net/family/wos/
ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی ... ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها ...

ارضا شدن خانم ها/ ارگاسم - مجله اینترنتی دلگرم

www.delgarm.com/marriage/.../23760-how-to-make-a-woman-orgasm
۶ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شهوتی کردن زن-چگونه با همسر خود حال کنیم-ارضا کردن زن-چگونه به همسر خود حال ... از آنجا که خانم ها خیلی سخت تر از آقایان به ارگاسم می رسند داشتن رابطه صمیمی، کلید ... اصولا مردها ترجیح می دهند کمی خشن رفتار کنند اما خانم ها طرفدار آرامش هستند. ... هر چه آرامش خانم در کنارتان بیشتر باشد ارگاسم سریعتر انجام می شود.

رابطه جنسی ارضا کننده و علایم آن - آموزش مسائل جنسی

dj-doc.blogfa.com/post/10
ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی ... ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها ... یادتان باشد آقایان در تقریباً 2 دقیقه به ارگاسم میرسند درحالیکه این زمان برای خانم ها .... تمام خانم ها می توانند به آسانی بیاموزند که چگونه می توانند به اوج لذت برسند و ...

تحریک شدن ارضاء شدن تحریک مردان چگونه اس - درباره ی ما

ketab.diacoweb.ir/.../aHR0cDovL3d3dy5oYW1zYXJqYXZhbi5vcmcvM...
برچسب ارضا> شدن> در زنان ازدواج ایده آل marriage id تحریک> شدن> ، ارضاء> شدن> ... برچسب ها آموزش ارضا شدن در مردان چگونه دیر ارضا شو آموزش ارضا شدن چگونه دیر ... مردان چگونه تحریک میشوندنحوه تحریک شدن تحریک شدن ، ارضاء شدن ام اس جدید, اس ام ...

آموزش تحریک شوهر در روابط زناشویی - سرزمین تیک تاک

wiki.tiktak.info/457/2015/04/.../آموزش-تحریک-شوهر-در-روابط-زناشویی/
۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شما خانم ها مایلید در حین رابطه حرف بزنید و حرف بشنوید ولی مردها مایلند که سکوت کنند و بشنوند . ... آقایان از کدام قسمتهای بدن زنان تحریک میشوند ..... آموزش تحریک جنسی مردان , نقاط حساسمرد , چگونه ارضا کردن آقایان .... شوهر باید زمانی که مطمئن نشده که زن به اوج لذت و ارضا شدن نزدیک نشده ازارضاء خود جلوگیری کند.

چگونه مردان را ارضا کنیم

mehr.vistablog.ir/post/582
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک کردن مردان چگونه است . ... را تحریک کنیم,چگونه پسر را تحریک کنیم,مرد ها چگونه ارضا می شوند,آموزش ارضای مرد ها.

روش های ارضا کردن زنان - مجله اینترنتی | 99up.ir

99up.ir/روش-های-ارضا-کردن-زنان-178
روش های ارضا کردن زنان, ارضا کردن زنان, آموزش ارضا شدن, ارضا شدن ... طبق آخرین آمار، حدود 20% خانمها اصلاً ارضاء نمی شوند، شاید با این آمار فکر کنید که ... ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجود .... مراحل درمانی نازایی در زوجین جوان · چگونه از عوارض جنسی فشارخون پیشگیری کنیم؟

روش مناسب تحریک جنسی شوهر - پارسی طب

fa.parsiteb.com/news.php?nid=14490
چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند؟ .... وقتی اول زن ارضاء شود تمایل جنسی مرد بیشتر میشود و میتواند براحتی خود را به ... توجه به این نکته مهم است که معمولاً مردها پس از ارضاشدن یا می‌خوابند، یا پشت به زن می‌کنند. .... جهت آموزش دست می زنند.

زود انزالی چگونه درمان می شود؟ - مردان - خانواده - سلامت نیوز

www.salamatnews.com › خانواده › مردان
۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با افزایش سن و تجربه جنسی، اغلب مردان یاد می گیرند که چگونه به ارگاسم رسیدن ... انزال، قبل از ارضا شدن شریک جنسی و با تحریک جنسی کم اتفاق می افتد. ... اگر چه به طور خاص استفاده از این دارو ها برای درمان زود انزالی توسط سازمان غذا و .... آموزش بهداشت دهان و دندان در مدارس بهترین شیوه جلوگیری از پوسیدگی دندانها ...

اقایان چگونه تحریک میشوند

pastelco.ir/اقایان-چگونه-تحریک-میشوند/
چگونه شوهرم را تحریک کنم مردان چگونه تحریک میشوند نقاط تحریک پذیر آقایان کجاست ... مردها روانشناسی حسادت مردها چگونه تحریک میشوند زیبا مردها چگونه تحریک میشوند ... همبستری و عشقبازی تحریک شدن ارضاء شدن تحریک مردان چگونه است آموزش.

نظرات (۱)

من همسرم  ارضا دیر میشه،چی کارکنیم که زود ارضا بشه؟؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">