رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

آموزش و نحوه ارضا شدن سریع خانم ها

Training and satisfy the rapid Ladies

مرحله ارگاسم دیر ارضا شدن آموزش ارضاارضای جنسی چیست؟ ارضای جنسی نحوه ی ارضای جنسی زنان

رابطه ی جنسی,روابط زناشویی,آموزش روابط زناشویی,آموزش روابط جنسی, ارضای جنسی چیست؟ارضای جنسی,نحوه ی ارضای جنسی زنان, رابطه ی جنسی

 اسرار ارضای خانمها را بیاموزید
اسرار ارضای خانمها - خانم ها، خوشحال باشید که در عصر حاضر زندگی می کنید، چرا که با نگاهی به گذشته، حدود 100 یا 50 سال پیش، نه تنها به مسئله ارضای جنسی زن اهمیّتی نمی دادند، بلکه محققین و دانشمندان نیز در این مورد به وضوح نظریه قطعی نداشتند! و در نگاه آنها، تنها مردها نقشی حیاتی در تولید مثل ایفاء می کردند.

البته با وجود اهمیّت به ارضای جنسی زنان در قرن حاضر، باز هم در مورد برخی خانم ها، زمان و چگونگی ارضای آنها شفاف نیست و نیاز به بررسی بیشتر دارد. طبق آخرین آمار، حدود 20% خانم ها اصلاً ارضاء نمی شوند، شاید با این آمار فکر کنید که خوشبختانه 80% آنها به درجه ارضای جنسی می رسند، امّا متأسفانه در همین بین هم بخش عمده ای از آنها، با خود ارضایی به این درجه می رسند نه رابطه جنسی واقعی!

در این مقاله، مبحث اصلی، کمک به ارضای طبیعی در حین رابطه ی جنسی برای زنان است. این مسئله را جدّی بگیرید، در زندگی زناشویی، رابطه جنسی، لذّت و ارضاء،  نقشی حیاتی را ایفا می کند و منشأ حقیقی و اصلی بیشتر طلاق ها عدم انجام رابطه ی جنسی مناسب بین زن و شوهر است.


 ارضای جنسی چیست؟

ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجود دارد، امّا حقیقت این است که ارضاء در اکثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود. ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها شروع و بعد ادامه می یابد. دهانه ی رحم آنها تا 30 درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط می شوند. مطالعات نشان داده است که زمان رسیدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضی نیز خیلی زود ولی چندین بار در طی یک رابطه ی جنسی، ارضاء می شوند. (این درحالیست که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه ی انزال می رسد)
 یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ی اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این نشانه ی رسیدن به درجه ی ارضاء کامل نیست. مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ی رابطه جنسی بردارد و این زن است که به زمان بیشتری نیاز دارد.
تفاوت های ارتباطی بین زن و مرد ( 1 )
اولین راه حل اصلی برای اینکه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسی را پیش ببرد.

در این بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر کند. می توانید خود، کنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید که اکثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آنها خواهد داشت.البته خود زن می تواند آن روش و حالتی که دوست دارد و بیشتر از آن لذّت می برد را از همسر خود درخواست کند. دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام کند و خود، تنها به درجه ی انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد. البته لازم به ذکر است که علی رغم آگاهی کم بیشتر مردها درباره ی چگونگی و زمان ارضاء خانم ها، خود آنها حقیقتاً مایلند که زن نیز ارضاء شود و همچون خود، نهایت لذّت را از این رابطه ببرد.

