رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی ، فیلم و کلیپ 96 ، دانلود عکس،آموزش 2017

آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | رابطه جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

رابطه جنسی | آموزش مسائل جنسی | روابط زناشوئی | نزدیکی | آمیزش جنسی | ازدواج | مشاوره | بارداری | دانلود عکس

  • ۰
  • ۰

روش های تحریک کردن مردها شوهرم را چگونه تحریک جنسی کنم؟

آموزش تحریک جنسی مردان , نقاط حساس مرد , چگونه ارضا کردن آقایان , تحریک جنسی آقایان , میل جنسی مرد , تقویت جنسی مردان , عشق بازی با مرد , آموزش زناشویی

Ways to stimulate men


آموزش تحریک جنسی مردان , نقاط حساس مرد , ارضا کردن آقایان , تحریک جنسی آقایان

تحریک آقایون فقط در آلتشونه؟؟ یعنی با لمس و اینا تحریک نمیشن؟بازی با موهای سر یا سینشون، تحریکشون نمیکنه؟حرفای عاشقونه تحریکشون نمیکنه؟

یه سواله دیگه هم که همیشه داشتم اینه که، آقایون معاشقه ی قبل از رابطه رو فقط بخاطر تحریک خانمشون انجام میدن؟؟؟ یعنی خودشون هیچ لذتی نمیبرن؟ فقط واسه اینکه خانم تحریک بشه انجام میدن؟؟؟ یعنی از خداشونه که خانم معاشقه نخواد و زودتر برن سر اصل کاری؟ یا شما آقایون هم از لمس بدن زن و ... لذت میبرید؟ یا فقط دخول رو میخوایید. و فقط از دخول لذت میبرید؟؟؟ ممنون میشم پاسخم رو بدید.

پاسخ :

سلام

فرض کنیم زنی می خواد شوهرش رو تحریک کنه و اون رو آماده ی آمیزش کنه . کارهایی که این زن می تونه بکنه رو میشه به دو دسته کلی تقسیم کرد .

تحریک از راه دور و تحریک از راه نزدیک 

از راه دور : آقایون بصری هستند و همین بصری بودن بلای جوون اون هاست ! بگذریم ... ! یه زن می تونه با پوشش خاص ، رفتار خاص ، حالت های خاص دادن به بدنش ، آرایش و حرف های تحریک کننده شوهرش رو به طرف خودش جذب کنه . 

رفتار خاص یعنی چی ؟

منظورم مانور دادن روی اندامی هستش که شوهر بیشتر از اون خوشش میاد و تحریک میشه . اگه شوهر شما از بالاتنه ی ! تون خوشش میاد می تونید با پوشیدن تاپ و ... اون چیزی باشید که شوهرتون می خواد . 

بعضی مردان رو شکم صاف و کمر باریک بیشتر تحریک می کنه ، برخی هم بیشتر با پایین تنه تحریک میشن .

خلاصه این که کشف کنید شوهرتون جزء کدوم دسته است . لازم به گفتنه که این نوع رفتار و پوشش نباید دائمی باشه . چون خیلی زود براش عادی میشید .

فوق 2 الی 3 بار در هفته سعی کنید که تحریکش کنید نه 24 ساعت شبانه روز و در کل هفته !


از راه نزدیک : عمده ی عصب های تحریک پذیری مردان همون حول و حوش آلت قرار داره . یه زن می تونه با لمس آلت و بیضه و نوازش همون حول و حوش شوهرش رو تحریک کنه .

وقتی رابطه برقرار شد ، راه های وجود داره که میشه مرد و بیشتر تحریک کرد . عمده ی این کار به عکس العمل های خانمش بستگی داره . 

عمده ی عکس العمل های تحریک کننده برای مرد در حین آمیزش ، حرکتی هستند . مثلا گرفتن کمر شوهر در حالاتی خاص ، حلقه کردن پا به دور کمر شوهر در برخی حالات ، همراهی با تلمبه زدن شوهر و ... .