اگر روش رابطه جنسی همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با کلماتی محبت آمیز و عاشقانه بخواهید که آرامتر پیش رود تا شما هم ارضاء شوید.
شما نیز می توانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را کمتر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در حین دخول این کار را برای شما انجام دهد، چرا که او تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است. طبق آمار در 20 تا 30 درصد مردها، به دلیل عدم کنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند که شما را در همان حالت و در حین رسیدن به اوج ارضاء، رها کنند، که خود عاملیست ویران کننده در روابط زناشویی و البته که خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند.
اختلالات جسمی و روحی، یکی از دلایل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی که تجربه ی کمی در روابط جنسی دارند، به دلیل هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این حالت می شوند. استرس، نگرانی، افسردگی، و ... نیز خود، می توانند عواملی مهم در اختلال در عملکرد رابطه زناشویی و انزال زودرس باشند. خانم ها باید بدانند که اگر در حین عمل رابطه جنسی با وجود اینکه از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس و در نتیجه عدم ارضای خود روبرو شدند، عصبی نشوید و وی را محکوم نکنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در او باشید، چرا که باور کنید، برای مرد هیچ چیزی بدتر از این نیست که نتواند معشوقه و طرف مقابل خود را ارضاء کند.
به جای غر زدن و محکوم کردن، از پیش از زمان ارتباط جنسی، با سخنان عاشقانه و تسکین دهنده در مورد رابطه ی مستحکم و رویایی خود صحبت کنید و ذهن و روح وی را آرام کنید، صحبت و بحث در مورد مشکل اصلی (زودانزالی) در مواقعی که زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس، ... داشته باشد اوضاع را بدتر می کند. در مقابل خیلی از مردها نیز با تکنیکی خاص، می توانند طرف خود را به اوج لذّت جنسی و درجه ی ارضاء برسانند، به طوری که در حین عمل دخول، 20 تا 30 ثانیه دست از آن می کشند، نفسی عمیق می کشند و دوباره شروع می کنند، شاید این عمل برای مرد کمی ناخوشایند باشند، امّا کمک شایان توجّهی در کنترل انزال زودرس در آنهاست.

با این کار شما نیز فرصت دارید که به خود برسید و بر ارضاء و دستیابی به اوج لذّت خود در حین مراحل دست یابید.در یک مطالعه در اروپا بعد از نظرخواهی از عده زیادی از زنها لیستی از مواردی که آنها بعد از رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند برایشان انجام شود، تهیه شده است. باید  توجه داشت که گروههای مختلف خانمها تمایلات متفاوتی داشته و حتی ممکن است چیزهای موردعلاقه عده ای در این لیست وجود نداشته باشد، به عبارت دیگر موارد زیرقابل تعمیم به کل جامعه زنان نیست.
 درآغوش گرفتن
تقریبا" همه خانمها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی، توسط مرد درآغوش گرفته ونوازش شوند.در آغوش گرفتن و حلقه کردن دستها بدور زن و نوازش او احساس بسیارخوبی به زن می بخشد. حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید، دستهایتان را بدور او حلقه کرده چندکلمه محبت آمیز به او بگویید و بعد بخوابید!
هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند
درمقابل گروه قبل، عده قلیلی از زنها هم هستند که بعد از پایان رابطه جنسی، دیگر هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند. این افراد اظهار می کنند که آنها بقدری تحریک شده اند که بعد از آن هرگونه تحریک دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب آور خواهدبود.

البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست. آنها فقط دوست دارند مدت کوتاهی باخودشان تنها باشند، پس آنها را درک کنید. در برخورد با این زنها باید بعد از انجام رابطه جنسی از آنها بپرسید:«عزیزم حالت خوبه؟ آیا همه چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟» و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام مقاربت با او، زن را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند.
قلب، دوست داشتن، عشق، محبت
صحبت کردن
هرچند اکثر مردها بدنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچکاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی کمی صحبت کنند. در این مواقع فقط باید گوش خود را به او بسپارید! اگرخوش شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش از رابطه جنسی با شما می پردازد. اما مواظب باشید که در بین صحبتهای او صدای خوروپف شما بلند نشود!
 همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند، این امرکاملا"طبیعی است. ولی به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید واجازه دهید او در کنارشما باشد، تا این تصورپیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید. در آخر، می توانند با مطالعه در کتابهاو مأخذهای جدید، بر آگاهی خود بر چگونگی درجات و حالات ارضای زناشویی بیافزایید.
منبع :ایرانیان شاد

 

اموزش ارضا کردن خانوم ها 

خانمها باید خیلی خوشحال باشند که در این زمان زندگی می کنند که اطلاعات جنسی انقدر بالا رفته. در سالهای گذشته شاید بیشتر از نیمی از خانوم ها اصلا ارضا شدن واقعی را تجربه نکرده اند. امروزه هم حدود ۲۰ درصد از خانمها اصلا ارضا نمی شوند که البته این آمار جهانی است و در ایران مخصوصا مناطق محروم این آمار خیلی بیشتر است

 ارضای مردها در ظاهر به دلیل انزال، کاملاً دیده می شود، البته به ندرت این حالت در برخی زن ها نیز وجود دارد، امّا حقیقت این است که ارضاء در اکثر خانم ها قابل تشخیص نیست و به چشم دیده نمی شود. ارضاء در خانم ها، ابتدا با مرطوب شدن دهانه و گردن رحم و دیگر اعضاء بخش تناسلی آنها شروع و بعد ادامه می یابد. دهانه ی رحم آنها تا ۳۰ درصد باز می شود، ماهیچه و عضلات دیواره رحم، گردن رحم و خود دهانه بطور متناوب منقبض و منبسط می شوند. مطالعات نشان داده است که زمان رسیدن به اوج لذّت در خانم ها متفاوت است، برخی زمان زیادی باید بگذرد تا ارضاء شوند و در مقابل بعضی نیز خیلی زود ولی چندین بار در طی یک رابطه ی جنسی، ارضاء می شوند. (این درحالیست که یک مرد معمولاً ظرف تنها چند دقیقه یا بیشتر به درجه ی انزال می رسد)

 

 اموزش ارضا کردن دختر

 

یکی از موانع اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه جنسی توسط مرد است، در بیشتر مواقع، نحوه ی اجرای مراحل رابطه جنسی و دخول بر اساس آن چیزیست که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه جنسی لذّت می برد ولی این نشانه ی رسیدن به درجه ی ارضاء کامل نیست. مرد به محض انزال می تواند دست از ادامه ی رابطه جنسی بردارد و این زن است که به زمان بیشتری نیاز دارد.
تفاوت های ارتباطی بین زن و مرد
اولین راه حل اصلی برای اینکه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسی را پیش ببرد.

در این بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر کند. می توانید خود، کنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید که اکثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آنها خواهد داشت.البته خود زن می تواند آن روش و حالتی که دوست دارد و بیشتر از آن لذّت می برد را از همسر خود درخواست کند. دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام کند و خود، تنها به درجه ی انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد. البته لازم به ذکر است که علی رغم آگاهی کم بیشتر مردها درباره ی چگونگی و زمان ارضاء خانم ها، خود آنها حقیقتاً مایلند که زن نیز ارضاء شود و همچون خود، نهایت لذّت را از این رابطه ببرد.

اگر روش رابطه جنسی همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با کلماتی محبت آمیز و عاشقانهبخواهید که آرامتر پیش رود تا شما هم ارضاء شوید.
شما نیز می توانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را کمتر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در حین دخول این کار را برای شما انجام دهد، چرا که او تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است. طبق آمار در ۲۰ تا ۳۰ درصد مردها، به دلیل عدم کنترل و درنتیجه انزال زودرس، ناخواسته مجبورند که شما را در همان حالت و در حین رسیدن به اوج ارضاء، رها کنند، که خود عاملیست ویران کننده در روابط زناشویی و البته که خود مردها نیز از این حالت ناراضی و ناراحت هستند. 