خودتون رو مشتاق نشون بدید ، با حرف زدن تشویقش کنید . مثلا ؛ تندتر ، آفرین ، خوبه و ... ! البته حرف های تاثیر گذارتر دیگه ای هم میشه زد که بنا به دلایل خاص ! از بیان اون معذورم . سر بسته بهتون بگم که هر چه بی حیاتر و بی ادبانه تر ، بهتر !

اگه لذت می برید لازم نیست پنهان کنید . چه اشکالی داره که شوهرتون ببینه یا بفهمه که می تونه شما رو به وجد بیاره . اگه این کار رو کردید می تونید شوهرتون رو از لحاظ روحی ارضاء کنید .

خلاصه این که خسته اش کنید !

خوبی های عمل کردن به این توصیه زیادن . مثلا ؛

1 - فواصل بین دو نزدیکی زیاد میشه ! قابل توجه خانم هایی که میگن شوهرم هر روز می خواد ! .

خب خانم محترم ، وقتی با عرض معذرت مثل یه تیکه گوشت جلوش می خوابی بعد هم بلند میشی میری میشه همین !

خروج منی دلیل بر ارضاء کامل اون نیست ! جسم رو ارضاء می کنید ولی غافل از ارضاء روحی اون میشید . نتیجه این میشه که اون هر روز می خواد !

2 - بیشتر قربون صدقه تون میره ، بیشتر تو دلش جا باز می کنید ، مهربون ترش می کنید و ... .

3 - اون رو در خیابان و بین اون همه زن رنگ و وارنگ که برخی از اون ها تحریک کننده لباس پوشیدند بیمه می کنید . 

وقتی سیر فرستادینش بیرون ، نمیره ساندویچ بخوره ، یا در مناطق جنوبی ، نمیره فلافل بخوره !!! این طوری میشه که ناز و عشوه ی این زنی دلش رو نمی بره . میشه فقط مال شما !


گفتیم که مردها بصری هستند . سر بسته عرض کنم که اگه می خواید به شوهرتون لذت کافی رو بدید ، حالاتی رو برای آمیزش انتخاب کنید که با چشمش ببینه چه اتفاقی داره رخ میده . باید بفهمید که از کدوم قسمت بدن شما بیشتر تحریک میشه ، همون قسمت ها موقع آمیز باید جلو چشمش باشه . 

نکته : فقط زمانی موقع آمیزش باید به اون قسمت نگاه کنه که قصد بچه دار شدن نداشته باشید . 

راه بعدی لمس نقاط خاص بدن شماست . این لمس کردن لذت چندانی برای اون ها نداره ! یعنی تقریبا محاله که یه مرد مثلا بالا تنه ی ! همسرش رو چند دقیقه لمس کنه و به اوج لذت جنسی برسه . 

پس چرا لمس می کنند ؟!

اگه به خاطر خودشون باشه ، لمس کردن رو سریع خاتمه میدن ! ولی اگه ببینه شما دارید از اون لمس کردن لذت می برید ، اون هم از لحاظ روحی لذت می بره . یعنی حس خوبی بهش دست میده وقتی می بینه که می تونه به همسرش لذت بده . احساس قوی بودن می کنه . این بر میگرده به خصلت تامین کنندگی آقایون . 


مردها با شما در حین آمیزش یه تفاوت اساسی دارند . شما خانم ها مایلید در حین رابطه حرف بزنید و حرف بشنوید ولی مردها مایلند که سکوت کنند و بشنوند . لذت بخش ترین صدا برای مردها در اون لحظات ، صدای آه و ناله کردن خانمشون هستش . 