 اموزش ارضا کردن خانوم ها

اختلالات جسمی و روحی، یکی از دلایل انزال زودرس در مردهاست. مردهایی که تجربه ی کمی در روابطجنسی دارند، به دلیل هیجانات و شهوت بیش از حدّ دچار این حالت می شوند. استرس، نگرانی، افسردگی، و … نیز خود، می توانند عواملی مهم در اختلال در عملکرد رابطه زناشویی و انزال زودرس باشند. خانم ها باید بدانند که اگر در حین عمل رابطه جنسی با وجود اینکه از همسرتان خواسته اید آرامتر مراحل را پیش ببرد، با انزال زودرس و در نتیجه عدم ارضای خود روبرو شدند، عصبی نشوید و وی را محکوم نکنید، بهتر است به دنبال عامل روحی یا جسمی در او باشید، چرا که باور کنید، برای مرد هیچ چیزی بدتر از این نیست که نتواند معشوقه و طرف مقابل خود را ارضاء کند.
به جای غر زدن و محکوم کردن، از پیش از زمان ارتباط جنسی، با سخنان عاشقانه و تسکین دهنده در مورد رابطه ی مستحکم و رویایی خود صحبت کنید و ذهن و روح وی را آرام کنید، صحبت و بحث در مورد مشکل اصلی (زودانزالی) در مواقعی که زود انزالی مرد شما منشاء روحی، استرس، … داشته باشد اوضاع را بدتر می کند. در مقابل خیلی از مردها نیز با تکنیکی خاص، می توانند طرف خود را به اوج لذّت جنسی و درجه ی ارضاء برسانند، به طوری که در حین عمل دخول، ۲۰ تا ۳۰ ثانیه دست از آن می کشند، نفسی عمیق می کشند و دوباره شروع می کنند، شاید این عمل برای مرد کمی ناخوشایند باشند، امّا کمک شایان توجّهی در کنترل انزال زودرس در آنهاست.

با این کار شما نیز فرصت دارید که به خود برسید و بر ارضاء و دستیابی به اوج لذّت خود در حین مراحل دست یابید.در یک مطالعه در اروپا بعد از نظرخواهی از عده زیادی از زنها لیستی از مواردی که آنها بعد از رابطه جنسی و ارگاسم دوست دارند برایشان انجام شود، تهیه شده است. باید  توجه داشت که گروههای مختلف خانمهاتمایلات متفاوتی داشته و حتی ممکن است چیزهای موردعلاقه عده ای در این لیست وجود نداشته باشد، به عبارت دیگر موارد زیرقابل تعمیم به کل جامعه زنان نیست.
 درآغوش گرفتن

 اموزش ارضا کردن خانوم ها

 تقریبا” همه خانمها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی، توسط مرد درآغوش گرفته ونوازش شوند. در آغوش گرفتن و حلقه کردن دستها بدور زن و نوازش او احساس بسیارخوبی به زن می بخشد. حتی اگر بسیارخسته شده اید و دیگر انرژی برای ادامه دادن ندارید، دستهایتان را بدور او حلقه کرده چندکلمه محبت آمیز به او بگویید و بعد بخوابید!
هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند
درمقابل گروه قبل، عده قلیلی از زنها هم هستند که بعد از پایان رابطه جنسی، دیگر هیچگونه تماس جسمی و عاطفی را دوست ندارند. این افراد اظهار می کنند که آنها بقدری تحریک شده اند که بعد از آن هرگونه تحریک دیگری برایشان لذتی نداشته و عذاب آور خواهدبود.

البته این خواسته هرگز به معنی سرد مزاجی این زنها نیست. آنها فقط دوست دارند مدت کوتاهی باخودشان تنها باشند، پس آنها را درک کنید. در برخورد با این زنها باید بعد از انجام رابطه جنسی از آنها بپرسید:«عزیزم حالت خوبه؟ آیا همه چیز مرتب است؟ یا آیا چیزی احتیاج نداری؟» و بعد از ابراز خوشنودی ازانجام مقاربت با او، زن را نیم ساعتی تنها بگذارید تا استراحت کند.
قلب، دوست داشتن، عشق، محبت
صحبت کردن
هرچند اکثر مردها بدنبال رابطه جنسی خسته شده و یارای انجام هیچکاری را ندارند ولی گروهی از زنها دوست دارند که بعد از رابطه جنسی کمی صحبت کنند. در این مواقع فقط باید گوش خود را به او بسپارید! اگرخوش شانس باشید او به شرح آنچه گذشت و احساسش از رابطه جنسی با شما می پردازد. اما مواظب باشید که در بین صحبتهای او صدای خوروپف شما بلند نشود!
 همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند، این امرکاملا”طبیعی است. ولی به شریک جنسیتان هم توجه داشته باشید واجازه دهید او در کنارشما باشد، تا این تصورپیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید. در آخر، می توانند با مطالعه در کتابهاو مأخذهای جدید، بر آگاهی خود بر چگونگی درجات و حالات ارضایزناشویی بیافزایید.


افزایش سرعت ارگاسم در خانم ها

www.tanzimekhanevadeh.com/.../1482-افزایش-سرعت-ارگاسم-در-خانم-ها
آموزش جنسی ... به زبان دیگر یعنی بجای اینکه با ارضا شدن یک نفر معمولا مرد، نفر بعدی اکثرا خانم به حال خودش رها بشود و از ... این شما هستید که باید به او یاد بدهید از چه گونه تماسی لذت میبرید تا ایشان به مرور نحوه انجام صحیح این کار را یاد بگیرند.

اموزش ارضا کردن خانوم ها » سیر تا پیاز پورتال جامع شامل خبر ...

sirtapiyaz.ir/dnes/dnes3/5419-اموزش-ارضا-کردن-خانوم-ها.html
۱۳ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اموزش ارضا کردن خانوم ها خانمها باید خیلی خوشحال باشند که در این زمان زندگی ... دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط ...

اسرار ارضای خانمها را بیاموزید - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/learn-secrets1-satisfy.html
مرحله ارگاسم دیر ارضا شدن آموزش ارضاارضای جنسی چیست؟ ارضای جنسی نحوه ی ارضای جنسی زنان, رابطه ی جنسی,روابط زناشویی,آموزش روابط زناشویی ... دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام کند و خود، تنها به ...

روش های ارضا کردن زنان (اوج لذت جنسی) - اس ام اس

www.samatak.com/marital/gender/methods-to-satisfy-women.html
روش های ارضا کردن زنان در رابطه جنسی رسیدن به اوج لذت جنسی رسیدن زنان به اوج ... بدون دخالت دست و سریعو تمیز و بهداشتی ..... آموزش جامع ارضا شدن (به انزال رسیدن).

آموزش ارضا کردن زن | مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/tag/آموزش-ارضا-کردن-زن/
نزدیکی و مقاربت از شایعترین راه های تخلیه و ارضای جنسی در بالغین است. ... در گذشته اصلا مسائه میل جنسی را در زن منکر می شدند و زنان اساسا جرات نمی کردند به ...

ارضا شدن خانم ها/ ارگاسم - مجله اینترنتی دلگرم

www.delgarm.com/marriage/.../23760-how-to-make-a-woman-orgasm
۶ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ارگاسم در خانم ها- چگونه خانم ها زودتر به ارگاسم برسند و یا همزمان با آقا به ... ارگاسم رساندن خانم ها و ارضا کردن خانم ها و ارضا شدن خانم ها- اوج لذت جنسی خانم ها و رابطه ... حتما به طریقه نفس کشیدنش به صداهایی که در حین رابطه در می آورد و به ...

ناگفته های مسایل همبستری و عشقبازی - ارضای جنسی خانمها

masaelejensihot.blogfa.com/tag/ارضای-جنسی-خانمها
ناگفته های مسایل همبستری و عشقبازی - ارضای جنسی خانمها - آموزش صحیح روابط جنسی و ... رابطه جنسی سریع(16) .... برای اینکه بدنتان را به ارگاسم شدن عادت دهید، باید نقاط حساس بدن خود را ... ارضای جنسی,نحوه یارضای جنسی زنان, رابطه ی جنسی.

آموزش صحیح ارضا شدن و مرحله به مرحله به ارگاسم رسیدن +18 ...

iranmadam.com/post/proper-training-in-stages-to-achieve-orgasm-18.html
در این مطلب از ایران مادام روش صحیح ارضا شدن و رسیدن به ارگاسم را اموزش میدهیم که ... که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها چندین بار در روابط زناشویی به .... بعضی از مردها سعی می کنند خیلی سریع و شدید خود را تحریک کنند ولی این راه ...

آموزش روش های ارگاسم زنان - دانستنی های جنسی و زناشویی

savinshop.blogsky.com/category/آموزش-روش-های-ارگاسم-زنان
۲۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نکته دیگر اینکه در دوران نامزدی سعی در ارضا شدن نکنید! .... در اینجا کمی در مورد نقاط تحریک امیز خانمها و نحوه چگونگی برخورد مرد با زن در رابطه جنسی .... قبل از رابطه جنسی یک دوش سریعبگیرید و هم بدنتان را خوب تمیز کنید.