برای حل این معضل ! میشه رابطه رو به دو بخش تقسیم کرد . بخش اول باید به خانم اختصاص پیدا کنه . خانم ها مقدم ترند حتی این جا ! . موقعی که خانم قصد داره به اوج لذت جنسی برسه ، مرد اون چیزی رو که زنش دوست داره به زبون بیاره . موقعی که مرد می خواد به اوج لذت جنسی برسه ، خانمش حرف های تحریک کننده بزنه یا سکوت کنه .

توجه داشته باشید که همه ی مردها مثل هم نیستند . پس این توصیه ها رو بومی سازی کنید .

موفق باشید


دانلود مطلب به صورت PDF
حجم: 121 کیلوبایت

قابل اجرا در گوشی های هوشمند ( اندروید و ... ) و رایانهاین باور درست است که زنان برای اینکه بتوانند دل همسر خود را به دست بیاوردن دست به هر کاری میزنند که همسرشان از آنها خشنود باشد در مطالب زیر به بعضی از اشتباهات خانمها برای نزدیکی با همسرشان اشاره میکنیم :

چطور می توانم شوهرم را عالی ارضا کنم


1 - چرا خانمها برای شروع رابطه پاپیش نمیگذارند
این مطلب درست است چه کسی گفته میل جنسی زنان کمتر است . زنان باید یاد بگیرند برای ایجاد رابطه سالم همیشه نباید آقایان پیش قدم باشند بلکه میبایست خانمها هم برای شروع رابطه جنسی اعلام امادگی کنند


2 – همواره زنان نگران این هستند آیا می توانند در حین رابطه تمام نیازهای مرد خود را برآورده کنند 
به هیچ وجه به این موضوع فکر نکنید که برای ارضا کردن همسرم چه کارهایی را باید انجام بدهم بلکه به این موضوع تمرکز کنید که چطور میتوانم به اوج لذت برسم . زمانی که بتوانید به اوج لذت برسید مطمئا باشید که همسر شما هم از این رابطه کمال رضایت را برده است چراکه هیچ چیزی برای یک مرد لذت بخش تر از این نیست که می تواند همسر خود را ارضا کند . به همین دلیل است که اکثر مردان به صورت خودکار هر 10 دقیق یک بار از همسر خود سوال میکنند ارضا شدی ؟ ارضا شدی ؟ ....


3 -  تصور اشتباه خانمها این است که آقایان دم دمی مزاج هستند و گه گاهی که نیاز جنسی داشته باشند به سمت همسر خود می روند
زنان همیشه این اشتباه را میکنند که مردان عاطفی نیستند و بیشتر برا برطرف کردن نیازهای جنسی خود به با همسرشان نزدیی میکنند . اما باید به خانمهای عزیز گفت کاملا در اشتباه هستند . چراکه تحقیقات نشان داده است که همواره مردان از رابطه جنسی زودگذر و بدون عشق بازی همواره گلایه میند بوده اند .


4 -  مردها برای ایجاد رابطه جنسی حوصله ام رو نداره !
این تصور اشتباهی است که اکثر خانمها میپندارند هر زمانی که به همسر خود نزدیک شوند میبایست همسرشان امادگی رابطه را داشته باشد . با توجه به ایدئولژی مرد همواره در محیط کار بوده و فشارهای اقتصادی خانواده را تحمل می کند بعضی از روزها کسل و بی رمق می باشد و باید به وی این اجازه را داد که ریکاوری پیدا کند و بعد از آن اقدام به رابطه کرد .


5 -  مردها خودشون خیلی باهوش و باتجربه هستند حتما میفهمند که من چه موقه ای به ارگاسم میرسم
این تصور اشتباهی هست که اکثر خانمها دارند . اگر خانمها بدانند که یک مرد چه مقدار خوشحال می شود از اینکه توانسته همسر خود را ارضا کند هیچ وقت خانمها دست به این اشتباه نمیزدند .


6 -  وقتی مرد پیشنهاد جدیدی برای رابطه جنسی به من داد حتما ازم سیر شده !
هر زمان که مرد به همسر خود یک روش جدیدی را پیشنهاد داده است قصد ایجاد تنوع در رابطه جنسی را می دهد . اگر پیشنهادی را به شما داد اول ان را برسی کنید در صورتی که برای شما مقدور بود قبول کنید و در صورتی که مقدور نبود با مهربانی دلیلش را به همسرتان توضیح دهید و از وی فرصت بخواهید که کمی بیشتر فکر کنید.

چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشوند

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1015-1392-06-03-08-37-45
نحوه تحریک جنسی مردها-شوهرم را چگونه تحریک کنم ... که پیدا کردن نقطه های حساس تر مدتی طول می کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسی مرد و زن نقاط مربوطه شناخته می شود.

چطور می توانم شوهرم را عالی ارضا کنم

www.sefidak.com/lifestyle/.../چطور-می-توانم-شوهرم-را-عالی-ارضا-کنم
۱۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آموزش تحریک جنسی مردان , نقاط حساس مرد , چگونه ارضا کردن آقایان ... به همسر خود یک روش جدیدی را پیشنهاد داده است قصد ایجاد تنوع در رابطه جنسی را می دهد . ... مطلب فوق را تنها با یک کلیک در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

آموزش تحریک شوهر در روابط زناشویی - سرزمین تیک تاک

wiki.tiktak.info/457/2015/04/.../آموزش-تحریک-شوهر-در-روابط-زناشویی/
۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فرض کنیم زنی می خواد شوهرش رو تحریک کنه و اون رو آماده ی آمیزش کنه . ... لذت بخش ترین صدا برای مردها در اون لحظات ، صدای آه و ناله کردن خانمشون هستش . ... تحریک آلت تناسلی رابطهجنسی روشهای تحریک جنسی تحریک جنسی روابط زناشویی علت ... چگونه باید با شوهر تان برخورد رفتاری موثرجنسی داشته باشید؟

مردان از چه راه های تحریک میشن ؟ :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/1270/مردان-از-چه-راه-های-تحریک-میشن
چگونه قلب خانمم را تصرف کنم؟ خواستگاری .... فرض کنیم زنی می خواد شوهرش رو تحریک کنه و اون رو آماده ی آمیزش کنه . کارهایی ... مثلا گرفتن کمر شوهر در حالاتی خاص ، حلقه کردن پا به دور کمر شوهر در برخی حالات ، همراهی با تلمبه زدن شوهر و . ... موقعی که مرد می خواد به اوج لذت جنسی برسه ، خانمش حرف های تحریک کننده بزنه یا سکوت کنه .

اموزش های جنسی - چگونه مردان را تحریک جنسی کنیم(به طرف ...

matlabjensi.blogfa.com/post/3
نکاتی که مطمئنا اگر یاد بگیرید شوهر شما نمی تواند در برابرتان مقاومت کند . ... یاد میگیرید که چگونه قسمت های تحریک پذیر بدن او را نوازش کنید یا ماساژ دهید . ... هدف ما این است که دیدگاه روشنی از آن چه که برای تحریک کردن او باید انجام دهید و آن ... ارتباط با همسرم به روش غیر جنسی مانند آشپزی با هم ، گفتگو با هم ، با هم قدم زدن و غیره.

چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشوند ...

asheghi4u.blogsky.com/.../چگونه-شوهرم-را-تحریک-کنم-مردان-چگونه-تح...
۳ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - نحوه تحریک جنسی مردها-شوهرم را چگونه تحریک کنم ... رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی میکنند. ... فراهم کردن تحریک لازم در همسر : مرد با فکر و یا در نظر آوردن نقاط شهوت  ...

برای تحریک کردن شوهرم چی بپوشم - ازدواج و آموزش مسائل ...

asheghi4u.blogsky.com/1393/.../برای-تحریک-کردن-شوهرم-چی-بپوشم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تحریک جنسی فرآیندیست که از طریق مغز کنترل میشود ، هر مرد دارای تخیلات و ...مثال : اگر میدانید شوهر شما از قسمت ران های شما تحریک میشود ، حتی اگر کاملا برهنه ... چگونه شوهرم راتحریک کنم ... روشهای درمان انحراف جنسی همسر.