آموزش ارضا شدن در دختران :: دانلود آهنگ جدید با لینک مستقیم ...

sedaha.blog.ir/1394/01/31/آموزش-ارضا-شدن-در-دختران
اموزش ارضا کردن خانوم ها خانمها باید خیلی خوشحال باشند که در این زمان زندگی می کنند که . ... tanzimkhanevadeh.ir/posts/768/نحوه-ارضا-شدن-سریع-خانم-ها.html.

آموزش ارضا کردن سریع خانم ها +۱۸ - انجمن عاشقانه همدل

hamdell.ir › خانه و خانواده › مسائل جنسی
۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ارضا کردن سریع خانم ها +۱۸ , نحوه ارضا و ارگاسم سریع زنان +۱۸ , چگونه زن را به Orgasm برسانیم , Erza kardan Zanan , بهترین روش ارگاسم ...

نحوه ارضا شدن سریع خانم ها - دکتر سلام - رزبلاگ

doctors.rozblog.com/tag/نحوه-ارضا-شدن-سریع-خانم-ها
آموزش ارضا کردن زنان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانوادهآموزش ارضا کردن زنان. ... بسیاری از زن ها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت می برند.…,نحوه ارضا شدن ...

آموزش ارضا کردن زنان - دکتر سلام - رزبلاگ

doctors.rozblog.com/post/11/آموزش-ارضا-کردن-زنان.html
نحوه ارضا کردن سریع خانمها+18 - مجله پاتوق 2000. مردها در ارضا سریع ... روش های ارضا کردن زنان, ارضاکردن زنان, آموزش ارضا شدن, ارضا شدن ... البته با وجود اهمیّت به ...

افزایش سرعت ارضا شدن در خانم ها :: بیتوته پورتال جامع شامل ...

beytote.blog.ir/post/افزایش-سرعت-ارضا-شدن-در-خانم-ها
۲۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - tanzimkhanevadeh.ir/posts/768/نحوه-ارضا-شدن-سریع-خانم-ها.html ... زنانارگاسم کلیتوریس,ارضا شدن از طریق واژن,آموزش رابطه جنسی,آموزش رابطه .

آموزش ارضا کردن سریع خانم ها - آموزش مسائل زناشویی

daneshplus.ir/برسی،مسائل.../437-آموزش-ارضا-کردن-سریع-خانم-ها.html
نحوه ارضا شدن سریع خانم ها,اموزش ارضا کردن خانوم ها ,ارضا شدن خانم ها,ارگاسم رساندن سریع زن ها,آموزش ارضا کردن زن.

آموزش ارضا شدن | |هفیان

hefyan.ir › لینک های خروجی
۳۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نحوه ارضا شدن سریع خانم ها. افزایش سرعت ارگاسم در خانم ها. ارگاسم خانم ها و آقایان با هم متفاوت است از این نظر که آقایان از یک طریق به ارگاسم یا اوج…

سریع ارضا شدن زن - درباره ی ما

ketab.diacoweb.ir/tag/سریع-ارضا-شدن-زن.html
نحوه ارضا> کردن سریع> خانمها 18 مجله پاتوق 2000 ... ارضا شدن زن آموزش ارضا شدن زن آموزش موضوعی که خیلی بر سر آن بحث است این است که آیا زنان تظاهر به ارضاء شدن ...

آموزش دیر ارضا شدن مردانپرتال تکینه

takineh.com/مطالب-اختصاصی/آموزش-دیر-ارضا-شدن-مردان/
۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آموزش ارضا شدن مجموعه: دانستنیهای جنسی آموزش ارضا شدن آموزش ارضا ... وقتی یکمرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه .... بعضی از مردها سعی می کنند خیلیسریع و شدید خود را تحریک کنند ولی این ...

نحوه ی ارضا شدن زن ها

clip.skolni-potreby.info/نحوه-ی-ارضا-شدن-زن-ها/
نحوه ی ارضا شدن زن ها. ... نحوه ارضا شدن سریع خانم ها. نحوه ارضا شدن سریع خانم ها نحوه ارضا شدن یا عده دیگری گفته اند تقاضا میکند و عرضه ... آموزش ارضا کردن زن.