ناگفته های مسایل همبستری و عشقبازی - تحریک جنسی مرد

masaelejensihot.blogfa.com/tag/تحریک-جنسی-مرد
تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک مردان چگونه است ) ... برچسب‌ها: روش مناسب تحریک جنسی شوهر , تحریک کردن شوهر , روشهای تحریک شوهر , تحریک جنسی مرد · ادامه مطلب.

چگونه با همسر خود عشق بازی کنیم؟آموزش تحریک زن در رابطه ...

www.delgarm.com/.../23508-چگونه-با-همسر-خود-عشق-بازی-کنیم-آموزش...
۴ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسی و تحریک زن و ...تحریک جنسی زن و عشق بازی و نحوه عشق بازی کردن و نحوه ی عشق بازی کردن با زن ... تحریکات و شور جنسیزن به هیچ وجه شبیه به مرد نیست . ... بوسیدن هم روشهای زیادی دارد گاز گرفتن لب البته با فشار کم حس خوبی را منتقل می کند .

تحریک شدن ، ارضاء شدن ( تحریک کردن مردان چگونه است ...

www.rahafun.com/تحریک-شدن-،-ارضاء-شدن-تحریک-کردن-مردان.html
تحریک شدن,ارضاء شدن,نقاط حساس بدن مرد,نقاط حساس بدن آقایان,چگونه مرد را تحریک کنیم,چگونه پسر را تحریک کنیم,مرد ها چگونه ارضا می شوند,آموزش ارضای مرد ها. ... روش اورژانسی پیشگیری از حاملگی ... راه حلی برای مشکلات جوانان و نوجوانان و زن و شوهر ها ... کردن عشوه گری لمس کردن بوسه های آنی و کوتاه هرگز هنگام برقراری رابطه جنسی  ...

آموزش ارضا شدن - چگونه دیر ارضا شویم - مشاوره جنسی

www.niceboy.ir/post/42/آموزش-ارضا-شدن--چگونه-دیر-ارضا-شویم.html
بعد از خیانت چگونه به همسرم اعتماد کنم؟ ... چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشوند · عواملی که سلامت جنسی را تهدید میکند · داماد و مادر زن ؟ ... وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش ... زنهایی که ارگاسم های چندگانه دارند قادرند درصورت کاهش تحریک به مدت زمان کوتاهی  ...

چگونه زن را تشنه رابطه جنسی کنیم؟ | TakLov

taklov.com  VIP
۱۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تحریک شدن زن و حشری کردن زنان بسته به نوع رفتار شما دارد. ... یک روش ایجاد انتظار و تشنه کردن زن، استفاده از پیامک های +18 و خصوصی می باشد  ...

روش تحریک مردان - به سانگ

behsong.in/s156973_روش+تحریک+مردان
روش های لذت بردن دردوره عقدبستگی 2. zanashoei.parsfa.com. روشهای زیر ... بزرک کردن آلت تناسلی مردان به روش طبیعی - بزرگ کننده الت. روش ست ... تحریک جنسی شوهر, چطور شوهرم را تحریک کنم, مردان چطور تحریک میشوند, آموزش تحریک مردان .... ماسک ... چگونه با همسر خو عشق بازی کنیم-آموزش تحریک زن در رابطه جنسی. حال خطاب من  ...

چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشوند

www.jostgood.ir/tndncymnsnrcqdsvdmnjdsdsncrctcmqs.html
چگونه شوهرم را تحریک کنم - مردان چگونه تحریک میشونددر اینجا سه راه برای جان ... تحریک جنسی شوهر-تحریک کردن شوهر - روشهای تحریک شوهر - تحریک جنسی مرد-

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">