اُاُجوو (OojoO) - نحوه ارضا شدن زن

www.oojoo.ir/posts/نحوه%20ارضا%20شدن%20زن
ارضای جنسی نحوه ی ارضای جنسی زنان, رابطه ی جنسی,روابط زناشویی,آموزش روابط زناشویی ... نحوه ارضا شدن سریع خانم ها - سلامت خانواده • گروه آموزشی تنظیم خانواده.

ارضا کردن سریع خانمها+۱۸ - مداک

www.modak.ir/zanashoi/ارضا-کردن-سریع-خانمها۱۸/
۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارضا کردن سریع خانمها+18 معمولا خانمها به زمان بیشتری نسبت به ... خیلی از خانمهابخاطر مسائل شرم و حیا هنوز درباره ارضا شدن خود. ... نحوه ارضا کردن خانمها مشکل ... آموزش دوخت لباس دکلته با یقه تور دار (45); آموزش دوخت مانتوی ترک ...

آموزش روش های نحوه حال کردن با زن دختر | دانلود رایگان

downloadfreenew.ir/2015/.../آموزش-روش-های-نحوه-حال-کردن-با-زن-دختر-...
۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نحوه ارضا شدن سریع خانم ها, آموزش عشوه و ناز زنانه, آموزش اصول ماساژ جنسی و عاشقانه ویژه ی زن و شوهرها همراه با عکس, عکس زن حامله در حال دادن زایمان ...

اموزش ارزا زن - نحوه ارضا شدن سریع خانم ها

www.jostgood.ir/tsdncyqydjrcqdsvdmnjdsdsncrctdqtd.html
۲۱ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مدت زمان ارگاسم زنان , یادگیری ارگاسم , آموزش ارگاسم , ارگاسم در زنان , روش ارگاسم ...نحوه ارضا شدن سریع خانم ها12 جولای 2014 ... بسته اموزشی زوج ...

نحوه ارضا شدن زن

lebas.iranian-enmarket.net/نحوه+ارضا+شدن+زن/
آموزش ارضا کردن زنان نحوه ارضا شدن زن نحوه ارضا شدن سریع خانم ها ارضا در مردان و زنان به چه شکل ... ارگاسم و ارضا شدن همزمان زن و ... ارضا شدن خانم ها/ ارگاسم آموزش ارضا ...

آموزش ارضا شدن خانمها - سلامت

salamat.ahc2012.org/آموزش-ارضا-شدن-خانمها/
۱۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ارضا شدن خانمها. ... شدن آموزش ارضا شدن ارضا شدن. آموزش ارضا شدن چگونه دیر ارضا شویم آموزش ارضای جنسی همسر نحوه ارضا کردن سریع خانمها.

آموزش ارضا شدن زنان - صفحه خانگی

fa.svitidla-duha.eu/.../1f2d89ac7e0f4f7784d087aa50dd9f507b4e1c95
نحوه ارضا شدن سریع خانم ها. 12 جولای 2014 ... نحوه ارضا شدن سریع خانم ها. ... آموزش نوازش کردن زنانتمرین برای افزایش زمان انزال و دیر انزال شدن درخواست ... رفتار زنانه ...

نحوه ارضا شدن زن - صفحه خانگی

fa.svitidla-duha.eu/.../20c3a71f60b5e499b719f1db03f79ae40a6ff75d
ارضای جنسی نحوه ی ارضای جنسی زنان, رابطه ی جنسی,روابط زناشویی,آموزش روابط زناشویی,آموزش روابط . ...نحوه ارضا شدن سریع خانم ها. ... درخواست کمک مهمترین ویژگی ...

آموزش ارضا شدن - armanebi

armanebi.vistablog.ir/post/639
۲۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نحوه ارضا شدن سریع خانم ها. افزایش سرعت ارگاسم در خانم ها. ارگاسم خانم ها و آقایان با هم متفاوت است از این نظر که آقایان از یک طریق به ارگاسم یا اوج .

 

 


نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">